Jump to content



Галена и Фики - Ламборгини


Препоръчани коментари

Върхотия от всякъде! Големи сме ценители, а пак тази песен ще е с 20 милиона гледания, а “Сърце” с 9. 
Помнете, че преди всичко това е БИЗНЕС! 
Аз се кефя на тоя хит, клипа е много майсторски, Галена е бахти яката. 
И текста и пошлия ритъм са добре дошли след цели три топ, стойностни проекти от Галена. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е як. Естествено, в стилистиката на Феноменален. Но все пак е добър. 

И дотам. Песента ми е гнусна и пошла. Дори незапеваема. Гъзарка беше по-добре. Текстът е слаб. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еволюцията при мен:

Първо слушане: Ужасна мазнотия, Фики вие на умрело, няма да я слушам

Второ слушане: Частта на Галена е яка, бийтът  е топ, текстът е потрес

Трето слушане: Има нещо много зарибяващо в парчето, а клипът е жесток 

Четвърто слушане: Това е баси парцалът, баце, хитът на зимата 1000% 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът бива, песента ме изкефи още повече! И някои тука като почнат с тия сравнения и неща...... и да месят други изпълнители, много лошо положение, но за Вас, не за тях! Успех на песента. Кефи ме.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Donatella каза:

ЛАЙКВАЙТЕ ПОЛОЖИТЕЛНИТЕ КОМЕНТАРИ ПОД КЛИПА ! ДИСЛАЙКВАЙТЕ НЕГАТИВНИТЕ КОМЕНТАРИ

Аз пък харесах всички негативни, зер й влезе малко акъл в пластмасовата глава. Язък за всичките години фенство, накрая да се излага с такива боклуци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте колко слабо тръгва. За 1 час - 5,4 хил. лайквания и 46 хил. гледания.

За сравнение дуета на Галин и Преслава за същото време имаше 9,7 хиляди лайквания и 80 хиляди гледания.

Не, че ги сравнявам умишлено, просто нечии фенове не спряха да изтъкват кое било флоп и как щяла да ни размаже смядовската. И при това за втори път тази година го правят, след неуспешното ни изпадане в "паника" през лятото и тоталния разгром който изживяха с "Пиян". Та следващия път по-кротко с прогнозите, че освен да се излагате друго не постигате.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Гледайте колко слабо тръгва. За 1 час - 5,4 хил. лайквания и 46 хил. гледания.

За сравнение дуета на Галин и Преслава за същото време имаше 9,7 хиляди лайквания и 80 хиляди гледания.

Не, че ги сравнявам умишлено, просто нечии фенове не спряха да изтъкват кое било флоп и как щяла да ни размаже смядовската. И при това за втори път тази година го правят, след неуспешното ни изпадане в "паника" през лятото и тоталния разгром който изживяха с "Пиян". Та следващия път по-кротко с прогнозите, че освен да се излагате друго не постигате.

ПОНЕДЕЛНИК Е 15 Ч...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

ПОНЕДЕЛНИК Е 15 Ч...

"Така ни се пада" излезе вторник по същото време. Не е било петък или събота, примерно.

Иначе ме кефи как изпадаш в истерия. Личи си, че нещо те гризе. :D 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Заклевам се Галена адски възбужда в тоя клип! 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Наистина изглежда ослепително. Клипът е толкова добър, визии, цветове, заснемане... ще го гледам без звук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Гледайте колко слабо тръгва. За 1 час - 5,4 хил. лайквания и 46 хил. гледания.

За сравнение дуета на Галин и Преслава за същото време имаше 9,7 хиляди лайквания и 80 хиляди гледания.

Не, че ги сравнявам умишлено, просто нечии фенове не спряха да изтъкват кое било флоп и как щяла да ни размаже смядовската. И при това за втори път тази година го правят, след неуспешното ни изпадане в "паника" през лятото и тоталния разгром който изживяха с "Пиян". Та следващия път по-кротко с прогнозите, че освен да се излагате друго не постигате.

Този път гарантирам, че Ламборгини догодина по това време ще е много по-слушаната песен от онова с луната. Извинявай, но не ми излизайте с аргумент,  че това било кючек, а онова видиш ли върхът на поезията и музикалността, а всъщност е посредствена песничка с никаква музика и никакъв текст с опит за драма. Един качествен кючек има много повече стойност от един посредствен опит за “стойностно”. 
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен ужас! Чак не мога да проумея как за няма и 1 година Галена тотално деградира в музикално отношение (най-вече). А може би просто "Сърце" е било някакво изключение, защото ако я махнем, то тогава негативната й серия се увеличава драстично.

Наистина не мога да повярвам, че точно Галена допусна такова нещо да се случи с кариерата й. Убеден съм, че самата тя е съвсем наясно с това и търси всякакви начини да "изплува", но точно дует с Фики, който е в по-големи лайна от нея, и точно това "Ламборгини" не са начинът. 

Или има нужда от голяма пауза, или от тотална смяна на екипа около себе си. Изглежда там само Добромир Киряков си върши работата добре все още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кошмарна мазнотия, Анелия я оплюха всички заради това, но щом е Галена е връх в музиката. Паника е къде къде пред това нещо. Ясно е, че ще е хит - мазно и топ имена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, за разлика от гнусния оригинал. Текста е запеваем, за разлика от половината песни, излезли тая година. Клипът този път наистина е на световно ниво. Евала му правя на който и да е аранжора, че онази ужасна песен превърна в готина.

Мисля, че няма да е чак хита на годината, но стабилен сезонен може да е.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях го преди първата минута. Непоносимо е. Гледам, че и в коментарите в тубата ги съсипват. Кой да очаква, че Галена ще иска да е Теди Александрова. Какви времена настъпиха... 

И с това ли ще се гордеят и бияъ в гърдите Галеновите... 🤣 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...