Jump to content

Препоръчани коментари

преди 21 минути, ice_hot_sm каза:

Някой да ми обясни защо Десислава не може да помирише Трендинга на YouTube? Аз не си спомням нейна самостоятелна песен да е била в "Набиращи...".

С В друг живот е била. 

С Вторник беше не успя да се вреди заради силна конкуренция, но този път не доумявам какво прави Емануелата там като върви по зле... 

Толкова да си личи, че не пише Стела... 

25.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Slavi каза:

Толкова да си личи, че не пише Стела... 

Да, нека това те сгрее в тази студена вечер. И ти даде смисъл.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Stela каза:

Ко да ми пука бе, ко да ми пука. Пука ми само да има пари и да съм знатна. Галена-малена. Галена, като ги раждаше нейните в Плевенското АГ, крещеше "Оле Боже, Оле Боже боли". Веднъж не извика "Пука ми за Стела".

кой си ти не е Стела която познавам

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Willy каза:

Рама действа като аналгин, никотин, кокаин...напълно разбираемо е.😁

Доколкото знам писането от други/чужди профили докато си баннат е забранено и се наказва с бан,така че очаквам адекватни и най-вече ДОСТОЙНИ действия от ваша страна.:3fdb8960598fa63e:

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

35:40 😂🔥

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Доколкото знам писането от други/чужди профили докато си баннат е забранено и се наказва с бан,така че очаквам адекватни и най-вече ДОСТОЙНИ действия от ваша страна.:3fdb8960598fa63e:

Аз и другите модове нямаме възможностите да докажем с факти че зад профила стои .... иначе с удоволствие.🙄

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Willy каза:

35:40 😂🔥

Аз и другите модове нямаме възможностите да докажем с факти че зад профила стои .... иначе с удоволствие.🙄

😘😘😘

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

@Gerganafen Тук пее много яко на живо. И ми се струва, че това е една от най-запомнените нейни песни към днешна дата, нищо че към момента на излизането си не беше повече от сезонен хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Нормално е да има спад в гледанията в тубата. Всички мобилни оператори имат договори със стрийминг платформи - Deezer, A1 Explore, Tidal. Отделно Spotify и Apple Music стават все по-повсеместни. В автобуса примерно като се заглеждам, много рядко виждам някой да слуша музика от ютуб.

А иначе чалгата не я мислим - вижте все пак дневните класации. В топ 20 има 3-4 песни, които не са чалга. Такава доминация не е имало от години.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Ще ви скандализирам силно, но категорично заявявам, че това парче не е никак лошо. Като нищо да стане хит.

2.jpg3.jpg8.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 9 часа , Cally-Pressyfan' каза:

@Gerganafen Тук пее много яко на живо. И ми се струва, че това е една от най-запомнените нейни песни към днешна дата, нищо че към момента на излизането си не беше повече от сезонен хит.

Да, "Сини очи" и според мен остана като един от най-големите й хитове. Жалко, че не я наложи повече през годините, на Турне 2007 вместо "Сини очи" включи пак "Последна вечер", която никога не изпълняваше на живо. Това даже й е най-първото лайв изпълнение, когато през 2006 Пайнера ги накара всички да почнат да си включват микрофоните по концерти. :D 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 11 часа , Stela каза:

Ко да ми пука бе, ко да ми пука. Пука ми само да има пари и да съм знатна. Галена-малена. Галена, като ги раждаше нейните в Плевенското АГ, крещеше "Оле Боже, Оле Боже боли". Веднъж не извика "Пука ми за Стела".

Права си, има три неща:

1. Важно е, пичето да е влажно
2. Мангизките да са топ
3. Да става готинко и парти

Галена, ще й кажа другия път да извика! негодница! 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Gerganafen каза:

Да, "Сини очи" и според мен остана като един от най-големите й хитове. Жалко, че не я наложи повече през годините, на Турне 2007 вместо "Сини очи" включи пак "Последна вечер", която никога не изпълняваше на живо. Това даже й е най-първото лайв изпълнение, когато през 2006 Пайнера ги накара всички да почнат да си включват микрофоните по концерти. :D 

В последните 10 години не е имала много възможности да си налага старите песни. Или не участваше на Пайнерските концерти, или ако участваше е пяла най-новата си песен, в краен случай - "Губя те бавно". Аз останах изумен като видях колко гледания прави "Сини очи" в Ютуб към днешна дата. Директно се нарежда след "Губя те бавно".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 11 часа , Slavi каза:

С В друг живот е била. 

С Вторник беше не успя да се вреди заради силна конкуренция, но този път не доумявам какво прави Емануелата там като върви по зле...

Десислава- И след 1000 жени - 9 дена- 890 739

Емануела-  Вечно свързани- 10дена- 1 050 067

@Slavi

Къде видя че ДС е по добре от Емануела!

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, THE IIconic каза:

Десислава- И след 1000 жени - 9 дена- 890 739

Емануела-  Вечно свързани- 10дена- 1 050 067

@Slavi

Къде видя че ДС е по добре от Емануела!

Виж дневните в попнейбъл за последните 5 дни. Всеки ден Деса е преди Емануела. 

25.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Slavi каза:

Виж дневните в попнейбъл за последните 5 дни. Всеки ден Деса е преди Емануела. 

А къде е тогава милиона на Деса?

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...