Jump to content

Препоръчани коментари

преди 1 час, foxy_vd каза:

United Media придоби изцяло лейбъла на Лепа Брена

30 милиона евра за Grand? Интересно ми е за колко би се продал Пайнер?

Горе-долу 200 лв

IMG_20191209_135325.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час , foxy_vd каза:

United Media придоби изцяло лейбъла на Лепа Брена

30 милиона евра за Grand? Интересно ми е за колко би се продал Пайнер?

Имайки предвид каква грамадна продукция имат - формати, предавания, платформи, млади надежди, Пайнер не знам дали дори някой би го искал.

Ми, Брена и Саша добре ще се пенсионират. Митьо да пести от баламите засега. Че както му биха шута за последния концерт, сигурно е на хапчета.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 часа , Slavi каза:

Откакто не прави маанета ми е скучна и без това. Липсва ми бясната кючекчийка Малинаж

Пусна тя няколко добри проекта като “При теб ми е сърцето” и “Не те забравям”, ама наистина в кючеците и беше силата. Пък и аз обичам да ми е по-мазничко.. Нещо като това:

преди 2 часа , Willy каза:

Малина ли? 😁

Същата реликва. ♥️

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час , Kriminal каза:

Горе-долу 200 лв

Американците са купили "Гранд продакшънс"? Лоша работа, сега фирмата ще се превърне в сръбския вариант на днешния "Пайнер".

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Амброжка. каза:

Пусна тя няколко добри проекта като “При теб ми е сърцето” и “Не те забравям”, ама наистина в кючеците и беше силата. Пък и аз обичам да ми е по-мазничко.. Нещо като това:

Същата реликва. ♥️

Извинявай, но Малина е на години и не си отива да се чекне. На мен са ми неприятни 50+ годишни жени, които се държат като 20 + годишни, излагат се!  Мадона, откакто стана на 50, ми стана мега противна с еротичните си изпълнения.

Нормалните жени на тази възраст стягат сватби и се готвят за внучета, развиват интереси, пътуват и се забавляват, но нормално, с мярка.

Не знам кой нормален мъж харесва чекнещи се 50 + годишни жени.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 3 часа , GSA каза:

Беше си популярна песен, но тя тогава се беше юрнала да пуска песни през месец, за да се доказва на Коцьо.

Квоооооооооооооо? Да му се доказва на тоя простак и наркоман с педофилски наклонности? Самоуважение няма ли?

Да се доказваш точно на пропаднал човек - това и аз не бих го направила.

Райнуши няма нужда да доказва колко повече е от тъпото Наде. Дискографията, успехите и и феновете говорят сами за нея!

Мислех, че е искала с работа да го забрави, а тя пък му се доказвала............. На такива като Коцьо им показваш вратата и ей такова нещо:

http://store.picbg.net/pubpic/18/0E/a0aaefef61fb180e.jpg

и после просто си продължаваш напред.

Не разбрах защо толкова много време и трябваше да го прати на майната му, тази песен ми е от любимите и:

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Donatella каза:

Алфите минаха Ламбодо да Галена и Фики :crying_anim02:

А Емрах и Алисия ги заместиха в трендинг.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Kitty каза:

Американците са купили "Гранд продакшънс"? Лоша работа, сега фирмата ще се превърне в сръбския вариант на днешния "Пайнер".

Еми че той отдавна се превърна в такъв. В гранд все някви неизвестни в последно време пеят

IMG_20191209_135325.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Kriminal каза:

Еми че той отдавна се превърна в такъв. В гранд все някви неизвестни в последно време пеят

Така ли? Не съм разбрала, аз сръбска музика не слушам, а "Пинк" нямаме отдавна. Само канал на Драгана Миркович, който ми е ужасно ретро, тип 90 - те.

Мислех, че като сърбите не са в скапаните ЕС и НАТО и там нямат НПО - та и си помнят историята, си пазят качественото.

Явно влиянието на пропадналата западна младеж и завладяла и тамошните деца, ужас.

Светът така и не ще да разбере, че американската култура не става за нищо и не дава нищо. Тя е посредствена.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Момиче, какви ги дрънкаш? Ти виждала ли си сръбски певици от преди 20 години? Ако има някакъв модел на подражание в съседните страни, това са гърците. Останалите са дъно на дъната.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 5 часа , Slavi каза:

Откакто не прави маанета ми е скучна и без това. Липсва ми бясната кючекчийка Малинаж

Това е по-добре

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, DarkChild каза:

Момиче, какви ги дрънкаш? Ти виждала ли си сръбски певици от преди 20 години? Ако има някакъв модел на подражание в съседните страни, това са гърците. Останалите са дъно на дъната.

Не слушам балканска музика, само българска.

Така съм, откакто бях дете, когато беше голямата мания по англоезичната музика през 90 - те. Веднъж попитах сестра ми, как се казва една песен, която слушаше и отговорът беше "Коя по дяволите е Алис?". Аз английски не учех еи не знаех какво слушам, след тази случка се отказах да слушам англоезична музика, не исках да съм празноглав папагал като масовката в България.

По  - късно открих поп- фолка и това се оказа моята музика.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Kitty каза:

Извинявай, но Малина е на години и не си отива да се чекне. На мен са ми неприятни 50+ годишни жени, които се държат като 20 + годишни, излагат се!  Мадона, откакто стана на 50, ми стана мега противна с еротичните си изпълнения.

Нормалните жени на тази възраст стягат сватби и се готвят за внучета, развиват интереси, пътуват и се забавляват, но нормално, с мярка.

Не знам кой нормален мъж харесва чекнещи се 50 + годишни жени.

Че Малина има син и внучка, и това не й пречи да се поддържа във форма. Ако има какво да показва, защо да не го прави?

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 6 часа , Fast каза:

Че Малина има син и внучка, и това не й пречи да се поддържа във форма. Ако има какво да показва, защо да не го прави?

Че кога е станала баба?:blink:

На 50+ колко и поддържана жена да си, си е гнусно възрастна жена да танцува еротични танци.

Наскоро гледах в "60 години БНТ" гостуването на Стоянка Мутафова, там показаха кадри от концерт на Кичка, която пееше една песен и възрастната Стоянка танцуваше.................. еми, срамно, не и отива на годините..............

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Исках да напиша “Качва” в разговор по вайбър, но автокорекцията написа “Клеа”. 
Нямаше как мигом да не мина тук да се похваля колко добре ме познава телефона ми! Обичам ви! Имайте прекрасен ден! 

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, retr0 каза:

Исках да напиша “Качва” в разговор по вайбър, но автокорекцията написа “Клеа”. 
Нямаше как мигом да не мина тук да се похваля колко добре ме познава телефона ми! Обичам ви! Имайте прекрасен ден! 

И на мен ми се е случвало, на приятели - също! :D

Гледам го оная вечер тръгнал, ама те всичките го знаят

Djena-4.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

@Kitty На Мала това й е работата, с танците е известна, а не с извънземен глас - като е на половин век да ляга да умира ли? Иначе внучка й е кръстена на нея, вика й "малката Малина" :D

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Разпиляна съм на пода - давам ти още, казвай колко. Ще претърся вътре в сърцето си колко ... Само моля те болката спри за малко! ❤️

Много пауър носи гласът на П.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Аман от тая - не стига че е хомофобка, женомразка, расиска, а сега гледам е почнала да дискриминира и на възрастова основа. Ма иначе реве, да сме и сме и влезели в положението, била инвалид. Отдавна мина границата да не е забавно. Стоянка Мутафова не и отивало на годините да си денси на песен на Кица Будурова. Алооо, дреме и на жената за твойто мнение, и я остави на мира да си гледа старините както си иска. 

Я земи се поздрави с припева от тая песен, да не пускам Магда. 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

8ден Ламборджини 127 000

8ден Така ни се пада 173 000 + 30 000

8ден Пиян 261 000

8ден Изтрезняваш ли 262 000

:laughing:

25.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Create New...