Jump to content



Цветелина Янева - Ангелът


Препоръчани коментари

Харесва ми. Може би й се получават така добре нещата, защото не й пука, дали проектите й ще се наложат като хитове тъй като така или иначе не ходи на участия, че да се притеснява, че биха намалели ако флопне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 часа , pinkprincess каза:

И в текста.

https://youtu.be/CJ3uT9jPGuw

Глупости. Мога пак е с подобен текст и замисъл (безброен вече в дискографията ѝ) и е от по-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"И после всички следи като кученце ги скрих."

"И неговия номер ще скъсам и изхвърля.
Само аз ще знам къде точно.
Както когато куче заравя кокала си."

Не е лесно да пееш за едно и също 50 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Slavi каза:

Болка моя е далеч по успешна от Честито, която не знайно как натрупа такива милиони. Болка моя спокойно може да има 15 милиона. Дуета е и с Фики е по успешен от Маракеш. Сега и тази се очертава да бъде хит. Лично на мен тази година ми изпъква повече. Може би конкуренцията е по слаба. Миналата година Джена и Емануелс бяха сила, а тази не. Дори една Яница изпъкна покрай Въртележката. След Преса, Галош и Ема, не се сещам за по успешна от Цура. След Цура слагам Алисия. 

Е не мисля. Алисия се пуска с 3 песни и хората се дерат. Нито "Болка моя", нито дуета се пускат задължително. Не можем да кажем същото за Алисия. Нея ще я чуем абсолютно всяка вечер. Имало е много пъти дето само 1 от песните на Цуцка се е пускала. Сега всеки си има мнение де, но за мен Алисия е много твърдо пред Цвета. 

Песента става, има нещо в нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много прилича на това: 

 

Добра песен, интересен семпъл клип, страхотни визии. Можеше да се постараят малко повече, но и така става. "Болка моя" си остава по-големия хит. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Е не мисля. Алисия се пуска с 3 песни и хората се дерат. Нито "Болка моя", нито дуета се пускат задължително. Не можем да кажем същото за Алисия. Нея ще я чуем абсолютно всяка вечер. Имало е много пъти дето само 1 от песните на Цуцка се е пускала. Сега всеки си има мнение де, но за мен Алисия е много твърдо пред Цвета. 

Песента става, има нещо в нея. 

Не мисля, че Ася, колкото и да ми е любима, има по голям хит от Болка моя през 2019. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Не мисля, че Ася, колкото и да ми е любима, има по голям хит от Болка моя през 2019. 

Няма как да знаем, при положение, че Цвети не ходи по участия, и нямаме реална представа какъв хит е. Докато при Алисия всичко се приема като мегахит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Няма как да знаем, при положение, че Цвети не ходи по участия, и нямаме реална представа какъв хит е. Докато при Алисия всичко се приема като мегахит

И това е така, но при Алисия от години нищо запомнящо се. Хората се кефят по дефоут, заради яката Ася, а не че песните и са кой знае какво... Може много повече. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.11.2019 г. от 17:26, Fast каза:

Скучна ми идва. А в клипа има крадени идеи..
 

 

Интересно, в клипа имало крадени идеи, но ако цялата песен е крадена, това хич не ти пречи или прави впечатление. 

И чудесен начин да отбележиш чуждите успехи, спор няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 19.11.2019 г. от 20:10, asylum каза:

Пробутват ни това след бруталния мегасекси хит на Мая Нури!? За балами ли ни взимат? Уроди!

 

Нищо общо с на Цветелина песента

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес я чух надута от кола.

Много е зарибяваща. Страшно ми харесва. Много добър текст и въздействащо изпяване. Дано се правят повече такива проекти. Цурка е много красива в клипа. Визиите са топ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е страхотна песента, текстът е чудесен, клипът също, но все пак са парите на Пеевски. Затова Цура няма как да стане една от най-големите в бранша, въпреки качеството, което се стреми да предлага. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...