Jump to content



Галена и Фики - Ламборгини


Препоръчани коментари

преди 57 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Гледайте колко слабо тръгва. За 1 час - 5,4 хил. лайквания и 46 хил. гледания.

За сравнение дуета на Галин и Преслава за същото време имаше 9,7 хиляди лайквания и 80 хиляди гледания.

Не, че ги сравнявам умишлено, просто нечии фенове не спряха да изтъкват кое било флоп и как щяла да ни размаже смядовската. И при това за втори път тази година го правят, след неуспешното ни изпадане в "паника" през лятото и тоталния разгром който изживяха с "Пиян". Та следващия път по-кротко с прогнозите, че освен да се излагате друго не постигате.

В дългосрочната картинка обаче скъпи Cally нещата са коренно различни. "Феноменален" гърми и то яко гърми и до ден днеше ама къде е "Да гори в любов"? Може би там където ще е "Пиян" съвсем скоро - извън ротация и всеки ще я е забравил. Ай довиждане!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

В дългосрочната картинка обаче скъпи Кали нещата са коренно различни. "Феноменален" гърми и то яко гърми и до ден днешен .. ама къде е "Да гори в любов"? Може би там където ще е "Пиян" съвсем скоро - извън ротация и всеки ще я е забравил. Ай довиждане!

Каква е тази глупост? Преслава още се пуска с “Не се изтриваш”, какво остава за “Да гори в любов” :D А и Преслава не е опирала до такива мазни кючеци, а това кой поред на Галена е 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Каква е тази глупост? Преслава още се пуска с “Не се изтриваш”, какво остава за “Да гори в любов” :D А и Преслава не е опирала до такива мазни кючеци, а това кой поред на Галена е 

Преслава се пуска само и единствено с "Пиян", освен ако не е на участие тя самата. Ай стига глупости! :bye1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Преслава се пуска само и единствено с Пиян, освен ако не е на участие тя самата. Ай стига глупости!

Всеки излизащ може да потвърди, каквото казах. Не вървиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо тези брутални видеа, заедно с Анелия да бяха снимали свине в кочина, защото и двете песни са мръсни помии. Не мога да повярвам, че артист като Галена, който има нюх да направи песен като "Сърце", може да изпее това. Фикрет вие на умряло, "Кво праим ся" дори повече се търпи. Единственият плюс за Галена е, че годината й е цветна, все пак може да си позволи миризливия кючек въпреки че за мен това е петно. Надявам се също като "Гъзарка"-та да е провал, да се убеди с очите си и да прави това, което се очаква от нея. Глупачки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да флопне мръсната смядовска мангалка. АМЕТ я издигна и пак Амет ще я срине. Много съм доволен, че се излага всячески, защото Преса я рязби по всички параграфи. А феновете и изведнъж се превърнаха във върли фенове на кючеците, а доскоро плюеха по тях... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен си е насочена към малцинствата. Да си я слушат и да й се радват. На мен няма как да ми хареса.

Но няма спор - на Галче й ходи такова звучене. Дано все такива песни да прави, няма смисъл да бяга от себе си.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, но то същата помия с този текст я има вече и на друг език, тези ебават ли се с нас... Нямам думи. Това ако го направите хит да не сте посмели да скачате на Преслави и всякакви други, че са еднакви. Предпочитам всеки ден да излиза най-голямото копие, ако това е да е си различен... Радвам се, че в Тубата ги правят двеста кила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче в коментарите ги правят леш. Не съм сигурен да се радвам ли, че има надежда за тоя народ или да ми е тъпо, че толкова много хора очакват качество от чалга песен, а тия на Лили Иванова правят по 150,000 гледания. 
Има нещо много сбъркано в цялата система. 
Предполагам летвата при Галена е вдигната прекалено високо щом тази къртачка е разочарование за аудиторията. Мен ме кефи, въпреки че си я представям като химна на гологлавите мутри и силиконовите джуки по дискотеките, може би защото бях подготвен, че ще е пошлотия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ще гърми е ясно. Може и да излезе най-големия хит на сезона. Но нещо не ми допада Галена да завърши по подобен начин година като тази.

Клипът ме кефи повече от песента, но това все пак е Галена. Ама и в него има нещо вече изтъркано като че ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Тая песен си е насочена към малцинствата. Да си я слушат и да й се радват. На мен няма как да ми хареса.

Но няма спор - на Галче й ходи такова звучене. Дано все такива песни да прави, няма смисъл да бяга от себе си.

@Fast Ще вземеш ли някво отношение по повод на тази очевадно ксенофобски и подстрекаващ към расова омраза коментар? Или тия неща те вълнуват само ако са по-повод на Пришития нос и по-специално когато не са в нейна полза? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е ясен, там Галена е ненадмината във всяко отношение. Поведение, харизма, игра с камерата и излъчване. Тези неща, никой не може да те научи, трябва да ги имаш в себе си. А тя тука си пръска стабилно!

Песента - хитът на есента/зимата. Не ми се мисли какво ще случва, когато я пускат. 

пръснаха и ще има яко #Газ тази зима!

Благодаря на Галена и нейният екип, че за пореден път направиха нещо, което ще слушам повече от 24ч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Каква е тази глупост? Преслава още се пуска с “Не се изтриваш”, какво остава за “Да гори в любов” :D А и Преслава не е опирала до такива мазни кючеци, а това кой поред на Галена е 

Къде се пуска Не се изтриваш, стига глупости. Миналата седмица бях и се пусна само дуета с Галин, Не те забравям и Пиян. Феноменален, Добре ли си, Паника се въртяха. На Преслава само последните песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Къде се пуска Не се изтриваш, стига глупости. Миналата седмица бях и се пусна само дуета с Галин, Не те забравям и Пиян. Феноменален, Добре ли си, Паника се въртяха. На Преслава само последните песни. 

На Преслава песните са със срок на годност докато пусне следващата. Пак казвам пускат се "Пиян" и дуета и с Галин, всичките и останали "хитове" са вече в нафталина. Точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо с този просташки и безсмислен текст? Да се бяха постарали повече, не ми се слушат мангасарщини. Оставам си със "Сърце" и "Паника". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново са копирали  великата чалга дива Рени. Именно, още в началото на това столетие тя пееше за марка автомобил („Мерцедес“), а години по-късно пропя и за карането („Карай ме“)

@Runevski идеална прилика за пи-ар! :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах си я веднъж като излезе и сега си я пуснах за втори път. Наистина в коментарите има яко хейт. Това сигурно е най-оплютата песен в кариерата на Галена. Също така забелязвам,че не само на мен поведението й в клипа много прилича на това на Риана.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...