Jump to content



Галена и Фики - Ламборгини


Препоръчани коментари

Ама това наистина е много гадно. Нищо общо със страхотните "Сърце" и "Добре ли си" да не говорим за "Феноменален". Може би ако беше само на Галена щеше да е по-готина,но с отвратителния Кики няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частите на Галена са много яки. Малко в повече ми е виенето на Фики, но се търпи. Клипът също е добър. Галена е страшен хамелион. Всичко от тази година и е топ. Тотално различни проекти. А с този си затвърди силната година. Доволна съм. Мазна е, но яка. Не е типичния кючек като постановка на пеене при Галена и това е в плюс. Успех! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, ама много зле. Ужас!

Клипът е с брутални цветове, много ме изкефи. Обаче какво значение има, като песента е такава пръдня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса никак, за тоя як бийт просто това накъсано пеене и ужасния текст направо са убили всичко. Не знам какво става с Галена, честно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е жесток! Галена за пореден път доказа, че там няма абсолютно никаква конкуренция. Фики също се държи доста адекватно. Песента обаче е доста зле с това накъсано пеене. Галена иначе няма да е зле да смени малко концепцията. На такава звезда с такива клипове не и отива за 15 месеца да пуска 3 мазнотии все едно е Теда Александрова. 
Между другото, препратката към Пантера също е супер.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен. Някакъв опит за повтаряне успеха на "Феноменален", но се съмнявам че ще се случи.

п.с. Хиляда пъти предпочитам клишираната "Така ни се пада" (и изобщо нямам предвид пристрастията ми към изпълнителите) пред това.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак съм изненадан колко негативни коментари има в Ютуб, където принципно винаги позитивните са преобладаващи.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Чак съм изненадан колко негативни коментари има в Ютуб, където принципно винаги позитивните са преобладаващи.

И аз бях изненадан когато Преслава изчерпала три тиража, а ето защо била изчерпала... :1000(29):

Не съм фен на кючеците, но това и "Гъзарка" ме зарибиха от много.

Ще гърми жестоко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Чак съм изненадан колко негативни коментари има в Ютуб, където принципно винаги позитивните са преобладаващи.

Online: Галена - Феноменален

 

Много слабо. Потъна кораба!


Ми хубаво, че е чалга, ама не е нищо впечатляващо на първо слушане. Предполагам ще е един от хитовете на есента/годината, обаче.____________

 

Какво става с Галена не знам, поне на първо слушане абсолютно нищо не ме впечатли. Малко бие на "Зоопарк", но в по-муден вариант. А клипа като за нея е направо погром. Очаквах нещо толкова силно и ударно, че да се накефя, но... засега просто не ме изкефи.

 

 

Това не може дори да се сравни със "Да гори в любов". Чух я още два пъти и още по-гадна изглежда.

Очаквах да размаже, че чак и аз да я харесам, но...То оная с мечетата беше по-хубава

 

Да се учи от Преслава как се правят хитове :3fdb8960598fa63e: Превръща се в Преслава от преди 2-3 години - клиширани текстчета, еднообразни мелодии, нищо интересно като цяло

 

 

Слабичко, наистина, но по-добре от Маракеш.

По=мудна версия на Зоопарк, май като цяло. Не е запеваема песента, текста е тъпичък. Клипа е интересен и скъпичък.

 

Следващата моля. Тая на боклука. Едвам я изтърпях.

 

Тази година всичко, което пее звучи сякаш сме го чували като текст и мелодия преди десетилетие. "Целуни ме, погледни ме, ток ме бие, мръсни думички, феноменален"... Много скучно, а и като клип този път ми е едно никакво - на Кама космическият "Ти си виновен" сякаш беше по-провокативен, хем е преди 14 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

И аз бях изненадан когато Преслава изчерпала три тиража, а ето защо била изчерпала... :1000(29):

Не съм фен на кючеците, но това и "Гъзарка" ме зарибиха от много.

Ще гърми жестоко!

Не знам защо намесваш Преслава, аз винаги когато нещо ми хареса, независимо кой го пее си го казвам. 
 

Бийта е брутален, но текста е потрес. Мисля, че ако беше самостоятелна щеше да е в пъти по-добре. А и това, че аз мисля така, далеч не значи, че хората няма да я оценят и превърнат в хит. 😅

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...