Jump to content



Галена и Фики - Ламборгини


Препоръчани коментари

Песента е стил Теди Александрова, разликата е там, че на Теди ще и ходи да пее тази песен. На Галена не и ходи. Въпреки това оценявам версатилността на Галена, това не е нещо с което Преслава може да се похвали... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена плюе на Сърце и Паника с подобни помии. Язък за хвърлените пари по лъскав клип иначе. А Фики е повече от изчерпан... миналата година с З Десислава позакърпиха годината с тъпия си кючек, сега се опитва подобно нещо, силно се надявам масата да не се изкефи, защото това би било индикация, че подобни цигании се предпочитат... Сега разбирате ли защо Преслава винаги ще е на върха ? Изстреля брутален албум, разцепи в последните 3 години медиите и интернет с продукция, самостоятелни песни, нов нос и бебе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потреса е пълен. Неможах да се сдържа и да не вляза и да пиша. ГАЛЕНА тая година издиша, жалко за което. Паника не става, това пък е пълен шит. Ганев е станал пълен некадърник. Пашев тая година го размазва от всякъде. Клипа краен от Motor sport на Карди, Минаж и Мигос. Песента е шит. Това ще флопне много бързо. 

Преса тая година отвя главите на всички. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, NazzkO каза:

Галена плюе на Сърце и Паника с подобни помии. Язък за хвърлените пари по лъскав клип иначе. А Фики е повече от изчерпан... миналата година с З Десислава позакърпиха годината с тъпия си кючек, сега се опитва подобно нещо, силно се надявам масата да не се изкефи, защото това би било индикация, че подобни цигании се предпочитат... Сега разбирате ли защо Преслава винаги ще е на върха ? Изстреля брутален албум, разцепи в последните 3 години медиите и интернет с продукция, самостоятелни песни, нов нос и бебе. 

Нека да не сравняваме монументалния и безвременен проект Да вдигнем шум с това, моля ти се..... Трудно някой кючек ще надмине ДВШ (най-добрия кючек за всички времена). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха отвратително ми е почти всяко нещо с участието на Фики и прекалено мазно. Да се събират пак Галена и З Деска ида направят още нещо силно и оставащо, както В твоите очи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората които пишат че не очакваха това??? Какво очаквахте от песента озаглавена ЛАМБОРГИНИ, балада ли??😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не ми е ясно защо Галена е направила дует, на когото ще залага с някой, който беше достатъчно глупав сам да си съсипе кариерата, и да изпадне зад борда. Според мен хейт вълната се дължи главно на него. Публиката не го иска. Да си стои в кръчмите, където му е мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По новата ми отчетна система - бройка постове из местния форум обясняващи ни колко е зле новата песен на Галена, тва е някъв срашен хит дето ще го пеят и прапраправнуците ни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Още не ми е ясно защо Галена е направила дует, на когото ще залага с някой, който беше достатъчно глупав сам да си съсипе кариерата, и да изпадне зад борда. Според мен хейт вълната се дължи главно на него. Публиката не го иска. Да си стои в кръчмите, където му е мястото.

Как си е съсипал кариерата, след като все още има доста активна такава, хитове, участия!? Кой не го иска?!

Фики прави песента, супер пее, клипът е много як, на Галена частите са слаби и не ги запомних - имитира Анелия в Гъзарка и Мира в Оставете ни на Мира, но се ядва! По-добре е от сюргюна на Преслин! Оригинални са двамцата в клипа, а и като дует винаги са си пасвали. Но си предпочитам Гъзарката, де! 

П.С. Не на расизма! Всеки, дръзнал да пише дискриминативно, незабавно да бъде баниран, баносан, анатемосан! Ако ли не, отворете темата ми за Преса и Галя - там коментирайте кой циганин и кой с циганско творчество! Подлизурковци! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и да стане хит, не би следвало някой да се хвали с това, особено след коментарите в Тубата, то не се намират положителни. Изобщо не схващам как си плюеш на името и правиш дует-кючек с човек, дето го размазаха от подигравки заради "Бум, леле, леле", защото тя се завъртя мощно, но обръщайки се назад е по-скоро петно, после с "Издислав" и т.н.. И то при положение, че имаш "Кой" и "Боже, прости", опитай да изкараш пак хубавото от него както направи Цветелина. Защото и дуета с Деса е уж хит, пък всички фенове се срамуваме от него. Тази хейт вълна наистина 80% е заради него, не заради Галена. "Феноменален" изобщо не е бил такъв случая, а и там не блести с текст песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека хейтят, те и Теда хейтят, но е номер 1! Нека Галена бъде номер 2! 

Фики е пълен с хитове - Бум, Пате, Вертолета, Джале, Горе-долу, дуети, подки майни! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Как си е съсипал кариерата, след като все още има доста активна такава, хитове, участия!? Кой не го иска?!

Фики прави песента, супер пее, клипът е много як, на Галена частите са слаби и не ги запомних - имитира Анелия в Гъзарка и Мира в Оставете ни на Мира, но се ядва! По-добре е от сюргюна на Преслин! Оригинални са двамцата в клипа, а и като дует винаги са си пасвали. 

Една дума: Издислав. И преди му се подиграваха за стероидите, краката и ред други неща. но тази песен беше черешката на тортата и никога няма да се възстанови напълно. Едва ли има човек в държавата, който го приема за сериозен артист след тази песен.

Може да има участия и някакви дискотечни хитове, но обществения му образ е завинаги опорочен, будещ присмех и негативизъм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Една дума: Издислав. И преди му се подиграваха за стероидите, краката и ред други неща. но тази песен беше черешката на тортата и никога няма да се възстанови напълно. Едва ли има човек в държавата, който го приема за сериозен артист след тази песен.

Може да има участия и някакви дискотечни хитове, но обществения му образ е завинаги опорочен, будещ присмех и негативизъм. И най-смешното е, че той позволи да му се подиграват

Аз не помнех тая песен, ти ме подсети! Изобщо не я помнех, заклевам се в кючеците на Мира! Всяко чудо е за 3 дни, на никого не му пука за стари песни и лаври. Що хитове е пуснал след това. И бози пусна, малко даде назад, но наваксва тая година. 

И какъв обществен образ, моля ти се, това е чалга! Теда кой я знае извън тоя кръг? Яница? Това не ги прави неуспешни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

И какъв обществен образ, моля ти се, това е чалга! Теда кой я знае извън тоя кръг? Яница? Това не ги прави неуспешни. 

Обществения образ има значение, дори в попфолк средите. По онова време беше сред най-известните хора в държавата и всички медии го коментираха, канеха го по интервюта и продукцията му беше очаквана. След "Издислав" всичко това постепенно изчезна. Понякога една песен може да ти преобърне живота наопаки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Аз не помнех тая песен, ти ме подсети! Изобщо не я помнех, заклевам се в кючеците на Мира! Всяко чудо е за 3 дни, на никого не му пука за стари песни и лаври. Що хитове е пуснал след това. И бози пусна, малко даде назад, но наваксва тая година. 

И какъв обществен образ, моля ти се, това е чалга! Теда кой я знае извън тоя кръг? Яница? Това не ги прави неуспешни. 

Пфф, обществен образ и чалгар ... Извън жанра, броят точно 3 човека за живи вероятно Дора, Камелия и за 3тия ша чакате да фърля боба. Дори Пепа с фурора около пришития нос едвам едвам се сетиха, че никой не е раздавал жито по неин повод, та съответно е още жива. 

Мейнстрийма ще напише 10 статии за никому неизвестни бедни жени от народа, Мариана Попова примерно, която е известна с .... и аз не знам с кво точно към днешна дата, отколкото да отрази някоя попфолкаджийка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Обществения образ има значение, дори в попфолк средите. По онова време беше сред най-известните хора в държавата и всички медии го коментираха, канеха го по интервюта и продукцията му беше очаквана. След "Издислав" всичко това постепенно изчезна. Понякога една песен може да ти преобърне живота наопаки.

Много се вживяваш и преувеличаваш, човек! Отдавна е забравен тоя Издислав. Фики още си обикаля по интервюта и не го бърка. Всички са имали изцепки, забравят се до 2-3 години, а в случая даже не може да говорим за голяма изцепка. За краката повече го ебаваха. Всичките са за присмех, така или иначе. Ако дуетът му беше с Преса, нямаше да храниш така. А га я ебеше, не мрънкахте! 

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Пфф, обществен образ и чалгар ... Извън жанра, броят точно 3 човека за живи вероятно Дора, Камелия и за 3тия ша чакате да фърля боба. Дори Пепа с фурора около пришития нос едвам едвам се сетиха, че никой не е раздавал жито по неин повод, та съответно е още жива. 

Мейнстрийма ще напише 10 статии за никому неизвестни бедни жени от народа, Мариана Попова примерно, която е известна с .... и аз не знам с кво точно към днешна дата, отколкото да отрази някоя попфолкаджийка. 

Да, и аз за Дора се сетих. Подигравали са й се за обърнатия микрофон, който беше шега, сега за килата, ама ако пусне хитова песен, на никого няма да му дреме какво е било преди! Аман от предразсъдъци и псевдозагрижени за нечии обществени образи люде! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Една дума: Издислав. И преди му се подиграваха за стероидите, краката и ред други неща. но тази песен беше черешката на тортата и никога няма да се възстанови напълно. Едва ли има човек в държавата, който го приема за сериозен артист след тази песен.

Може да има участия и някакви дискотечни хитове, но обществения му образ е завинаги опорочен, будещ присмех и негативизъм. 

Обществения образ на Преслава ще се възстанови ли сле хилядите интервенции в Турция? 😩🤦🏽‍♂️ Или опетнения и имидж на наркоманка и скандалджийка, побоища с Бирмата по дискотеките... всеки помни това което му изнася! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stenly каза:

Обществения образ на Преслава ще се възстанови ли сле хилядите интервенции в Турция? 😩🤦🏽‍♂️ Или опетнения и имидж на наркоманка и скандалджийка, побоища с Бирмата по дискотеките... всеки помни това което му изнася! 

Не я мисли. Нея нищо не може да я събори. От изброените, само скандалът с носът се отрази на по-широко ниво, но и той отмина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, stenly каза:

Обществения образ на Преслава ще се възстанови ли сле хилядите интервенции в Турция? 😩🤦🏽‍♂️ Или опетнения и имидж на наркоманка и скандалджийка, побоища с Бирмата по дискотеките... всеки помни това което му изнася! 

Никой не помни тези неща или те са маловажни за хората, щом в последните 2 години Преслава пуска хит след хит. Не можем да кажем същото за Фики, който пропадна и беше брутално изместен от Галин и Денис Теофиков. Не случайно татко мечок взе да налива в другото отроче, че първото се бъгна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ни стига мазната музика, текстът възпяващ някаква кола и виенето на Фики, а и Галя пъшка на заден план все едно са я онождали в студиото. Много долнопробен и комплексарски проект, няма какво да се лъжем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Никой не помни тези неща или те са маловажни за хората, щом в последните 2 години Преслава пуска хит след хит. Не можем да кажем същото за Фики, който пропадна и беше брутално изместен от Галин и Денис Теофиков. Не случайно татко мечок взе да налива в другото отроче, че първото се бъгна.

Добре, че никой не ги помни 😂😂😂 всички помнят Петето как пудреше носовката всяка вечер и не знаеше на кой свят се намира докато Бирмата не разбере къде се в осмъртила 😩 
Фикрет/ Спонж боб и Теофиков не ме касаят там е ясен стериотипа на работа 4/5 години и вече си изчерпан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

24 h:

375 859 views

18 k likes
2 k dislikes

+99% негативни коментари под клипа. Не очаквах чак такава реакция честно казано, но дано ги накара да спрат с тоя тип "проекти". Топ име да пуска такива неща не е сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...