Jump to content



Емануела - Вечно свързани


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Харесвам си аз Емануела. :) Не очаквам да стане хит, но първоначално интерес сигурно ще има, макар, че песента е много хубава и на мен ми допада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я възприема. След всички цигании и текстове от последната година... някак ми липсва нещо като Аре дърпай :D 

Иначе, песента е средна. Нищо особено. Припевът е ок като текст, другото ми е клише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива. Мелодията или самата Емануелция по-подразбиране нещо обаче ми предполагаха някъв по-нахакан текст, а не тая постнотия за нещастната несподелена любоф. 
А да и докат не сам забравил - дали заради бозавия текст, или нещо друго, ама в тоя клип Емануелция прилича повече на класическата Преслава, отколкото самия пришит нос. Ама така е, вселената не търпи вакуум, след като Пепа сама се осакати да прилича на някой друг, беше въпрос на време някой да се настани в нейната визуална ниша. Един вид ме радва, че е Емануела. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Не мога да я възприема. След всички цигании и текстове от последната година... някак ми липсва нещо като Аре дърпай :D 

Иначе, песента е средна. Нищо особено. Припевът е ок като текст, другото ми е клише.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня ми на “Да гори в любов” и “Болка моя” с тоя мъжки вокал и мелодията, така че много ми харесва! В същия стил е и структурата на песента е 1:1, тоест много силна! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...