Jump to content



Топ 50 песни на 2019 година


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Stela каза:

"Болка моя" преди "Добре ли си"? Хубава песен, но в никакъв случай не е по-голям хит, нито по-заслужила от "Добре ли си". Личните пристрастия и тук са взели предимство при гласуването, но нищо. 

 

Ако Болка моя беше на Галена, щеше да се изкарва най големия хит... Самия факт, че песента на Цура, която няма фенове е на такава предна позиция, показва само, че освен хит е и доста предпочитана песен от феновете. Добре ли си няма място в топ 3. Ако ме беше дует с Милв, вероятно и 10 милиона нямаше да има... 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо браво за цялото старание!:1000(33):

Само една вметка - честно, не виждам с какво примерно "Горкото момиче" и някакви "класни" бездарни кукли са по-заслужили да влязат в класацията от Клеа и Мая. (сори Джен, но измежду трите кралици избирам другите 2) Не бих казал, че са нещо по-качествено от "Шефът и шефката" и "Секси хит". Явно въпросът е в това дали въпросната певачка е в кокошарника или не - ако е, автоматично се води над другите.:dontknow:Не ми е никакъв проблем и не искам да започвам спор, просто реших да изкажа мнение.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Голямо браво за цялото старание!:1000(33):

Само една вметка - честно, не виждам с какво примерно "Горкото момиче" и някакви "класни" бездарни кукли са по-заслужили да влязат в класацията от Клеа и Мая. (сори Джен, но измежду трите кралици избирам другите 2) Не бих казал, че са нещо по-качествено от "Шефът и шефката" и "Секси хит". Явно въпросът е в това дали въпросната певачка е в кокошарника или не - ако е, автоматично се води над другите.:dontknow:Не ми е никакъв проблем и не искам да започвам спор, просто реших да изкажа мнение.

Въпроса е малко по принципен. Защо се игнорират песни, които не ни харесват. Всеки гласува и после всичко е по точки. Това, че някой е гласувал за ташака, не прави вота му невалиден. Доколкото разбирам класацията е на база лични предпочитания. По същата логика, защо не махнем песните на Преслава или Галена ? 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Въпроса е малко по принципен. Защо се игнорират песни, които не ни харесват. Всеки гласува и после всичко е по точки. Това, че някой е гласувал за ташака, не прави вота му невалиден. Доколкото разбирам класацията е на база лични предпочитания. По същата логика, защо не махнем песните на Преслава или Галена ? 

Не стига, че е виновен, ами и накрая го играе жертва. Повече нямало да прави класацията. Амо ако ще!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е негова и може да прави каквото си иска с нея. Освен да се кълне, обижда и дава минуси, други не може да се направи. Поне има потребители като @Амброжка. и @Gerganafen, които също може да не са съгласни, но си изразяват мнението за това нормално.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За последен път ще адресирам тази тема. Нямам нищо против тези две песни и АКО имаше реален вот за тях, щях да ги включа без никакви колебания. Когато обаче е очевиден опит за манипулация и изкривяване на класацията, няма как това да стане. Върнете се на предната страница и вижте таблицата. Вота за тези две песни идва от едни и същи 7 човека, 4-ма от които им дават 20 и 19 точки. Ако се погледне безпристрастно, това очевидно е нагласен вот. Толкова по темата. Ако искате да вкарате определени песни в класацията друг път, поне се постарайте да има някакво разнообразие в начина, по който го правите.

В крайна сметка пълните резултати са известни, който не е съгласен с тях, може да брои Клеа и Мая на 23-то и 25-то място, както щяха да завършат, ако не бяха дисквалифицирани.

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

Ти пък за какво изобщо протестираш, като дори не гласува за тия велики песни?

Дори и да не съм гласувал е задължително да са в класацията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Senhor каза:

 Върнете се на предната страница и вижте таблицата. Вота за тези две песни идва от едни и същи 7 човека, 4-ма от които им дават 20 и 19 точки. Ако се погледне безпристрастно, това очевидно е нагласен вот. Толкова по темата.

Идеята е, че във вота няма нищо нередно. Няма причина да се дисвалифицира. Ако бяха Пиян/Тръгвай си, нямаше да ги махнеш нали ? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Senhor каза:

За последен път ще адресиран тази тема. Нямам нищо против тези две песни и АКО имаше реален вот за тях, щях да ги включа без никакви колебания. Когато обаче е очевиден опит за манипулация и изкривяване на класацията, няма как това да стане. Върнете се на предната страница и вижте таблицата. Вота за тези две песни идва от едни и същи 7 човека, 4-ма от които им дават 20 и 19 точки. Ако се погледне безпристрастно, това очевидно е нагласен вот. Толкова по темата. Ако искате да вкарате определени песни в класацията друг път, поне се постарайте да има някакво разнообразие в начина, по който го правите.

В крайна сметка пълните резултати са известни, който не е съгласен с тях, може да брои Клеа и Мая на 23-то и 25-то място, както щяха да завършат, ако ме бяха дисквалифицирани.

И с какво точно е по-нагласен от гласувалите с 20 точки за Пепа и 0 за 2рото място, че не разбрах. Или от вота на Калин, примерно, който единствено е включил други песни, щото не може да нареди 20 песни на любимата си Пепа поради желанието ти да няма 2 песни на един и същи изпълнител на поредни места. 

Харесват ни песните, класирали сме ги на първо и второ място.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Идеята е, че във вота няма нищо нередно. Няма причина да се дисвалифицира. Ако бяха Пиян/Тръгвай си, нямаше да ги махнеш нали ? 

Ако вотът им беше формиран по същия начин, нямаше дори да се колебая.
Не разбирам какъв е огромния проблем за това как съм решил да преброя и представя нещо, което е изцяло по моя инициатива и организация. Пак казах, имаше абсолютно целия вот достъпен на предната страница. Който иска, да си брои двете песни според точките, които са получили. Ако искате, ги бройте на първо и второ място, ако искате. Аз със тролове не искам да се занимавам.

А колкото до това, че съм се изкарвал жертва - отделил съм от времето, което така или иначе не е много, да организирам и представя цялото това нещо и накрая едни 3-4 агресора ми дадоха близо 200 палчета надолу. Ами никак не е приятно и честно казано очаквах модераторите да вземат някакви мерки, но както и да е.

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Идеята е, че във вота няма нищо нередно. Няма причина да се дисвалифицира. Ако бяха Пиян/Тръгвай си, нямаше да ги махнеш нали ? 

Как да няма нищо нередно. 37 души са дали 0 точки на тези песни, 4ма ги слагат в топ 2 (другата крайност); Разбирам, това да са две нишови песни, които да изискват определн вкус и разбиране за музика, но то е ясно, че вота за двете песни е за т*шак.
По-правилно щеше да е вместо да се дисквалифицират песните, целият вот на тези потребители да се счете за невалиден. Сърбина дори първо публикува реалния си вот и после го редактира, с цел да се избъзика. Което доказва, че вота за двете песни е с цел шега.

Да ви е вкусно

tenor.gif?itemid=7529894

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, както каза Olay, вместо да правите цялата тема на бунище, изобщо се радвайте, че ви сметнах вота, защото още като правих правилата, мислех дали да не сложа едно за несмятане на такива вотове. Ако бях по-стриктен, изобщо нямаше да фигурирате в гласуването.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Senhor каза:

Ако вотът им беше формиран по същия начин, нямаше дори да се колебая.
Не разбирам какъв е огромния проблем за това как съм решил да преброя и представя нещо, което е изцяло по моя инициатива и организация. Пак казах, имаше абсолютно целия вот достъпен на предната страница. Който иска, да си брои двете песни според точките, които са получили. Ако искате, ги бройте на първо и второ място, ако искате. Аз със тролове не искам да се занимавам.

А колкото до това, че съм се изкарвал жертва - отделил съм от времето, което така или иначе не е много, да организирам и представя цялото това нещо и накрая едни 3-4 агресора ми дадоха близо 200 палчета надолу. Ами никак не е приятно и честно казано очаквах модераторите да вземат някакви мерки, но както и да е.

Агресори?

Нима да ни потискаш вкуса не е агресия?

Има палчета надолу - ползваме ги! 

Доста пъти се обясняваш и си все така гола водица. Не е нужно да отговаряш повече - издишаш. 

преди 6 минути, Olay каза:

Как да няма нищо нередно. 37 души са дали 0 точки на тези песни, 4ма ги слагат в топ 2 (другата крайност); Разбирам, това да са две нишови песни, които да изискват определн вкус и разбиране за музика, но то е ясно, че вота за двете песни е за т*шак.
По-правилно щеше да е вместо да се дисквалифицират песните, целият вот на тези потребители да се счете за невалиден. Сърбина дори първо публикува реалния си вот и после го редактира, с цел да се избъзика. Което доказва, че вота за двете песни е с цел шега.

Да ви е вкусно

tenor.gif?itemid=7529894

Не е с цел шега. Шефът и Шеката е най-слушаната ми песен тази година и мога да се закълна в каквото искаш. Това е долна дискриминация. Мая Нури излезе късно, но бързо се нареди сред фаворитите ми. Защо да не гласувам за тях? За кого съм длъжен да гласувам, за да се зачете вотът ми? Шутовщина. Дано ви ебат всички извън тоя форум цял живот и никога да нямате право да слушате и коментирате това, което ви харесва. Пожелавам ви тотална цензура и живот в Северна Корея! Не заслужавате свобода! 

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Идеята е, че във вота няма нищо нередно. Няма причина да се дисвалифицира. Ако бяха Пиян/Тръгвай си, нямаше да ги махнеш нали ? 

А, де! 

#самоистинскитепобедителки

 

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече сме били агресори, защото мнозинството смята лошия си музикален вкус за някаква привилегия и се опитва да ми го налага, като ми омаловажава вота. 

@Senhor Драги, като си решил да си отделяш от времето да правиш нещо, или го правиш според определените си правила, или не го правиш изобщо. На цифра хора реши да обръщаш внимание, че не са гласопадали като хората, но моя вот, който бил нагласен видиш ли, не ми обърна внимание как няма да бъде взет по впредвид, и го преброи както си искаш. 

И ми се жалваш, че 200 минуса ти били много. Според мен даже са ти малко, и не ме амбицирай еднолично да ти сложа поне още толкова. 

Признай си грешката, помоли целия проект да бъде анулиран, и веднага (ако разбира се не изтрият темата) ще ти махна всички минуси, които толкова ти бъркат някъде, които поне аз съм ти сложил. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мислех да пиша, на тъй като съм един от четиримата гласували по онази 'схема' няма как да не се защитя.

На мен никой не ми е повлиял за това гласуване. Песните на Клеа и Мая Нури наистина са ми сред любимите за 2019. Конкретно Клеа може би даже ми е най-слушаното нещо в YouTube за годината, тъй като вече много рядко си пускам музика от там, но нея я превъртах постоянно и я рекламирах на други хора. Просто тези две парчета ми харесват с това, че ми напомнят на старата наивна и дори нелепа чалга, когато певиците се опитваха да пробият само с това, което имаха под ръка, преди да дойдат на мода някои пълни с пари като Ариа. Която, между другото, също беше обект на подигравки цяла година, а накрая завърши в Топ 10. Защо ли?

Иначе браво за старанието, и аз от личен опит знам колко е тегаво да провеждаш класация или награди в този форум. Като цяло добри резултати. За Преслава няма какво да говорим- това си е нейн форум. А при Галена не е истина колко ярко си личи каква кандидат-лидерка е била с първите си три песни за годината преди да се изплюе върху тях заради копнежа за още един сезонен хит.

Денис е истинският лидер, всички си го знаем. Радвам се, че и Деси присъства с две песни в Топ 30 в една от най-слабите си години евър.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Вече сме били агресори, защото мнозинството смята лошия си музикален вкус за някаква привилегия и се опитва да ми го налага, като ми омаловажава вота. 

@Senhor Драги, като си решил да си отделяш от времето да правиш нещо, или го правиш според определените си правила, или не го правиш изобщо. На цифра хора реши да обръщаш внимание, че не са гласопадали като хората, но моя вот, който бил нагласен видиш ли, не ми обърна внимание как няма да бъде взет по впредвид, и го преброи както си искаш. 

И ми се жалваш, че 200 минуса ти били много. Според мен даже са ти малко, и не ме амбицирай еднолично да ти сложа поне още толкова. 

Признай си грешката, помоли целия проект да бъде анулиран, и веднага (ако разбира се не изтрият темата) ще ти махна всички минуси, които толкова ти бъркат някъде, които поне аз съм ти сложил. 

Аз тука не организирам Евровизия, че да следвам определени правила. Класацията си е моя и аз сам решавам какво да броя и какво - не. Нито такова нещо се е организирало ежегодно, нито в такъв формат. Аз си го направих за собствен кеф, а не за услуга на форума. И няколко дребно манипулаторчета тук да ме наричат имена и да се опитвам да ми извият ръцете просто няма как да стане.

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Senhor каза:

Да, както каза Olay, вместо да правите цялата тема на бунище, изобщо се радвайте, че ви сметнах вота, защото още като правих правилата, мислех дали да не сложа едно за несмятане на такива вотове. Ако бях по-стриктен, изобщо нямаше да фигурирате в гласуването.

Тогава не ни занимавай нон стоп с пропаганда да гласуваме тук и да ни губиш времето после да си редактираме вота. Правиш си теми и си ги нагласяш както ти е изгодно. В песните няма нищо нередно, още повече са си чалга като всички останали боклуци дето сте изредили. Дали е шефа и шефката, пиян или паника е все същото "бунище". Просто едното е изгодно другото не. 

Въпроса е принципен, има ли правила и спазени ли са. Разбирам да слагах рап или класическа музика. Но гласувам за чалга диви. Стига глупости, а дали ще фигурираме в темата на някой потребител е още  по - смешно. Излагаш се, не защото Клеа и траверса ги няма, а защото махаш и слагаш песни, които са ти по вкуса, после си измисляш оправдания. Както казах, въпроса е принципен тук. 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тогава не ни занимавай нон стоп с пропаганда да гласуваме тук и да ни губиш времето после да си редактираме вота. Правиш си теми и си ги нагласяш както ти е изгодно. В песните няма нищо нередно, още повече са си чалга като всички останали боклуци дето сте изредили. Дали е шефа и шефката, пиян или паника е все същото "бунище". Просто едното е изгодно другото не. 

Въпроса е принципен, има ли правила и спазени ли са. Разбирам да слагах рап или класическа музика. Но гласувам за чалга диви. Стига глупости, а дали ще фигурираме в темата на някой потребител е още  по - смешно. Излагаш се, не защото Клеа и траверса ги няма, а защото махаш и слагаш песни, които са ти по вкуса, после си измисляш оправдания. Както казах, въпроса е принципен тук. 

Аз никой не занимавам. Исках да има повече гласували и затова съм споделял линкове. Пак казвам, по мое осмотрение е какво ще сметна и какво - не. Аз на никой не съм длъжен и достатъчно ясно изразих тезата си какво и защо съм направил. Освен тези две песни, всеки за себе си може да види, че от моя страна манипулация не е имало.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Senhor каза:

Аз тука не организирам Евровизия, че да следвам определени правила. Класацията си е моя и аз сам решавам какво да броя и какво - не. Нито такова нещо се е организирало ежегодно, нито в такъв формат. Аз си го направих за собствен кеф, а не за услуга на форума. И няколко дребно манипулаторчета тук да ме наричат имена и да се опитвам да ми извият ръцете просто няма как да стане.

Мда, видяхме. Ама като не следваш ОБЯВЕНИТЕ собствени си правила, после не се оплаквай, че получаваш съответната реакция. 

И след като не сме гласували както ти изнася, защо не ни уведоми за това своевременно, за да можем да редактираме или изтеглим своя вот и да не ти пречим своевременно. Защо отдели от твърдиш скъпоценното ти време да обясняваш на поне 4ма човека, че не ми се рови повече в момента, а на нас не? 

image.png.8136d95df5b11ad587f7c344b9818f02.png

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Olay каза:

Как да няма нищо нередно. 37 души са дали 0 точки на тези песни, 4ма ги слагат в топ 2 (другата крайност); Разбирам, това да са две нишови песни, които да изискват определн вкус и разбиране за музика, но то е ясно, че вота за двете песни е за т*шак.
По-правилно щеше да е вместо да се дисквалифицират песните, целият вот на тези потребители да се счете за невалиден. Сърбина дори първо публикува реалния си вот и после го редактира, с цел да се избъзика. Което доказва, че вота за двете песни е с цел шега.

Да ви е вкусно

tenor.gif?itemid=7529894

Тоест по твоята логика, като гласуваме, трябва да гледаме коя партия е с мнозинство, а не коя е най - близо до нашия вкус и идеология ? Логиката ти е абсолютно неадекватна, откога другите потребители ще определят как и за какво аз да гласувам ? Съжалявам, че не следвам стадния принцип. 

Не знам кой е "Сърбина" и не ме интересува. За последен път обяснявам какъв е моя проблем и приключвам наистина: гласува всеки каквото му е на сърце, темата е за 50 любими чалга песни или както е там. Ако песните са чалга, може да се гласува за тях и вота е валиден. Това, че според теб песните на Галена, Емилия и Преслава са "нишови", "класни" защото 37 човека са гласували за тях, но това не значи че са такива. Същите чалга боклуци са като другите. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Се1, било каквото било. Искали Преслава да е на първо място, направили. Няма какво повече да се занимаваме. 

Има, има. Иначе честито и първо място на Пепа, жалко че пак трябваше да е по втория начин. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked this Тема
  • Fast unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...