Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

Андреа направи нещо, което едва ли друга би се осмелила. Това в историята на БГ шоубизнеса като цяло едва ли се е случвало, такова разконспириране. Ако бяха умни пайнерските мърши щяха да напишат просто по едно “подкрепям” под някакво тяхно селфи, без дори да поясняват кого подкрепят, или да бяха започнали масово да напускат, но не... ще се цупят обаче там да са, в кокошарника. А не осъзнават, че всички поотделно ще си се справят, клубовете няма да се откажат от тях просто така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма тема в която да не я намесите баба ви. Не е дала път на младите, а убиха мутрата й. Стига сме говорили нещата каквито ни изнасят. Темата е за Андреа и донякъде Цура и Лайнер-а. 

 

Ама стига с тая мутра - тя си беше тя и преди тая мутра, и след нея, да не е звездала звезда през 2003? И освен това си е колегиален човек и винаги е страняла от интриги и мизерии. Що ти е толкова фетиш да намесваш баба ни? Намесих я заради открадната награда за балада за Кулите от Цура - що трябва да се забравят тия неща? Нещо като е нечестно, нечестно е.

И като е за Цура темата, какво ти е мнението? Добро ли?

Андреа е готова за книга, ако питате мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Що ти е толкова фетиш да намесваш баба ни?

Гладничък ми се вижда той - не си е доял днес. Аз ако бях да съм хванал пътя вече. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Ама стига с тая мутра - тя си беше тя и преди тая мутра, и след нея, да не е звездала звезда през 2003? И освен това си е колегиален човек и винаги е страняла от интриги и мизерии. Що ти е толкова фетиш да намесваш баба ни?

И като е за Цура темата, какво ти е мнението? Добро ли?

E така е, тя си е била звезда. Това е смешно да се оспори, баба ти ще си остане най - продаваната жена в чалгата. Но 2003 мина на друго ниво, това са най - добрите клипове в кариерата й. Виж какви песни направи в Крепост. Отделно направи концерт, имаше концерт на стадион след турне 2004. Тая мутра беше каквато е мутрата на Цуцка днес. 

Иначе Цуцка е боклук пълен. Истински изрод и няма пукнат хит. Язък за парите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

E така е, тя си е била звезда. Това е смешно да се оспори, баба ти ще си остане най - продаваната жена в чалгата. Но 2003 мина на друго ниво, това са най - добрите клипове в кариерата й. Виж какви песни направи в Крепост. Отделно направи концерт, имаше концерт на стадион след турне 2004. Тая мутра беше каквато е мутрата на Цуцка днес. 

Иначе Цуцка е боклук пълен. Истински изрод и няма пукнат хит. Язък за парите. 

Малко са ми прехвалени на мен тия клипове, може и по-добри да има - да не изброявам сега, просто "Феникс", като се появи, направи впечатление, защото положи основите на бюти клиповете, с веещите коси и забавения каданс и контраст между апокалиптични сгради и модерни визии. Глория и сега може да се бръкне, ама защо не иска да ги отвее - не знам. Лошо е, когато си се нагледал и наслушал и ти писне... ей за това на човек нещата трябва да му се случват баааавно и да е в златната среда, за да не  се пренасища бързо... Ама мои си версии за нещата.

Цуца има някакъв талант, но не е за този бизнес - тя е пълен антипод на това, което трябва да бъдеш като характер в този бизнес. Само с мизерии ако ставаше... става, ама не за дълго.

Андреа има амбиция, идеи някакви в главата - само че там пък талант липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето сега разбирам защо Галин продължава да стои в Пайнер, като уж е продуцент и си има собствена компания. За да не бъде прецакан той и малкото му изпълнители да не могат да пеят никъде, където Митко има договори. Виж ти каква била работата. То ясно, че е заради участията, но това вече е друго.

Обаче за състоянието на Андреа вече знаем, че става въпрос за здравословни проблеми и се чудя защо както коментираме от 2 години насам, че има проблеми с теглото - излез и кажи, че имаш проблеми със здравето, не се прави на солета с разни приложения са разкрасявания и бъди себе си, в крайна сметка сме я видели колко секси може да бъде. 

А Янева е ясно, че е пълен дебил. То да се хванеш с Пеевски....по любов било....айде ясно е...отдавна я знаем каква мастия е. Нищо ново. И да спре да пее ми е все тая, то и по участия не ходи. Пуска си там някакви песни за имидж, то какъв имидж, като 2014 бях в Бургас и чух как я освиркват в началото....с един от най-мразените от народа мъже си, Цуре, няма как...лика прилика. Е визуално не, ама тя е грозна отвътре. Това е още по-зле. Прави се на тиха и кротка не заради друго, а защото мисълта и не е силна страна - на малкото си интервюта като я гледам как се опитва да се мъчи да каже нещо, и все една кратка такава....толкова е мозъка...

Че си е платила всичко Андреа знаем, Камелия също последните години сама си плащаше проектите, а Андреа си е платила почти всичко само за да има достъп до голяма сцена. Впрочем не само тя.

Ивана я знаем, че е лисица. Нищо ново. Нищо ново и за Преслава. Тая втората тръгна скромно, ама сега е жена на мутра, в лице реши, че иска да прилича на Галена ама уви - същата скована е. Оная тръгна от ваната, ама поне прави шоу. Колко прецакани има заради Ивана и Преслава те си знаят...

Общо взето можем да си направим извода, че всичките ни подозрения и много от нещата, казани от Фокси са не просто истината, а чиста фактология, и Камелия не просто е казала много истини, а е можело да каже още толкова... тя ако почне да говори и тя в числа, че малко ли му е снесла....

Бас държа, че най-голямата им държанка Преслава сега ше си мълчи и дума няма да обели да защити фирмата си.

Ако става въпрос за "По-страшно..."...тая песен първоначално знаете ли за кой е била?

Помните ли един гей Кристиян, който беше в Биг Брадър в сезона на Никита (първия)? За този говоря: https://www.kliuki.net/кристиян-от-биг-брадър-в-ексклузивно-и/

Та този беше изпълнител на уж фирмата на Ники Китаеца "Real Enterprises" и извади 1-2 смотани песни предвид фирмата и "таланта си". В едно интервю беше казал цитирам "кучката Янева ми открадна песента, Оцко я даде на нея без обяснения". Ставало е въпрос за тази, той каза и заглавието. Рових из интервютата, но не намирам конкретното. Песента първоначално е била за този Кристиян, впоследствие дадена на Янева и претупана набързо да излезе. Той и клипа сниман набързо. Та прецакани имало даже и извън Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Малко са ми прехвалени на мен тия клипове, може и по-добри да има - да не изброявам сега, просто "Феникс", като се появи, направи впечатление, защото положи основите на бюти клиповете, с веещите коси и забавения каданс и контраст между апокалиптични сгради и модерни визии. Глория и сега може да се бръкне, ама защо не иска да ги отвее - не знам. Лошо е, когато си се нагледал и наслушал и ти писне... ей за това на човек нещата трябва да му се случват баааавно и да е в златната среда, за да се пренасища бързо... Ама мои си версии за нещата.

Цуца има някакъв талант, но не е за този бизнес - тя е пълен антипод на това, което трябва да бъдеш като характер в този бизнес. Само с мизерии ако ставаше... става, ама не за дълго.

Андреа има амбиция, идеи някакви в главата - само че там пък талант липсва.

Ами и Мадона няма талант, но е най - успешната певица. За траверса ще пропусна да говоря. Относно Андреа, според мен това, че намеси толкова много хора ще й изиграе лоша шега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче евала на вложените пари в "Докрай", защото въпреки този САБОТАЖ, тя стана много по-голям хит от "По-страшно", че и от "Проба-грешка", а и със сигурност се помни мноого повече от другите две. #NoAndreaNoEvolution 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо “Докрай” печелил ли е клип на годината? Аз наистина не се сещам за по-запомнящ се не само клип, но и проект от 2011 година към днешна дата. Сериозно питам, не съм запознат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Изобщо “Докрай” печелил ли е клип на годината? Аз наистина не се сещам за по-запомнящ се не само клип, но и проект от 2011 година към днешна дата. Сериозно питам, не съм запознат. 

Янева спечели с Брой ме мисля, а тогава Андреа дори имаше и “Предай се” и “Докрай”. Два от най-добрите клипове в чалгата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Янева спечели с Брой ме мисля, а тогава Андреа дори имаше и “Предай се” и “Докрай”. Два от най-добрите клипове в чалгата

Каквооо? Пак Янева, поне да е била Галена или някоя друга. Заклевам се, че трябваше да пиша в Гугъл за да се сетя за това “Брой ме”, пълен резил значи! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам ние от Рама да съберем пари и да поканим Андреа на участие, тя го заслужава!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Предлагам ние от Рама да съберем пари и да поканим Андреа на участие, тя го заслужава!!!

Подкрепям! Нека потребителите, които си имат sugar daddy-та се включат с по-щедра сума. 
Ще я поканим и ще си говорим, няма да я караме да ни пее защото ние знаем, че не може, на искаме да се притеснява и да дойдат пак паник атаките. НЕ СМЕ ТАКИВА! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Предлагам ние от Рама да съберем пари и да поканим Андреа на участие, тя го заслужава!!!

Абсолютно подкрепям. Той и без това е 1000лв без ДДС.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, omline каза:

И какво като е попфолк? Модерна, съвременна, комерсиална музика като понятие е съвсем постижима цел и  без сексуална провокация.

Попфолкът никога не се е придържал към стереотипи. Нека не забравяме че това е жанрът, популяризирал първата нашенска драг кралица, Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Андреа когато влезе в Рамания и попадне на Мемендреа, а секунди след това на тази тема: 

DC25EA46-E76F-4E55-B56B-3F86475F48FD.jpeg

 

Току що, xroflx9 каза:

Джени след като за втори път си прочете името в стори на Андреа.

 

Screenshot_20191206-223150_Instagram.jpg

Убивате ме 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...