Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

@meleto, обмислял ли си някога варианта за коледни и новогодишни амнистии. В смисъл в края на всяка година да отпадат между 3 и 5 точки от уорна на потребителите. Защото в даден момент много потребители ще се окажат с дълги банове, впредвид това, че има някои абсурдни правила като например това за чуждиците. Според мен би било добре д се помисли и в тази насока. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

@meleto, обмислял ли си някога варианта за коледни и новогодишни амнистии. В смисъл в края на всяка година да отпадат между 3 и 5 точки от уорна на потребителите. Защото в даден момент много потребители ще се окажат с дълги банове, впредвид това, че има някои абсурдни правила като например това за чуждиците. Според мен би било добре д се помисли и в тази насока. 

Напоследък се замислям. Поискахте да се затегне модерирането и това както се вижда добавя точки за доста неща. Може да е нещо от сорта, ако удържат без да нарушават правилата да кажем седмица да се опростят 7 точки. Но трябва да се прецени на кого да се дава тази възможност и кога. Идеи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Напоследък се замислям. Поискахте да се затегне модерирането и това както се вижда добавя точки за доста неща. Може да е нещо от сорта, ако удържат без да нарушават правилата да кажем седмица да се опростят 7 точки. Но трябва да се прецени на кого да се дава тази възможност и кога. Идеи?

То ако се опростяват 7 точки, които се трупат за година, а после се опростяват за седмица, всичко друго би било излишно... 

Според мен ако има6 2-3 месеца без провинение, е ок да ти отпаднат 2-3 точки. Другия вариант е в края на годината да отпадат по 5 точки. Така няма да се злоупотребява от страна на прегрешителите. Не е трудно да издържиш седмица бе провинение, но цели 3 месеца си е изпитание. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, meleto каза:

Напоследък се замислям. Поискахте да се затегне модерирането и това както се вижда добавя точки за доста неща. Може да е нещо от сорта, ако удържат без да нарушават правилата да кажем седмица да се опростят 7 точки. Но трябва да се прецени на кого да се дава тази възможност и кога. Идеи?

На всички. И автоматично. Примерно провинения от 1 точка отпадат след 2 седмици. Провинения от 3 точки - 1 месец. Понадълбоко не съм запознат с точковата система, така че съм дотук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако отпадат с такава лекота точка форума ще стане както преди - обиди, обсъждане на личен живот. Като знам, че след седмица/месец ще ми отпадне всичко натрупано, ще си позволявам какво ли не. А и с такива опрощения се губи смисъла от удвояяването на бановете. Трябвабда са по прецизно обмислени такива промени. Тоест да се дава шанс за опрощение но не и злоупотреба. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

То ако се опростяват 7 точки, които се трупат за година, а после се опростяват за седмица, всичко друго би било излишно... 

Според мен ако има6 2-3 месеца без провинение, е ок да ти отпаднат 2-3 точки. Другия вариант е в края на годината да отпадат по 5 точки. Така няма да се злоупотребява от страна на прегрешителите. Не е трудно да издържиш седмица бе провинение, но цели 3 месеца си е изпитание. 

Прав си.  А кога да им се дава възможност да отпаднат 2-3 точки? При натрупване на колко точки? 

Според мен трябва да е валидно за наказания над 1 месец бан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

Прав си.  А кога да им се дава възможност да отпаднат 2-3 точки? При натрупване на колко точки? 

Според мен трябва да е валидно за наказания над 1 месец бан. 

Ами според мен всеки трябва да има шанс. Аз от както ти си админ 2 пъти съм бил с бан, а преди това бях всяка седмица. Тоест по някакъв начин съм се поучил и променил нрава си. 

Или може би след 10дневния. Защото някои потребители ще стигнат до евентуален такъв след 2 години. Изобщо някой изкара ли 3 месеца без наказание, заслужава някакво поощрение според мен. Особено, че сега лесно се получават точки за спам например. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 23 август е Големият Финал на Елена от Авалор- третия сезон, епизод 28. Най- накрая Елена ще я коронясат и ще стане кралица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Alexandrov каза:

Да не развалям монолога, но имаше потребител, който правеше хороскопи. Дали може да ми пише на ЛС с ценоразпис? Не се еб*вам.😃

Баннат е за 3-4 месеца.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики стана първият изпълнител, който пусна албум акустичен с новата техника Orbital Audio- албум предназначен за слушане със слушалки вчера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 13 август на наградите Premios Juventud Рики ще получи наградата Агент за промяната заради благородните каузи, които предприе по време на пандемията. Това ще са първите награди, които ще се излъчват по време на пандемията и ще бъдат с интензивни мерки за здравна сигурност.
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден се обърнах към една астроложка за изготвяне на хороскоп, с прогнозиране на определена тема, 50лв ми взе. Обаче искаше точен час на раждане, имам само ориентировачен, каза че трябва да се направи  забравих как се казва тя да го определи още 80лв. Сега си го чакам, ще ми е интересно да видя дали ще познае нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Arwity каза:

Аз онзи ден се обърнах към една астроложка за изготвяне на хороскоп, с прогнозиране на определена тема, 50лв ми взе. Обаче искаше точен час на раждане, имам само ориентировачен, каза че трябва да се направи  забравих как се казва тя да го определи още 80лв. Сега си го чакам, ще ми е интересно да видя дали ще познае нещо.

Ректификация предполагам? Пиши, ако си доволна и на мен ми се иска с прогнозиране да си направя. Правила съм си консултации по телефона, но предпочитам да е нещо написано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Ректификация предполагам? Пиши, ако си доволна и на мен ми се иска с прогнозиране да си направя. Правила съм си консултации по телефона, но предпочитам да е нещо написано.

Няма да е писмено, по телефон ще е. Но пак ще дам отзиви де.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...