Jump to content



Деси Слава - След 1000 жени


Препоръчани коментари

Харесва ми, постарала се е да е в тренда, добре изглежда, клипът е супер, песента става... но това ми прилича на други песни, то няма и как... и не мисля, че ще остане във времето. Аз харесах и "Вторник беше", никак не беше слаба с тоя ударен припев... но просто е далеч от онези песни, които се искат за високо ниво. Като цяло малко банални отсвири пак. В тая чалга като забият в едно звучене, и докато не го изчерпят съвсем, не мирясват. А Ганев може и много по-широкоспектърно да музицира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ме зариби, слушам я непрекъснато, ехааа, първо "Ангелът", сега тази. Уникална е! Има няколко места и на текста, дето са ми толкова близки по принцип, че това няма да има омръзване месеци наред. Искам да помете с мегахит! Ипяването й настина е един път, кралица моя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да искам кликнах 2 пъти, за да не се повтаря поста, само да допълня колко много кефи в тази визия с листата, където лежи на пода. Там направо разбива! Като цяло не очаквах нещо кой знае какво, супер е така да те изненадат с отличен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучна песен. Откраднат клип. Не вярвам да достигне и предната песен. Не е лоша, но ми дойде твърде ретро/банална. Не разбирам защо сте във възторг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Starboy каза:

Топпп! Невероятен клип, може би най-добрия и като цяло! Песента също е брутализъм, обаче наистина откъм инструментал е 1:1 с "Пиян" Matt Simons - Open Up , но нямам против. 

С бялата риза изглежда невероятно! Евала, супер завръщане, успех на сингъла!

Поправено. 

преди 14 часа , lucellent каза:

ганев знае как се прави краде песен

коригирано. Макар че тоя път просто е копирал себе си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Скучна песен. Откраднат клип. Не вярвам да достигне и предната песен. Не е лоша, но ми дойде твърде ретро/банална. Не разбирам защо сте във възторг.

Щот не е мазен гюбек и могат да се самозаблуждават дребситата как Деса прави няква музика, която минава за качествена и нещо малко по-така, спрямо всички останали, които уж са пълна утайка. 

Иначе да, може да е няква стъпка напред спрямо ... досега, доколкото Ганев да копира крадената си песен за Пришития нос е каквото и да било, но е твърде малка и твърде късно. Изтърпях я до към средата, и отидох да си пусна Мат Симънс. Той поне не ми дразни ушите, не знам кво и е сбърканото тука, не виня Деса за което, но определено ме заболяха ушите да я слушам, много гадно е миксирано. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

+ още над 30K гледания от други канали. Като цяло силен старт за Дес.

Да, около 33K са от другите клипчета. Сумирано цифрата не е зле за нея. Дано се оцени проекта, заслужава го!

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Да, около 33K са от другите клипчета. Сумирано цифрата не е зле за нея. Дано се оцени проекта, заслужава го!

Като цяло е най-силната й самостоятелна премиера след Вторник беше, където според мен натежа и излизането в силен за гледанията ден като петък.

Всъщност, за Много съм добра не сме отчитали странични клипчета, ако е имало такива. Но при всяко положение на новата са сходни и доста високи цифри за толкова дългогодишна звезда, която допуска гаф след гаф и пауза след пауза. Най-малко от своята си генерация за пореден път предизвиква най-силен начален интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Born to Die каза:

Толкова ме зариби, слушам я непрекъснато, ехааа, първо "Ангелът", сега тази. Уникална е! Има няколко места и на текста, дето са ми толкова близки по принцип, че това няма да има омръзване месеци наред. Искам да помете с мегахит! Ипяването й настина е един път, кралица моя!

❤️ Късно звъниш, първо крещиш,
после мълчиш, ти луд ли си?
Ти си пиян, убийствено сам,
след мен океан изплака ли?

Удари, удари по сърцето ми ти,
и с теб и с болката свикнах.
Да си мой, да си мой след 1000 жени,
не знаеш колко привикнах.
А в очите виждаш ли сълзите
на жените винаги след теб?
Тях ти връщам, взимай си лъжите,
връщам ти за дните с теб (с теб).

На мен тези реплики са ми адски близки.Кралицата показа коя е! ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събуди се с този проект, дано продължава все така, че и по-добре. Има още много хляб в нея, знаех си аз. Мен ме позариби, най-вече заради изпяванетоо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...