Jump to content



Джена - Достойната


Препоръчани коментари

Музика: Джена и Атанас Стоев - младши

Текст: Анастасия Мавродиева

Аранжимент: Радомир Кишев

Режисьор и сценарист: Виктор Антонов

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е, но не ме зариби от първото слушате, за което се радвам, защото само Ганевските кючеци ме кефят от първото слушане и омръзват след 10-то.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е в тотална криза според мен. Не знам участията й как са, но песните й са под всякаква критика. Дори не помня лично на мен коя е последната й песен, която ми е харесвала. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-силната самостоятелна песен на Джена тази година, най-накрая нещо, което да е в нейният стил. Хубаво видео, перфектна песен. Без забележки! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ANGEL каза:

Джена е в тотална криза според мен. Не знам участията й как са, но песните й са под всякаква критика. Дори не помня лично на мен коя е последната й песен, която ми е харесвала. 

ми като не разбираш от музика

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било по-удачно ако беше пуснала тая песен лятото, сега изобщо не и е сезонът. Съмнява ме да се нарадва на успех, нито пък да стане дискотечен хит. Ще се забрави по-бързо от Вижте го, жени дори. Също така Ламборгини и Излъжи ме в момента са завладели страната и засенчват всяка нова песен, може би Джен трябваше да изчака малко... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но предната е много по-хубава и като текст, и като музика, приличат си като цяло. Има палец нагоре от мен, но и тя много затлачи, не успява да направи хит, а пуска втора песен този сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разтърсих се всячески от този сингъл. 

Искам да бъда роб на Джен за без пари дори!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , ANGEL каза:

Джена е в тотална криза според мен. Не знам участията й как са, но песните й са под всякаква критика. Дори не помня лично на мен коя е последната й песен, която ми е харесвала. 

Браво,да има поне 1,който да не е глух и сляп!Джена е тотал щета от не знам колко време

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен провал, голяма скука. Джена е в голяма дупка, или просто преди нацелваше на късмет, защото тези песни са опити за повтаряне на предишните успехи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна. Толкова не ми е харесвала песен на Джена от "Диагноза ти".  Ако не стане хит вината със сигурност няма да е в нея, а в публиката. Това е нейният стил и дано занапред не бяга за дълго от него. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но не я виждам като хит.

Джена има нужда от огромна почивка и коренна промяна в стила. Тъпче на едно място или ако вземе да направи нещо различно става още по-зле - излага се ала "Горкото момиче".

А я гласяхме за лидерка преди няколко години..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...