Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Slavi каза:

Странно ми е защо търпят капризите на Цура. Какви доходи носи тя на фирмата. Дори мъжо и вече не спонсорира събитията им... 

Като тръгнем от политически протекции, кампании, участия, евентуални спонсори на клипове. Сигурно кихат някаква сума на месец. Но и без да им се плаща, Пайнер пак имат нужда от лоби в политиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Защото б*лканците обожаваме скандали! Искам сега да пусне оня клип с Моника Валериева и да си върне позицията!

Представи си сега пусне една мега яка песен с клип, който не е обработен и си поклаща баджаците като Бритни на вма 2007! Ще излърти всичко живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Андреа. Сега да се събере и ако трябва да вложи и последните си стотинки в нов проект. Силна песен и издържан клип. Нищо друго не трябва да прави. Пайнера си се разпада и без това...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Гальо каза:

Андреа обаче мачка. И Галин, и Янева я следват, тя тях не

Андреа следи само кралиците Преслава и Алисия

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

И на Райна и изтича през 2020. 

Според мен, тези на които изтичат са решили да протестират и Митьо е предпочел да им докаже, че може и без тях, защото си има нови жертви за изцеждане. 

Впрочем, тия с договори от 2010 и 2015 също са на прицел. Доколкото знам има и по-кратки от 5 годишни договори. Ще ме изкефи да си бият шута и да си направят собствени канали.

Да видим:

  • Пайнер не плаща за клипове и проект, с малки изключения... като Галин, който обаче им мрънка. Вероятно и Кали, която ако помните я пускаха като острие при всеки конфликт.
  • Няма награди - най-вероятно, защото Цура е натиснала. Как някоя друга ще я коронясват, а нея освиркват?
  • Няма големи концерти или са полупразни залите
  • Няма спонсори
  • Платформите за стрийминг не са развити и качват със закъснение песните
  • Ютуб гледанията се разводняват - дори не могат да трупат гледания като хората
  • Не получават приходи от музика, а само от участия и то с ниски проценти - под 30%.

Впрочем, наистина е супер зле. Подобни условия са що годе ОК само за прохождащи. 

Иначе е ясно защо Галин не напуска и продължава договора си с Пайнер. Аз преди години ви казвах, че няма значение в кого са хитовете и тн, стига Митьо да реши, конкретна изпълнителка ще ходи по участия. Така даде на Десислава, тези които трябваше да са за Камелия. Прехвърли много на Емануела. Сума ти певици нямат пукнат хит или заслуги, но имат доволно участия. Защо Константин имаше по 1-2 участия на месец в ПАйнер, а като напусна прави по 10-20?

За отрицателно време напуснаха Константин, Нелина, Есил Дюран, Андреа и май пропускам и други. Но 2 топ имена си отидоха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият начин, за да рухне тази порочна практика е повечето имена да си бият шута. Тогава само една Цура и парите на свинчо няма да стигнат пенсията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, petya1 каза:

Хайде и Преслава в кюпа. Не че написаното ме изненадва с оглед събитията в последните години. 😀

BEE90160-B055-454A-8718-08C983ADF36C.jpeg

В някаква книга пишеше, че на една промоция в Приказките, Ивана и Митко отишли в неговия Мерцедес и я клатил и гумата се пукнала. Колко е истина, не знам и не искам да знам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутални са нещата, които написа Андреа, но пак ги изтри, което ме кара да не повярвам на 100% на думите й. Обаче повечето неща сигурно са точно така. 
А Цура, че е боклук - боклук е. Наскоро и аз ви казах, че едва ли в чалгата има друг толкова морално деградирал човек. Но и Андреа е играела под масата и е поръчвала статии. Разбира се, че в момента след написаното от нея, разбирам защо го е правила. Жал ми е. Жал ми е, че заради облагата от парите на една свиня и сексуалните отношения с други, страдат куп изпълнители, които бачкат като луди. Разбирам ги и защо седят - едва ли би им позволил да си купят правата на проектите, да имат същите участия и медийно би ги сринал. Всичко това подпомогнато от парите на свинята. Отвратена съм! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petya1 каза:

Брутални са нещата, които написа Андреа, но пак ги изтри, което ме кара да не повярвам на 100% на думите й. Обаче повечето неща сигурно са точно така. 

Трие ги от страх по-скоро. Аз вярвам, че всичко написано от нея е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали наистина е имал сексуална връзка с Преслава? Само за едните големи проценти се съмнявам да й е давал толкова незаслужени награди и да позволи само на нея като негов изпълнител да си направи канал и да си качи новите песни там. А и не само това.  
А и със сигурност сам насажда напрежение между изпълнителите. Логиката му е сигурно, че това ще ги мотивира да са още по-амбициозни и нахъсани, а то става обратното. Никой не би дал максимума от себе си, когато не го оценяват достатъчно. Представям си как е насъсквал Галена и Преслава с цел да се конкурират повече, а е останал с пръст в уста като Галя не му игра по свирката и го бойкотира. Но едно е една по една в различни години да му тропнат, а друго е сборно. Сега го бойкотираха няколко накуп и със сигурност ще сведе глава. Няма как да изгуби най-оборотните си изпълнителки и те го знаят, затова и си позволяват това.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petya1 каза:

Дали наистина е имал сексуална връзка с Преслава? Само за едните големи проценти се съмнявам да й е давал толкова незаслужени награди и да позволи само на нея като негов изпълнител да си направи канал и да си качи новите песни там. А и не само това.  
А и със сигурност сам насажда напрежение между изпълнителите. Логиката му е сигурно, че това ще ги мотивира да са още по-амбициозни и нахъсани, а то става обратното. Никой не би дал максимума от себе си, когато не го оценяват достатъчно. Представям си как е насъсквал Галена и Преслава с цел да се конкурират повече, а е останал с пръст в уста като Галя не му игра по свирката и го бойкотира. Но едно е една по една в различни години да му тропнат, а друго е сборно. Сега го бойкотираха няколко накуп и със сигурност ще сведе глава. Няма как да изгуби най-оборотните си изпълнителки и те го знаят, затова и си позволяват това.

Абсурд. Никога не би паднала толкова ниско. Според мен наградата за певица се е давала за най-много натрупан оборот към фирмата. През 2016 не случайно й я връчиха Катя и Здравко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Абсурд. Никога не би паднала толкова ниско. Според мен наградата за певица се е давала за най-много натрупан оборот към фирмата. През 2016 не случайно й я връчиха Катя и Здравко.

То и Цура като я гледаш по интервюта иглежда толкова невинно и притеснилно сладка, но знаем каква е. А да й позволи само на нея да си направи канал и да си качи новите песни там? Да й лъскат толкова имиджа в предавания след по-голяма изцепка? Да се стопира Ивана , при положение, че може да продължат и двете да са толкова големи, за да печели дори повече от двете? Той на Цура, която спонсорира цялата му фирма и видимо й кляка на прищевките не си е позволявал да й даде награда за Песен или Певица, а на Преслава й даваше незаслужени такива. Едва ли е само до оборота. Свинчо със сигурност му дава повече, за да не ходи Цура по участия и му спонсорира концертите. 
Може и да не е сексуална връзка де, а да му е просто любимата певица, но като знаем какъв е алчен, много се съмнявам. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, petya1 каза:

То и Цура като я гледаш по интервюта иглежда толкова невинно и притеснилно сладка, но знаем каква е. А да й позволи само на нея да си направи канал и да си качи новите песни там? Да й лъскат толкова имиджа в предавания след по-голяма изцепка? Да се стопира Ивана , при положение, че може да продължат и двете да са толкова големи, за да печели дори повече от двете? Той на Цура, която спонсорира цялата му фирма и видимо й кляка на прищевките не си е позволявал да й даде награда за Песен или Певица, а на Преслава й даваше незаслужени такива. Едва ли е само до оборота. Свинчо със сигурност му дава повече, за да не ходи Цура по участия и му спонсорира концертите. 
Може и да не е сексуална връзка де, а да му е просто любимата певица, но като знаем какъв е алчен, много се съмнявам. 

Дай й е да качи новите песни от албума, защото не виждам как по друг начин може да си развие канала си, и така или иначе няма планове да ги клипира. Така си отваря вратичка при евентуално напускане.  Ако другите големи имена опитат стратегията й, сигурно и тях ще им разреши. Ако даваше по-важните награди на Янева, всички щяха да го сочат с пръст, включително и изпълнителите. Пеевски му помага, но не вярвам да му дава повече от годишните приходи на Преслава, Емануела и Галена например. Най-логично е да е за чист оборот, защото той обича парите повече от всичко. Прочете сторитата на Андреа, как са я пращали болнава, трепереща и не можеща да пази равновесие на участия, само и само да влизат пари във фирмата. А какво ще кажеш за кратките майчинства? Той не им дава на тези жени време да си починат и възстановят нормалната си фигура. Един месец и хайде обратно в кръчмите. Деси Слава не можа да тренира след бременността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, dan!el каза:

Сторитата с Янева вече липсват, повече други стоят... 😂

Със сигурност е получила заплахи от мутрите на прасето. Всеки би се стреснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...