Jump to content


Джулия и Кристиан Кирилов - Ден и нощ


Препоръчани коментари

Нищо особено. С това "Ден и нощ" и като тематика напомня на "София ден и нощ" и явно целят да грабнат вниманието на феновете точно с това, но песента е една от най-слабите за Джулия. Жалко! Да пуска самостоятелни песни, това не е нейното. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Питаш ме - с Коя? съм.

Радваме се, че и съпругът й я нарича така.

Похвално наистина, и жалко, че съм го изтървал. В началото това ми заприлича на Гъзарка и отидох да сравнявам, и просто така и не се върнах да доизслушам парчето на Коя? и бездарника. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частите на Джулия са топ, цялата песен, текста много ми харесват, но всичко е развалено заради мъжа й, просто грам не може да пее, дори да рапира не става. Ако беше само на Джулия щеше да гръмне, просто разликата е огромна в таланта, тоест при него категорично липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Не знам защо, но Коя за мен лично е новата Тотя.

И затова не става. Тотя ни радваше с години, кога с хит, кога с единия фен, кога с чарфаши, кога с клизми из душовете по фитнес залите. Коя? се изчерпва с тоя въпрос и дотам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има приятни моменти, но определено въпросния г-н е желателно да спре да се изявява като певец. Джулка да се стяга и да почва да прави нещо поне прилично. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на ниКои този път става. Припевът обаче много ми бие на друга песен и не се сещам точно коя.  Иначе за по-голям бездарник от ниКой  на прима виста не мога да се сетя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...