Jump to content



Лорена - Аморална


Препоръчани коментари

Бравос ма кака! Чудна вахканлия, доволен съм! Няма слабо при нея, само музикалната компания и куца. ♥️
От днес може да и патентоваме прякора “Съсела”, направо и легна след това видео. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо много яка песен, нищо че малко напомня на Акула. Относно видеото имах малко по-високи очаквания, но и това е добре. Браво!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всички ви харесва ама нещо не виждам реакции? Айде за Лора и за егото ми по едно сърчице!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето така се прави. Не , някакво Ламборджинита и там такива.... Лорена няма слабо. Явно тази година по добрите песни са извън Пайнер. Лорена , Камелия и Алисия ......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена е Б-Р-У-Т-А-Л-Н-А! Вече колко години и нито една слаба песен, нито една, тази не прави изключение. Когато им покаже на някои как се прави, супер добрата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена е класа, аз не се сещам за нейна слаба песен. Определено един от най-силните играчи в чалгата. Видеото е уникат, брутално! Песента е малко derivative, този част от "Тръгвай си" не разбирам с каква цел. При всички случаи още един пирон в ковчега на "лидерката". Да вземе да й налее малко акъм на приятелката си каква музика да прави, че горката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че напомня за други песни, но все пак е много добра! Това е годината на Пашев - изключително силни песни, включително за Ванеса! И, да...Лорена заби приятелката си Галче с тоя цигански кавър. Не, че е и лош де....ама да, факт е, че с много по-нисък бюджет имаме по-добър клип. 

Лорена няма слаба песен, няма нещо, което да кажеш "не става". Абсолютен хит е тая жена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо, че бутат Теофиков. Поне момчето си пее. Бутат един можещ.

По-лошото е когато се бутат бездарници, което Пайнера е правил не веднъж...

Песента е тотален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направила нова версия на Акула, крала от Карди Би и Гуен Стефани клип и да я хвалим за нещо, така ли. 

Лорена като цяло не прави лоши неща, но не може да надхърли първите си два проекта, гласа и е стържещ ушите, визията на недодялан трансексуален... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко започна да ми омръзва да слушаме една и съща песен в различни изпълнения... 

От Пашев тази година няма една с една различна песен всичко е толкова еднакво и еднотипно, че като започне песента се чудиш подяволите какво да си запееш.

Акула/ Тръгвай си

Алисия и Борис

Катастрофата на Теофиков

Сега и това на Лорена.. тук дори кантото в началото е същото като се абстрахираме от “гласчето” на Лора. 
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна е тая Лорена! Много ми харесва присъствието на сцена, артистична, харизматична и прекрасни клипове и песни! Хубав текст, който е типичен за нея. Ужасно добър клип, добра игра и участието на Джордан допълнителен плюс за видеото. Напомня ми на филмът "Добрата съпруга" съвсем малко, който следим в последно време. За песента не ми се коментира много, защото истината е, че е ужасно добра обаче приликата с "Акула" е безумна и огромна! Това е направо 1:1 с "Акула" и опит от Лорена да надмине може би техния проект, който е едно от най-добрите и интересни неща за 2019. Да, ужасно добра песен, видео и игра, но критиката единствено ми е към това копиране и голяма прилика в песните.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...