Jump to content



Анелия и Радко Петков - Ти си


Препоръчани коментари

Припева ми напомня на "Кой", а това "Ти си, ти си..." е мега противно. Нищо ново и невиждано. Жалко че са го писали "АНЕЛИЯ &", малко й бяха 5 провала, сега още един ще носи на гърба си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Става, текста куца, но нищо ново за таз годишните чалги. През 90те правеха по добри рими и мелодични. Ти си, ти си...

+1

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е готин. Най-вече ме кефят котките, мнооо са сладки. Кученцата и те са симпатични. 

Все пак го изтърпях до средата, което си е цяло постижение за тая от всякъде погледаното боза, и понеже ми се дослуша нещо на Анелия, отивам да си пусна Гъзарка. #самоистинскитехитове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Петя Радева беее... как може толкова некадърност да се е съсредоточил в един текстописец. Това е по-зле и от "плакала-чакала" на жената на Токича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Клипа е готин. Най-вече ме кефят котките, мнооо са сладки. Кученцата и те са симпатични. 

Все пак го изтърпях до средата, което си е цяло постижение за тая от всякъде погледаното боза, и понеже ми се дослуша нещо на Анелия, отивам да си пусна Гъзарка. #самоистинскитехитове

И аз доста изтърпях тоя път, че се загледах във фауната. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова зле, но припевът с двугласа е нещо страшно. Тези хора глухи ли са? Що за дисонанс? На Аналия гласът е трябвало да го намалят, че става една какафония.

Кавър ли е?

Клипът е толкова банален...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тесктът е скандално глупав, на припева е нещо ужасно, писано от третокласник. Анелия не чете ли, дори в Тубата дето коментират всички, не само най-запалените, знаят Радева и на всеки трети коментар я плюят. "И ти си, ти си, ти си, аз за тебе, ти за мене" накрая дори няма рима. Анелия проектите й са дъно в последно време заради текстовете. ъзарка" така флопна, "Шампион" само се превърна в сезонен хит и то с големи мъки, пак текста на припева попречи за нещо повече. За какво не се усеща. И не ме кефи самата песен, очаквах нещо размазващо, някой написал "Кой" било, ама "Кой" е емблема, това ще замине като миналата година дуета й с гръка. Скандално падение тази година за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи по-добре е от Гъзарка, но можеше в пъти по-добре да направят тази песен. Петя Радева не знам защо още някой работи с нея при положение, че масово текстовете й не се харесват. В тубата отнася яко хейт под всяка песен с неин текст и е абсолютно заслужен. Като музика напомня на дуетите й с Илян от едно време. Не вярвам да се открои, но като цяло приятен проект на средно ниво, който би бил чудесен пълнеж ако Анелия някога реши да издаде албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неочаквана и излишна песен. Отвратителен припев. По-добре да наемат Татяна да им пише текстовете. Въпреки това песничката вероятно ще се превърне в лек диско хит като “Шампион” 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано много ми харесва песента и перфектно се преплитат 2та гласа,не знам какво не ви харесва.Песента е в пъти по-добре от "Гъзарка",а тази "ТИ СИ "не е толкова тъпа колкото я изкарвате, а да не коментираме "Ламборгини",която е тотал щета.Тази песен ми звучи супер ретро особено с 2та им преплетени гласове,а на Радко гласът трепе.Браво и на 2мата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайки тази песен отново, намирам нещо крайно неприятно в нея. Не знам от дебилно повтарящия се припев или друго, но не ми допада изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...