Jump to content


Online : Глория - Гост не си, 2019


Препоръчани коментари

 

Музикален продуцент: Глория

Съпродуценти: Глория и Митко Димитров

Записите са осъществени в "Глория Студио" 2019

Текст: Глория и Мариета Ангелова

Музика: Глория и Светослав Лобошки

Аранжимент: Светослав Лобошки

Китари: Светослав Лобошки

Бек вокали: Кремена Енчева

Режисьор: Ивайло Спасов

Link to comment
Сподели в други сайтове

Призовавам Глория да прави само балади. Винаги й се получават. Супер е песента като музика, аранжимент и изпълнение. От текста има какво да се желае, но като цяло яка песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите стават, всичко друго, вкл. клипът, е тотал щета. 

Много слабо е за мен, като знам какви балади е имала... чуйте само една "Сълза предателка", която беше там в един албум като пълнеж и сравнете с това нещо...

Може ли в припева да нахвърляш там някакви думички, колкото да ги има? А надписите в клипа са ниво 5-ти клас, предмет "Информатика", защо изобщо са ги проснали? Разочарован съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Куплетите са супер, но припева е под всякаква критика. Не си ли дава сметка, че това е абсолютно незапеваемо ? Не мисля, че проблема идва от Мариета. Глория от 10 години има 2 добри и 8 слаби текста. Като цяло много далеч от ''Пясъчни кули'' и ''Утре ще е по-добре''. Това може би ще е най-слабия и албум в кариерата.

Иначе евала - много добре изглежда.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава изненада с излизането на албума. На мен също ми хареса препратката към така любимия ни "Феникс". Красива песен, красиво видео, красива Глория, но за съжаление е далеч от така любимите ми нейни песни, които са супер много, а и балади. Все пак успя да ме зарадва! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обещаващто започва но до припева. Останалите забележки вече сте ги посочили погоре. Отново не се е постарала максимално, можело е къде къде да направи по-силен проект. По-добре да пазеше „Любовта настоява“ за този момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако срещу “скука” в речника трябваше да има визуално олицетворение, спокойно можеше да се сложи thumbnail-a от която и да е песен на Глория от последните години. 
Супер мелодия и накрая тоя текст и тази незапеваема бозица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път да не ми хареса песен на Глория,не е запеваема ,не е запомняща.Хубавото в цялата работа ,освен красивите и визии, е и мелодията,която напомня на старите и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препратката към "Феникс" е жестока, музиката може да те разплаче, наистина точно тя е велика в този проект и го прави топ, текстът на куплетите е много добър, по-силен е от самия припев, Глория изглежда повече от униклано, не съм сигурен дали има по-хубава жена на нейните години сред популярните, велика е в баладите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз споделям мнението за изключително слабия и незапеваем текст. Музиката е приятна, Глория е с ТОП визия, ама клипа и той е под всякаква критика.

Слабичка идва и тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...