Jump to content



18 години "Планета" ТВ


Препоръчани коментари

От втората част всички без Фатме и Яница са потресаващи. Толкова плейбек и на първото турне нямаше. Класацията за най-голямо анти-конти категорично си делят трио "Българка" и Бръчката. От коя махала го изкопаха това потресаващо създание не ми е ясно. То не бяха подскоци, подвиквания, шпагати, салта и цигански колела. Неадекватно, грозно и високомерно пишлеме, без грам харизма в него. Направо ми се изостри кокошата слепота след този концерт.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Денис е някаква мега сензация... Лидия и Десита и те, Малката, Емрах...

Деси с изумително добър прием на Вторник беше, тази песен може и да не стана бангър в дискотеките, но явно хората си я знаят и е все някакъв хит. Само да я беше изпяла цялата на живо.

Яница и Теди и те със супер приеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано очаквах повече от т.нар. нови тийн идоли. Алфите защо така си съкратили актуалния хит? Пашевите имаха готина концепция, за което евала, но от всички само Коя #47 беше на живо, всички други яко плейбечене. Сори, прием и всичко супер, ама не сме 2004, трябва и пеене. Теофикът как заряза Средната на сцената и се вживя, че е на турне.:roll1:По-неадекватен нямаше как да бъде.

Яни е пяла и любимата ми "Няма как", много й се израдвах.:wub_anim:Супер беше.

Между другото на Ивета шоуто беше много по-стилно от на прехвалената рециклирана Андреа (Ариа).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Честно казано очаквах повече от т.нар. нови тийн идоли. Алфите защо така си съкратили актуалния хит? Пашевите имаха готина концепция, за което евала, но от всички само Коя #47 беше на живо, всички други яко плейбечене. Сори, прием и всичко супер, ама не сме 2004, трябва и пеене. Теофикът как заряза Средната на сцената и се вживя, че е на турне.:roll1:По-неадекватен нямаше как да бъде.

Яни е пяла и любимата ми "Няма как", много й се израдвах.:wub_anim:Супер беше.

Между другото на Ивета шоуто беше много по-стилно от на прехвалената рециклирана Андреа (Ариа).

Малката на живо? Цъ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Gerganafen каза:

Честно казано очаквах повече от т.нар. нови тийн идоли. Алфите защо така си съкратили актуалния хит? Пашевите имаха готина концепция, за което евала, но от всички само Коя #47 беше на живо, всички други яко плейбечене. Сори, прием и всичко супер, ама не сме 2004, трябва и пеене. Теофикът как заряза Средната на сцената и се вживя, че е на турне.:roll1:По-неадекватен нямаше как да бъде.

Яни е пяла и любимата ми "Няма как", много й се израдвах.:wub_anim:Супер беше.

Между другото на Ивета шоуто беше много по-стилно от на прехвалената рециклирана Андреа (Ариа).

За Ариа само хубаво или нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми... ясно се вижда от втората част - топ имената са младите.

Денис Теофиков - тотални 3 хита и смятам, че песните с Емилия са топът на 2019

Малката - брутален прием на Гръм и НМЗ. След Теофиков беше най-добре приета.

Впрочем, тия двамата бяха най-разчупени и имаха някакво поведение. Въпреки плейбекът, получи им се.

Другите само си обикаляха като в кръчме и едвам се напъват да пеят. 

След Теофиков и Малката, с топ прием бяха Лидия и Десита. 

 

Оттам нататък... Емрах - има вълна, както и популярни песни, но далеч от Алфите и Диамантите. Много дървен на сцена. Плейбек. 

Яница ме изненада - супер вял прием. Въртележката не е никакъв хит с днешна дата. Нищо общо с хитовете на младите изпълнители.

Ивета пя впечатляващо добре. НАправо като на запис. Г-жата с "Уникат" също пее добре, но си носи кръчмарското излъчване и поведение. Все едно гледах Ивана през 2005. Доста ретро.

Десислава - много смешен плейбек на рефрените. Но пък "Вторник беше" не е провал.

Александрова - при нея също има значителен спад. Предни години се деряха на нейните парчета, а на този концерт - дори не влиза в топ 5 по прием.

Чудя се на Илиян как толкова се кефиха. Борис ДАли с плейбек. Много разочароващо. Но пък и двамата имат сезонни хитчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че преди Яница е имало пауза. Настроението което се беше създало преди това тотално вече липсваше. 
Като цяло наистина само тя е адекватна засега. Алфите и Диамантите имаха супер приеми, но поведението на сцената беше повече от комично. Плейбека няма смисъл да го коментирам. Яко зле като цяло.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.12.2019 г. от 19:21, Kriminal каза:

Таня Маринова пее учудващо добре, само че накрая остана без въздух. Концерт без Преслава, Галена и Кралицата Юнона не е концерт а провал.

Не си съвсем прав. И с Преслава, Галена и Татяна, и без тях, всеки концерт на Пайнер си е провал по подразбиране, просто те разсейват малко от общата нищета на тия мероприятия правени по концепция която беше морално остаряла още от самото начало. 

Иначе кво да кажа за тая първа част, нищо различно от друг път, същото количество хора, същата липса на интерес от страна на публиката към това кой, какво и как пее на сцената, същия монтаж на плейбеци, понеже ша го дават по телевизора. 

А да, ще отбележа факта, че Ариа, въпреки че има едва колко там, Класа и е 3тата песен май, и това и се води дебют на голямата сцена, се вихреше с несравним със всичките и колежки стар пауър, все едно не само пъпа и хвърлен тука, ами направо са я раждали на тая сцена, толкова обиграно и с повече опит от сичките взети заедно. Направо ги изрина със земята - ето подготвила си беше жената и балет, та даже два, и графики, и хореография, че даже не само се включи в нея наравно с денсърите, а дори си беше подготвила явно самостоятелно слушалка, а не като сичко останали да се влачи с общия микрофон, един за целия концерт предполагам. Даже и на живо вероятно е пяла, като гледам, ама Кокошарника си е кокошарник - дори и добре да пееш на живо, пак ти монтират плейбека. 

Изобщо, Ариа изобщо им показа как се прави. За вбъдеще предлагам да я вземат за режисьор и цялостен дизайнер на събитията, или поне да наеме същия екип за целото мероприятие срещу закриващия спот. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Между другото на Ивета шоуто беше много по-стилно от на прехвалената рециклирана Андреа (Ариа).

На Ивета кое и беше шоуто, та да го забележим? Хванала микрофона, като сички останали и с липсата на сценично поведение, типично за целия кокошарник, не знаеше къде да се дене на тая сцена.

И не виждам какво се коментира кой бил пял на живо и кой не от записа, предвиден за телевизора. НА ВСИЧКИ СА МОНТИРАЛИ ПЛЕЙБЕКА ОТГОРЕ. Ариа е пяла на живо (примерно) 

https://streamable.com/3bjby

Ясно си личи как заваля ПОНАСА, нещо, което в официалния клип не се чува. Нататък за какво да си говоим коя какво е правила на живо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Не си съвсем прав. И с Преслава, Галена и Татяна, и без тях, всеки концерт на Пайнер си е провал по подразбиране, просто те разсейват малко от общата нищета на тия мероприятия правени по концепция която беше морално остаряла още от самото начало. 

Иначе кво да кажа за тая първа част, нищо различно от друг път, същото количество хора, същата липса на интерес от страна на публиката към това кой, какво и как пее на сцената, същия монтаж на плейбеци, понеже ша го дават по телевизора. 

А да, ще отбележа факта, че Ариа, въпреки че има едва колко там, Класа и е 3тата песен май, и това и се води дебют на голямата сцена, се вихреше с несравним със всичките и колежки стар пауър, все едно не само пъпа и хвърлен тука, ами направо са я раждали на тая сцена, толкова обиграно и с повече опит от сичките взети заедно. Направо ги изрина със земята - ето подготвила си беше жената и балет, та даже два, и графики, и хореография, че даже не само се включи в нея наравно с денсърите, а дори си беше подготвила явно самостоятелно слушалка, а не като сичко останали да се влачи с общия микрофон, един за целия концерт предполагам. Даже и на живо вероятно е пяла, като гледам, ама Кокошарника си е кокошарник - дори и добре да пееш на живо, пак ти монтират плейбека. 

Изобщо, Ариа изобщо им показа как се прави. За вбъдеще предлагам да я вземат за режисьор и цялостен дизайнер на събитията, или поне да наеме същия екип за целото мероприятие срещу закриващия спот. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката доста добре се е представила, нищо че само отваря и затваря краката, като за първи път на сцена и тя е по-добре от Коя56, Коя 57 и Коя58

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Lelqtian, не съм сигурен дали си гледал втората част, в която новаци и не чак толкова Малки новаци имат прием на ниво Преслава и Галена. Но в Рамания, разбира се, се мълчи много удобно за това, сакън да не излезе, че статуквото с тия двете най-накрая е разчупено от нови имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

@Lelqtian, не съм сигурен дали си гледал втората част, в която новаци и не чак толкова Малки новаци имат прием на ниво Преслава и Галена. Но в Рамания, разбира се, се мълчи много удобно за това, сакън да не излезе, че статуквото с тия двете най-накрая е разчупено от нови имена.

Кои са Преслава и Галена?Касиерките от Т-Маркет ли? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Не, от Карфур са, мисля. Но ги изтеглиха от българския пазар. :D

Че то отдавна беше това, вече са им изтекли и помощите от бюрото по труда, как ли преживяват? :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

@Lelqtian, не съм сигурен дали си гледал втората част, в която новаци и не чак толкова Малки новаци имат прием на ниво Преслава и Галена. Но в Рамания, разбира се, се мълчи много удобно за това, сакън да не излезе, че статуквото с тия двете най-накрая е разчупено от нови имена.

Честно казано тия не са ми интересни и ги попревъртях тия. Да, реагира се на тях, но публиката е колкото и миналия път в Колодрума. Те и на Яница реваха също толкова, нищо, че @meleto (примерно) май е гледал някоя друга 2ра част, а не тая в канала на Планета. И на Деса реваха също толкова, ама честно казано и нея я попревъртях, с тия нови песни .... И на Теда реваха, без новата песен по очевидни причини. Особено на Магистрала, нищо че беше яко импровизирано по средата на микса. 

И като гледам, стана на въпрос за Коя? дъ ориджинъл .. Ми и те на нея реваха, ама подозирам че е щото са я объркали с Пепа рязания нос. Аз като ви разправях, че Митьо тариката не си оставил магарето в калта, и явно е решил да се възползва максимално от пълната анонимност на 34 и желанието и да се докара като пре-оп толбухинска мумия. Помогна и това, че песньовката на клонинга е някъв микс между Зоопарк и оная на Мат Симънс, тоя Ганев други песни има ли изобщо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Че то отдавна беше това, вече са им изтекли и помощите от бюрото по труда, как ли преживяват? :(

С кавъри на Зоопарк, ако не беше Анелия, тоя кокошарник щеше да фалира още миналата година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

Че то отдавна беше това, вече са им изтекли и помощите от бюрото по труда, как ли преживяват? :(

При тях не беше отдавна. Един магазин работеше нелегално, бутаха се доста пари да не го затворят. Но Митьо все пак го откри и реши да го смени и него с Била и Фантастико т.е Коя, Малката не-Коя още няколко съвсем нови не-Кои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

На Ивета кое и беше шоуто, та да го забележим? Хванала микрофона, като сички останали и с липсата на сценично поведение, типично за целия кокошарник, не знаеше къде да се дене на тая сцена.

Интро с различен аранжимент на парчето + надписи "Обичам те" на видео стената + перфектно живо пеене. Пак е нещо, някои и толкова не бяха подготвили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Интро с различен аранжимент на парчето + надписи "Обичам те" на видео стената + перфектно живо пеене. Пак е нещо, някои и толкова не бяха подготвили.

Може би. За живото пеене. Другото се вписваше в общата липса на концепция, обичайния мотив на всички пайнерски концерти. Ама аз съм си предубеден, тия новите все още не ги забелязвам, а дори не мога да кажа, че се старая специално да ги игнорирам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Може би. За живото пеене. Другото се вписваше в общата липса на концепция, обичайния мотив на всички пайнерски концерти. Ама аз съм си предубеден, тия новите все още не ги забелязвам, а дори не мога да кажа, че се старая специално да ги игнорирам. 

Но това не попречи на Ариа от раз да забие с класа на дърта чалгарка.

Ариа - Класата на новото поколение

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...