Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Днес в 11:00 отивам малко да си оправя лицето, да ме освежат, че в 13:00 ми предсти тежък работен ден. 
Но денят започна много хубаво- първо в 7;45- Проблем, после в 8:00- Грешници. В 8:00 Коце се появи изведнъж да ми пише и ми каза много хубави неща. Нямам търпение да се видим,. :P

И после към 9:00 пуснаха и Майната ти Свети Валентин. Дано днес мине леко деня и Ники го изпишат. 

Коце ми прави супер як деня и му го казах. 

Аз не мога да повярвам,че вчера в Папараци Коце като разказа как някоя си Марийка изпищяла, когато Коце искал да я гушне и оттогава той бил разочоарован от момичето. Кой не обича да го гушакт пък. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати, днес на всеки час като се е почнало от 7:45 с някоя песен на Коце. Сега пак Проблем. 

Имам гласово от Лили от Малдивите за първи път с гласово. 

И след Проблем сега като хлапе. Днес всичките ми любими песни накуп. :P

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Добро утрооооооооооо. Коце днес заминава за Малдивите. Аз почивам и отивам да се разкрасявам. Най-накрая денят дойде.  :P

Можеше и на теб една почивка да подари. 3000 лева е все пак всичко, което е малко повече кока за него. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Можеше и на теб една почивка да подари. 3000 лева е все пак всичко, което е малко повече кока за него. 

Даже се чухме преди да тръгне на обяд докато бях в салона. Нали му пожелах лек път и приятна почивка , а той тренираше и ми благодари. 

IMG-92c63b49cb6df64e25ec9c7b2f9a927b-V.jpg

FB_IMG_1614691347754.jpg

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

МИКЕЛЕ МОРОНЕ загуби ролята си в блокбъстъра на Netflix. Звездата от „365 дни“ има здравословни проблеми. Все още не се е възстановил от скорошната операция. Претърпя операция на гърба преди две седмици. За съжаление се оказа, че той ще се възстанови от тази лека операция много по-дълго, отколкото е очаквал преди. Лекарят ми каза, че още няколко месеца няма да мога да работя на снимачната площадка. Убива ме, защото, както знаете, бях планирал проект, това беше „Момче-играчка“ . Поради тези проблеми няма да се появя на снимачната площадка на тази продукция. Все още не съм се възстановил, все още имам шевове , тъжно призна Morrone в InstaStory.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , WindWalkerMonk каза:

Можеше и на теб една почивка да подари. 3000 лева е все пак всичко, което е малко повече кока за него. 

Абсолютно. Всичкото това внимание и информация от страна на Танчето и в замяна нищо. Но тя си е виновна, че се задоволява с едното мерси.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Абсолютно. Всичкото това внимание и информация от страна на Танчето и в замяна нищо. Но тя си е виновна, че се задоволява с едното мерси.

Не бъди такъв материалист и да мислиш само за пари. По-важно е отношението му към мен и че винаги намира време да си кажем каквото имаме да си казваме, а това е по-ценно от една почивка. Почивките идват и си отиват. По-важно е какъв човек си, а Коце, когато ми беше най-трудно беше до мен макар и виртуално. Да е жив и здрав да ходи на още почивки. Има пари, ходи. Заслужил си го е. 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, zai4eto82 каза:

Не бъди такъв материалист и да мислиш само за пари. По-важно е отношението му към мен и че винаги намира време да си кажем каквото имаме да си казваме, а това е по-ценно от една почивка. Почивките идват и си отиват. По-важно е какъв човек си, а Коце, когато ми беше най-трудно беше до мен макар и виртуално. Да е жив и здрав да ходи на още почивки. Има пари, ходи. Заслужил си го е. 

Малко нагло, не мислиш, да ни обясняваш за материализъм и мислене за пари дето не спря да ревеш да ти отворят кръчмата, нищо че не си сприрала да работиш поредна карантия. 

И точно понеже не сме материалисти, за разлика от вас с Кокаинчо, казваме че можеше да те черпи една почивка, пък била тя и не на Малдивите. Не е чак толкова скъпо, да те не може да си го позволи. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Не бъди такъв материалист и да мислиш само за пари. По-важно е отношението му към мен и че винаги намира време да си кажем каквото имаме да си казваме, а това е по-ценно от една почивка. Почивките идват и си отиват. По-важно е какъв човек си, а Коце, когато ми беше най-трудно беше до мен макар и виртуално. Да е жив и здрав да ходи на още почивки. Има пари, ходи. Заслужил си го е. 

Те и хората идват и си отиват, ама споменът от почивката си остава. 

  • Like 2
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туце, Коцака си пече гъзо на най - якото място за почивка, а ти ще си останеш само със снимките за такова място. Какво си тръгнала да го мислиш, нищо не е направил за теб освен да си прави пишки. Прост, тъп, бездарен и алчен наркоман е. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Малко нагло, не мислиш, да ни обясняваш за материализъм и мислене за пари дето не спря да ревеш да ти отворят кръчмата, нищо че не си сприрала да работиш поредна карантия. 

И точно понеже не сме материалисти, за разлика от вас с Кокаинчо, казваме че можеше да те черпи една почивка, пък била тя и не на Малдивите. Не е чак толкова скъпо, да те не може да си го позволи. 

3 хилки в лева е една почивка на Малдивите в момента. Нищо не е това. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

3 хилки в лева е една почивка на Малдивите в момента. Нищо не е това. 

Толкоз са. Стига да искаше, като нищо Туцето и сама може да си събере и да иде, ма не всяка е като Ванчето! Но иначе ние сме били меркантилни - тя големия филантроп, дори за Пуерто Рики не пусна един смс, пък за собственото и село да не говорим! Но иначе за фризьорката, гримьорката, оная леля от кой подлез беше дето уникално сичките и залежали буклуци много добре и седят и за джунждурии от Приморско винаги има пара ... 

ПС - аз съм си меркантилен де, поне не се правя на света вода ненапита ;) 

ППС - ся разглеждах, че бездруго ми е скучно и ми омръзна от карантия. Има и за под 3 бона 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Толкоз са. Стига да искаше, като нищо Туцето и сама може да си събере и да иде, ма не всяка е като Ванчето! Но иначе ние сме били меркантилни - тя големия филантроп, дори за Пуерто Рики не пусна един смс, пък за собственото и село да не говорим! Но иначе за фризьорката, гримьорката, оная леля от кой подлез беше дето уникално сичките и залежали буклуци много добре и седят и за джунждурии от Приморско винаги има пара ... 

ПС - аз съм си меркантилен де, поне не се правя на света вода ненапита ;) 

ППС - ся разглеждах, че бездруго ми е скучно и ми омръзна от карантия. Има и за под 3 бона 

В това да си меркантилен няма нищо ЛОШО!!! Като си болен - не те лекуват без пари нали, щото си готин. Като си гладен, не ти дават храна защото си над нещата. Като пътуваш не те возят без пари, защото си филантроп.

Иначе за Ваня искам да си напиша мнението, но по късно в скандалите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, zai4eto82 каза:

Ама колко добре ми започна деня малко преди да тръгна за работа. В 7:41 Кома, в 8:01 сега Проблем. :P

Да не забравиш да си купиш близалка щом толкоз рано са почнали да те юркат! Яша бейби! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...