Jump to content

Чат мания


Препоръчани коментари

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Според Рон Мос( Рич от Дързост и красота) всичко за коронавируса е измислица и ще приключи на 3 ноември и скоро ще разберем истината и че всичко по новините е измислица и всичко е направено заради изборите в Америка да не се проведат. Днес в "Преди обед" интервю с него.

И един мармот ти качва ДНКто на 5джито за да могат да те облъчват индивидуално, вместо да действат със замах и да ни избиват масово с твърде изостаналото 4джи излъчване в момента. Виж прилепите и чиповете на Бил Гейтс не им намерих място в актуалната схема на концперацията, но съм сигурен че някой ще ни осведоми твърде скоро и по тоя въпрос. 

А Рон Мос мисля от доста време се отказа да е Рич и не го ли бяха сменили с някъв друг? Почвам да се чудя дали е било доброволно или на Дързост и красота им е омръзнало от дивотиите му и са му показали вратата. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

И един мармот ти качва ДНКто на 5джито за да могат да те облъчват индивидуално, вместо да действат със замах и да ни избиват масово с твърде изостаналото 4джи излъчване в момента. Виж прилепите и чиповете на Бил Гейтс не им намерих място в актуалната схема на концперацията, но съм сигурен че някой ще ни осведоми твърде скоро и по тоя въпрос. 

А Рон Мос мисля от доста време се отказа да е Рич и не го ли бяха сменили с някъв друг? Почвам да се чудя дали е било доброволно или на Дързост и красота им е омръзнало от дивотиите му и са му показали вратата. 

Ами не. Той сам се е отказал, защото е искал друго да снима. И снима филм в момента. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики и Ева Лонгория заедно с Глория Естефан ще водят месеца на латино културата в Америка на 26 октомври и то ще бъдат на разстояние на сцената заради пандемията. Събитието
ще се излъчва по CBS:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:
Рики и Ева Лонгория заедно с Глория Естефан ще водят месеца на латино културата в Америка на 26 октомври и то ще бъдат на разстояние на сцената заради пандемията. Събитието
ще се излъчва по CBS:
 

Kakво мислиш за лунната соната на Бетовен ? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Пак затварят дискотеките в София за 2 седмици, аман вече. 

ЗАЩО АМАН, тия там не са хора - да пукнат! Измет долна, освен това й работещите там са уроди, аз ги знам. Нека останат малко гладни, а и аз съм: ако някой се разболее от Ковид от тях, да не го зимат в болница, да го оставят да...

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Пак затварят дискотеките в София за 2 седмици, аман вече. 

И у ваше село че ги затворят, както си му е реда. В условията на епидемия нещо съвсем нормално, ти се радвай че още не са затворили пицариите, че и на тях ще им дойде реда. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Смешно е Енрике Иглесиас да вземе награда за най-добър латино изпълнител на всички времена на латино наградите на Билборд преди дни.

Абе заслужил си я е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Хич. 

Е твой Рики ша получи като награда Енрике Иглесиас там като стане безопасно да си направят турнето, така че всички ще са доволни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Lelqtian каза:

Е твой Рики ша получи като награда Енрике Иглесиас там като стане безопасно да си направят турнето, така че всички ще са доволни. 

Не знам как Иглесиас е взел тази награда като Рики има повече Грамита от него, а последните на Енрике Иглесиас са толкова тъпи. 

Рики има награда за Световна икона. Той си е взел всички награди и сега на латино Грами има 4 номинации за новите си песни, клипове и новия албум. 

Новина от вчера: 

Сред осемте най-влиятелни латино изпълнители на всички времена Рики Мартин е номер 2, а Енрике Иглесиас изобщо не е в списъка.
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Не знам как Иглесиас е взел тази награда като Рики има повече Грамита от него, а последните на Енрике Иглесиас са толкова тъпи. 

Рики има награда за Световна икона. Той си е взел всички награди и сега на латино Грами има 4 номинации за новите си песни, клипове и новия албум. 

Новина от вчера: 

Сред осемте най-влиятелни латино изпълнители на всички времена Рики Мартин е номер 2, а Енрике Иглесиас изобщо не е в списъка.
 
 

Много интересно, тоя списък хем никой няма номерация, но Рики е номер 2 щото са го написали 2ри ?!?!??!?111????!!!! 

И стига си ревала, изпотрябвало му няква измислена награда, сигурно и тия като (Х)емтиви са ги раздавали на който не го е примързяло да иде да си я вземе. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко по време на пандемията телевизиите намерило работа на изявестните. Рая Пееева водеща в "Преди обед", Вензи води в БНТ1 предаване, Орлин Горанов и той види предаване по BNT1. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.10.2020 г. от 13:56, zai4eto82 каза:

Смешно е Енрике Иглесиас да вземе награда за най-добър латино изпълнител на всички времена на латино наградите на Билборд преди дни.

На Рики Мартин неговите гей истории повлияха на хората... 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не са поканили Рики за тази гореща песен. Текста е точно като за песните на Рики, на него идеално би му паснала. ами Себастиян Ятра поканили. Направо летен хит:
 
Днес Рики, заедно с Ева Лонгория и Глория Естефан ще водят предаване по CBS.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви глупости ми пишат само. Аз модел? Да бе да. 

 

Viktor , 37 г.
Варна
 
Днес, 14:48
Здравейте казвам се Виктор Симеонов фотограф съм в модно списание. Имаме реален интерес за снимки към вас, ако имате и вие ще обясня повече... Благодаря?
 
ще ви помоля да оставите тел. за връзка в който да обясня цялостната концепция на списанието,както и вашето развитие като модел.
С уважение: Виктор Симеонов
  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

И тоз ми писал имала съм класа и голям потенциал за фотомодел.  Да бе,  направо му повярвах. 

Е какво - Коце, Велислав, Кирякос, ние го виждаме, значи и той го е видял. Я атакувай!

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...