Jump to content



"Пайнер" отговаря... за Андреа


Препоръчани коментари

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Естествено. Една от певиците,които се отказа от концерта също е бясна на Пайнер и се е скарала с Димитров,но коя точно е ще запазя в тайна.

То е ясно, че Джена е с нещо такова, не знам дали за нея говориш. И все пак, конкретно истината за този концерт ми се струва доста по-сложна и далеч не е ограничаваща се само до Цветелина или само до един изпълнител 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 338
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Blueberry каза:

Моля, моля, това с душа беше като излезе "Дишай", "Зле разпределени" го е приела съвсем трезво с два лексотана и 3 чаши вино.

Може да е било и с Деанксит. Ама тя работата взе, че загрубя после, стана градация в субстанциите.

Не мога просто с тия жени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

То е ясно, че Джена е с нещо такова, не знам дали за нея говориш. И все пак копкретно истината за този концерт ми се струва доста по-сложна и далеч не само ограничаваща се до Цветелина или до само един изпълнител 

Какво мислиш ти, че е причината? На мен логично ми се струваше следното: 

Емилия се готви за "Евровизия", знае, че седмица след обявяването й като изпълнител ще е на концерт и трябва да е на перфектно ниво, за което няма как да се подготви > отказва се.

Преслава е бременна с второ, харесва оправданието на Емилия и го копира > отказва се.

Галена се цупи заради стари драми > включва се в американско турне.

Джена потрива ръце, че при отпадането на топ 3 за годината ще може да блесне, но Цура и Митьо я спъват > отказва се

Сега обаче е ясно, че първото не е истина, второто също. Та 4 от златните кокошки да ти тропнат с крак едновременно... иска да им променя условията по договорите май-май...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тематично, тя Андреа си го е изпяла преди години, сега се сбъдва, направо душевно е като в клипа:

Но като се замислим, не е смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа изпревари Камелия в изповедите за жанра, а най-вероятно втората дори не би стигнала толкова далеч в ненаписаната си книга.

Явно много ѝ се е насъбрало, но браво, добре използва и момента със слабия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Андреа изпревари Камелия в изповедите за жанра, а най-вероятно втората дори не би стигнала толкова далеч в ненаписаната си книга.

Явно много ѝ се е насъбрало, но браво, добре използва и момента със слабия концерт.

Абе Пачо, аз като чета всичко това и си представям какви ли ужасии се разиграват в чалгарския hardcore Нарния свят - ми то, да ти кажа, балканската сага Цеца-Аркан-Драгана в далеч по-опасно и лудо време и средства, ми изглежда като детска игра, бре. Гледай ти тук нашите какви изпълнения имали... Майко... И като сетя, че този жанр сме боготворели и сме били някакви наивни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Какво мислиш ти, че е причината? На мен логично ми се струваше следното: 

Емилия се готви за "Евровизия", знае, че седмица след обявяването й като изпълнител ще е на концерт и трябва да е на перфектно ниво, за което няма как да се подготви > отказва се.

Преслава е бременна с второ, харесва оправданието на Емилия и го копира > отказва се.

Галена се цупи заради стари драми > включва се в американско турне.

Джена потрива ръце, че при отпадането на топ 3 за годината ще може да блесне, но Цура и Митьо я спъват > отказва се

Сега обаче е ясно, че първото не е истина, второто също. Та 4 от златните кокошки да ти тропнат с крак едновременно... иска да им променя условията по договорите май-май...

Акцентът в този концерт въобще не беше върху Цветелина, та тя дори не беше във финалната тройка. Но след приказките на Андреа наистина не знам какво да си мисля вече...

За жалост още от сега виждам как цялата тази работа със скандала ще мине и замине без резултат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти си за завиждане, но само ако бях в позицията на алчен човек." - бреййй да й се ненадяваш на тази Андреа. Много остро му влиза с това изречение. Браво на нея!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:64f3609873

Паметен миг за Цурето. И пияното Магде. Не мога...

"Искам да кажа, че тази балада е преживяна за мен" - е друго си е някой да го преживее вместо теб. И клипът, който е достоен за орден Стара Планина... И поздрав за всички негативно настроени! :D

Това ли същество диктува в правилата в тая фирма, питам аз? Ми предпочитам оргиите на Николета и Андреа, честно - Андреа поне нещо модерно е направила за жанра с видим резултат освен всичките пошлотии, а Цура си стои в нелегалност. Сигурно не е лесно да ти плащат да си държанка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обзалагам се, че в подобна ситуация е бил и Галин (който тръгна да я напада и защитава Пайнер) заради Фики и семейство Стораро преди време. Но няма смелостта да го каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Но едно е факт - към тази тема има много по-голям интерес, отколкото към онази за концерта :D 

Най-интересно от този концерт ми беше да видя как Ивана като типична Маман (съдържателка на публичен дом) с айтоски замах натири децата и Ванката да излизат на сцената.

https://trafficnews.bg/bohemi/kolodruma-se-praska-po-shevovete-kontserta-planeta-18-162304/ и сериозно ли има такива заглавия, не е здравословно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано не виждам кой знае каква пошлост в клиповете на Андреа. Да,имала е някои по-евтини визии като някоя магистрална фея,но нищо кой знае какво. Пошъл беше Азис с травеститските си провокации,пошла е Александрова,но Андреа..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, adorable каза:

https://www.vbox7.com/play:64f3609873

Паметен миг за Цурето. И пияното Магде. Не мога...

"Искам да кажа, че тази балада е преживяна за мен" - е друго си е някой да го преживее вместо теб. И клипът, който е достоен за орден Стара Планина... И поздрав за всички негативно настроени! :D

Това ли същество диктува в правилата в тая фирма, питам аз? Ми предпочитам оргиите на Николета и Андреа, честно - Андреа поне нещо модерно е направила за жанра с видим резултат освен всичките пошлотии, а Цура си стои в нелегалност. Сигурно не е лесно да ти плащат да си държанка.

Интересно е, че точно след тези награди се започна с още по-скъпите й клипове и парадиране, турне със спонсор Лафка, дуети с Ищар и т.н.

И после като каже някой за нея, че била "класа"... 😶

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Но едно е факт - към тази тема има много по-голям интерес, отколкото към онази за концерта :D 

Е, скандала поне можем да го видим, за разлика от концерта. :D

Иначе подозирам, че и това концертите да не се излъчват на живо може да не е решение на обсебения да се самосаботира Митак, а защото пак някой определен е тропнал с крак, че не иска Преслава и Галена винаги да изглеждат над него като прием. Тук дори не визирам само Цветелина, но тъй като скандалът се пренесе към нея- кой знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Интересно е, че точно след тези награди се започна с още по-скъпите й клипове и парадиране, турне със спонсор Лафка, дуети с Ищар и т.н.

https://www.vbox7.com/play:41450f06 а, не - наглостта започна от тук.

Обаче, като сулшам номинациите, осъзнавам колко песни са минали и заминали и сме изпозабравили...

Глория, милата, да даде път на младите... :ДДД На мен ми стана ясно, че Цура ще диктува още когато всички под строй бяха на промоцията ѝ. Ама не е от това диктуване, постигнато по естествен път, нали, да се доуточним...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Аз не намирам за кой знае какъв проблем жена да празнува сексуалността си. Все пак това е попфолк.

И какво като е попфолк? Модерна, съвременна, комерсиална музика като понятие е съвсем постижима цел и  без сексуална провокация.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adorable каза:

https://www.vbox7.com/play:41450f06 а, не - наглостта започна от тук.

Обаче, като сулшам номинациите, осъзнавам колко песни са минали и заминали и сме изпозабравили...

Глория, милата, да даде път на младите... :ДДД На мен ми стана ясно, че Цура ще диктува още когато всички под строй бяха на промоцията ѝ. Ама не е от това диктуване, постигнато по естествен път, нали, да се доуточним...

Няма тема в която да не я намесите баба ви. Не е дала път на младите, а убиха мутрата й. Стига сме говорили нещата каквито ни изнасят. Темата е за Андреа и донякъде Цура и Лайнер-а. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...