Jump to content



Цветелина Янева - Ангелът


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Slavi каза:

Янева от години е няма толкова силна година. Добро е парчето. Клипа е доста семпъл като за нея. Напомня малко цветово на Феноменален. 

Само Болка моя е хит от общо трите песни за 2019. Не бих казах, че годината за нея е "силна" спрямо другите артисти.

 

2018 беше далеч по-добра с Честито, мега хитът Грешка беше и Маракеш (който е ок). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е силно да, особено припевът и най-вече отсвирът след него. Дано не е пак "чопнат" от Флори, че доста албанско ми звучи.

Само куплетите са една идея по-слабото звено в целия проек - просто там текста някак си не е много напаснат по музиката. Но са достатъчно силни и те де, не ме разбирайте погрешно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока! Страшно добро парче и много семпъл, на красив клип. Браво на Цури! 
Скоро я видях на живо. Няма друга чалгарка, която да е толкова красива и свежа като нея. Явно липсата на участия по нощите и животът в Дубай й се отразяват много добре. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, lucellent каза:

Само Болка моя е хит от общо трите песни за 2019. Не бих казах, че годината за нея е "силна" спрямо другите артисти.

 

2018 беше далеч по-добра с Честито, мега хитът Грешка беше и Маракеш (който е ок). 

Болка моя е далеч по успешна от Честито, която не знайно как натрупа такива милиони. Болка моя спокойно може да има 15 милиона. Дуета е и с Фики е по успешен от Маракеш. Сега и тази се очертава да бъде хит. Лично на мен тази година ми изпъква повече. Може би конкуренцията е по слаба. Миналата година Джена и Емануелс бяха сила, а тази не. Дори една Яница изпъкна покрай Въртележката. След Преса, Галош и Ема, не се сещам за по успешна от Цура. След Цура слагам Алисия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали осъзнавате колко ПЕРФЕКТЕНО е това отвсякъде, аз нямам думи! Цветелина Янева смаза тази година с топ проекти! 

А само как си личи когато текстописеца не е Петя Радева, всяка дума си пасва с музиката и звучи страхотно. 
Клипа е убиец! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква приятна изненада отново от нея! Харесва ми и даже ми напомня като звучене на предишни нейни песни. В нейното амплоа е, а видеото е готино и тя изглежда даже по-добре от всякога! :) Прекрасна година и песни за Янева. Браво! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цуци Яневка СМАЗА! Страхооотна песен, супер здрава, направо да те разкърти духом, но и тялом!

Клипът е перфектен - модерен, цветен и същевременно на едно съвсем друго ниво. Евала на Цури, много силна година за нея, обичаме те, ангелче!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

Как няма да ти е скучно? Няма операции, няма скули, няма деформирани лица и нереалистично големи луни над някаква сграда. 

Какво да му гледаш, какво да ми слушаш на това? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Болка моя е далеч по успешна от Честито, която не знайно как натрупа такива милиони. Болка моя спокойно може да има 15 милиона. Дуета е и с Фики е по успешен от Маракеш. Сега и тази се очертава да бъде хит. Лично на мен тази година ми изпъква повече. Може би конкуренцията е по слаба. Миналата година Джена и Емануелс бяха сила, а тази не. Дори една Яница изпъкна покрай Въртележката. След Преса, Галош и Ема, не се сещам за по успешна от Цура. След Цура слагам Алисия. 

Честито натрупа милионите от показване и тръгване след Грешка беше. Иначе беше с по-малко и от Дай ми любов.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали забелязахте, но има някакви “скърцащи” звуци тип глич, не знам дали са умишлено сложени или са нежелан ефект. Като гледам в клипа има глич ефекти и не знам какво да мисля? 
Ето над това си струва да се разсъждава, да се помисли, да се обсъди! Това са смислени неща! 
На 1:42, 3:12 и 3:14 се чуват доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

@Fast

Как няма да ти е скучно? Няма операции, няма скули, няма деформирани лица и нереалистично големи луни над някаква сграда. 

Какво да му гледаш, какво да ми слушаш на това? 

Говорих конкретно за песента. Мисля че имам право на мнение. Нямаше нужда да намесваш други изпълнители. Те поне са си платили всичко със собствени средства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Говорих конкретно за песента. Мисля че имам право на мнение. Нямаше нужда да намесваш други изпълнители. Те поне са си платили всичко със собствени средства.

За такива проекти нямам нищо против да ползват моите пари! Браво на Цуци, най-после някой в тая държава да ни ползва парите за смислени неща.

#teamPeevski

Link to comment
Сподели в други сайтове

В еуфория съм! Ако не беше "Тръгвай си", това щеше да е всичко НАЙ за годината. Цветелина изпраща една от най-силните си години. Уау, какъв текст, само какъв текст! Музика, видео... Отвя ме... Всичко е изпипано до последния детайл, каква класа, какви визии... Любимата ми песен ще е години наред, а мислех, че "Болка моя" няма начин да я мине дълго време. Е, лъгал съм се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива Янева,клипът е много як и много ефекти,песента също е готина от 2 -3 слушане ме грабна.Песента е много ретро,от  онези хубавите години,когато беше златна чалгата.Браво на Янева и всички ,които са се постарали за клипа и песента.На някой кадри,към края,където прожекторите я осветяват отгоре и със прозрачните очила,ми прилича на момент на Ariana Grande :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...