Jump to content



Деси Слава - След 1000 жени


Препоръчани коментари

Клипа е един от най-добрите за годината. Много добра актьорска игра и от момчето, поздравления. Песента е супер, но инструментала обаче си е  копие на ''Пиян''. Мисля, че това ще изиграе лоша шега на проекта. 

От всичко има в проекта - асортимент от емоции.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изключим видимо поосвежения й външен вид, може да се каже че е създала поредното нещо, което с лекота ще игнорирам в Youtube.

 

Едит: А някой забеляза ли приликата в клипа с "Плакала" на Kazka?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топпп! Невероятен клип, може би най-добрия и като цяло! Песента също е брутализъм, обаче наистина откъм инструментал е 1:1 с "Пиян", но нямам против. 

С бялата риза изглежда невероятно! Евала, супер завръщане, успех на сингъла!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, omline каза:

Като изключим видимо поосвежения й външен вид, може да се каже че е създала поредното нещо, което с лекота ще игнорирам в Youtube.

 

Едит: А някой забеляза ли приликата в клипа с "Плакала" на Kazka?

Ако знаеш колко подобни клипове има, с жени или мъже, даже и деца, застанали пред камерата, особено как плачат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока. Не очаквах толкова да ме впечатли. Клип, песен, изпълнение, много се е постарала. Надавам се да се забележи и пожъне успеха, който заслужава. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година всичките й песни ми харесват, евала. Клипът е много готин и ефектен, дали е краден не ми пука защото не бях видял първо оригинала за да ми въздейства по някакъв лош начин сега.

Не знам пипали ли са я в клипа, но изглеждя много яко самата тя

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично един от най-добрите клипове за 2019 година! Перфектен е и за мен е един от фаворитите. Такива клипове искам да гледам. Поздравления за Деси и екипа! Тя изглежда прекрасно, това си е Деси Слава, която харесвам и обичам! Песента..... изпълнението безупречно, както винаги, текста е запомнящ се и ударен, песента е в хитовото темпо и достатъчно комерсиална и добра за да бъде забелязана и харесана от повече хора. Успехът ще си го има. Аз естествено откакто е в Пайнер отново най-много си харесвам И на всички като тебе, Гледай да не бъркаш, В друг живот, Много съм добра, Нека да е тайно и В твоите очи. Те просто нямат стигане, както и първия проект, но по-скоро като песни. За видео това е едно от най-добрите неща които е предлагала заедно с И на всички като тебе и Не го прави. Доволен! Ударно завръщане! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се има в предвид колко ми бяха занижени очакванията отново... това е доста добро. Определено най-силното й предложение след раждането.

Клипът си беше ясно, че ще е на ниво, със сигурност е един от най-добрите за годината. Песента се забива и ще се слуша, но като цяло искам повече от Десислава. Поредното й парче в стил стандартна чалгарка... ама айде, беше ни предупредила. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зашеметяващо! Клипът е красив, а песента наистина добра. Можеха да пропуснат мазните отсвири, понеже не се връзват много, но пак става. Бие на Моро Моу.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен, но само толкова. Текста ми идва доста нескопосан на моменти, въпреки замисъла си да бъде не толкова лековат. Просто имам чувстовто, че го е писал някой нейн фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах много повече, но и това е приемливо. Клипа е супер, но песента е леко безлична и наистина напомня на Пиян. Все пак заради гласа на Дес ще се слуша! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална! Този път е изпипала всичко. Много добре изглежда в клипа. С гласа си отново въздейства. Самата песен носи много емоция. Клипът също е добър. Дано само се оцени! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Раздвижва се в правилната посока, но като че ли неееещо малко ѝ липсва като мелодия, че да е мааалко по-запомняща се. Иначе е много комерсиална и като мелодия и текст и като видео. Добре започва и има доста положителни коментари. Да видим как ще се развие и дано от тук нататък е по-вдъхновена и работлива. А защо не и някоя убийствена балада 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wow, видеото е много добро, а Деси е ослепителна, връща си формата, всички визии са уникални, грима, историята и ефектите. Песента е яка, тя и предната беше, нещо липсва за тотален хит обаче, дано нацели все пак. "Вторник беше" заслужаваше сто пъти повече, но глупавата публика не я оцени, дано с тази е различно. Постарала се е и изпяването е различно. Доста добре като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Жестока. Не очаквах толкова да ме впечатли. Клип, песен, изпълнение, много се е постарала. Надавам се да се забележи и пожъне успеха, който заслужава. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва! Изобщо не ми прилича на "Пиян", която е много слаба песен.

Има ретро нотка и има някакъв контраст в инструментала и в мелодията при изпяването, което ме зарибява. Втората част на припева също се различава от първата и това е характерно за Ганев и винаги зарибява и освен това  в припева отзад има един монотонен звук като ангелски вокал, който го слагаше Токича, и винаги носи успех. :D

Супер е, да я изпапкаш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава избухна,видеото е уникално,а песента е невероятна.Тя е много красива и толкова яки кадри има.Някой беше питал дали са я пипали в клипа,да естествено и на някои места се вижда как мести пространството.Деси Слава каза в интервюто на Автограф,че песента ще е комерсиална ,а и не мисли да пуска звучение като "Истинска нощ","Думи две" и т.н ,защото тя смята,че няма да ги слуша никой и песните са си били за онава време.Така,че не очаквайте нищо стил ретро от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, pacho каза:

Много ми харесва! Изобщо не ми прилича на "Пиян", която е много слаба песен.

Има ретро нотка и има някакъв контраст в инструментала и в мелодията при изпяването, което ме зарибява. Втората част на припева също се различава от първата и това е характерно за Ганев и винаги зарибява и освен това  в припева отзад има един монотонен звук като ангелски вокал, който го слагаше Токича, и винаги носи успех. :D

Супер е, да я изпапкаш.

 

ганев знае как се прави песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, lucellent каза:

ганев знае как се прави песен

Така е! Страхотен композитор, качествен попфолк. Неслучайно сърбите му купуват песните и стават тотални хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...