Jump to content



Галена и Фики - Ламборгини


Препоръчани коментари

преди 8 минути, stenly каза:

Добре, че никой не ги помни 😂😂😂 всички помнят Петето как пудреше носовката всяка вечер и не знаеше на кой свят се намира докато Бирмата не разбере къде се в осмъртила 😩 
Фикрет/ Спонж боб и Теофиков не ме касаят там е ясен стериотипа на работа 4/5 години и вече си изчерпан. 

Кой е спонж боб?😂😂😂😂😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

24 h:

375 859 views

18 k likes
2 k dislikes

Това само затвърждава мнението ми как толбухинските Спондж Боб и Напудрения пришит нос са купували яко гледания, нещо което никой друг не е толкоз прост да прави в днешно време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно дъно.. толкова мазна и противна песен едва ли скоро е излизала.. гледанията показват ясно,че подобни песни не будят интерес... Преслава я мачка тая година отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Едва четвърти в Трендинг (бтв ПланетаОфишъл влиза в трендинг от 1-5 място или изобщо ги няма). Колко са жалки.

3ти. А трендинга все едно значи нещо - Спондж боб и пришития нос бяха втори сума ти време след Има човек въпреки че уж имаха повече гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

3ти. А трендинга все едно значи нещо - Спондж боб и пришития нос бяха втори сума ти време след Има човек въпреки че уж имаха повече гледания. 

А те след Меди и Дара, по-зле е 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Гальо каза:

А Феноменален не беше ли Зоопарк 2, така че Зоопарк 4 имаш предвид

квото съм имал впредвид, съм го казал. 

Междудругото, вече е номер 2. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.11.2019 г. от 3:03, DarkChild каза:

А сега 3. Ам-оралната ги мина.

4ти. Честно казано това почва да говори повече за пълната несъстоятелност на Кокошарникофишъл като канал, отколкото нещо друго. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

4ти. Честно казано това почва да говори повече за пълната несъстоятелност на Кокошарникофишъл като канал, отколкото нещо друго. 

Абе, песента си е дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Абе, песента си е дъно.

Дъно или връх ми е се тая, не смятам че са я е правили за мен. А целия хейт който му сипвате на туй Ламборгини никак няма да попречи на посещаващата дискотеки публика да избухва и пее с пълно гърло месеци наред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Дъно или връх ми е се тая, не смятам че са я е правили за мен. А целия хейт който му сипвате на туй Ламборгини никак няма да попречи на посещаващата дискотеки публика да избухва и пее с пълно гърло месеци наред. 

Нещо много лично си го приел. А хейтът не е само тук. Виж коментарите в тубата. Да, в дискотеките пияните и друсаните викат на всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Нещо много лично си го приел. А хейтът не е само тук. Виж коментарите в тубата. Да, в дискотеките пияните и друсаните викат на всичко.

Това ще си го запиша за бъдещо ползване. Иначе лично, не, щом е дует с безкракия просто няма как да ми хареса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Това ще си го запиша за бъдещо ползване. Иначе лично, не, щом е дует с безкракия просто няма как да ми хареса. 

Чувствам се като осъществен автор а ла Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...