Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абе тия Галенови имат ли 1 пост който не е свързан с Преса? Ще излезе, че те са й най-големите фенове, по примера на любимката си. Ако Смядовското пришито лице ги радва толкова, защо не пишат за него, а все Добричкият Джексън им е в устата? Не е нормално това егати. Добре, че Галена има едно "Сърце", че да не е съвсем капо тая година и да има какво да изтъкват.

  • Like 6
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

@THE IIconic Кака ти Кели след доволно посещение в гората. Още 3 месеца и тръгваме пак по поляните с песен на уста и с кошница в ръка. Броим ли дните, миличка? ❤️

image.png.56737d1c3855a4fbf980804742eb2d71.png

Имаш спешна нужда от риноплстика. В носа си като милинка!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Имаш спешна нужда от риноплстика. В носа си като милинк!

Обезателно ще се подложа на подобна интервенция, особено след като любимката ми го стори!

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не може да говорим за никакъв контакт при положение, че Преслава е качила клипчета от участието и се вижда, че не е така. Дори клетата са я викали на бис.

  • Like 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, със сигурност... 🤣 И аз бях на Преслава в Биад преди две седмици, хората се късаха да викат, сторита достатъчно качва, че да е видно. Плейбекът е ясен на 2/3 от песните. Мен вече не ме дразни в дискотека, дразни ме на концерт. Те така или иначе го надпяват. Анелия, Емилия, Галя и тя пуска, за жалост нейното е грачене и говорене. Предполагам това се има предвид в контакт с публиката? Ми не, мерси... Съжалявам, има хитове огромни, но в пеенето е ужасна в повечето случаи. Не знам защо си го причинява на гласа. И вместо да храните успелите тази година си вижте вашата, толкова трагичен сезон не е имала никога.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Призовавам за по-голяма активност в номинациите за Рама наградите! Скандално е да има награди само с моите и на @Kriminal номинациите.

 

Малко по-късно. Пък и да върна жеста! Не че нямаше пак да гласувам за теб. Подкрепил съм те за модератор.🤣

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Ще се!

Страх ме е да си помисля какво ще последва, ако не се.😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Малко по-късно. Пък и да върна жеста! Не че нямаше пак да гласувам за теб. Подкрепил съм те за модератор.🤣

Страх ме е да си помисля какво ще последва, ако не се.😂

Е,дори и по някакво чудо да флопне няма да е за първи път на Джен да нареди няколко провала. Важното е,че тя е музикант и отново ще намери някоя успешна линия,въпросът е само КОГА ще се случи това. Не знам дали е започнала да слуша хората или нещо друго,но беше огромна грешка да бяга от кича,виенето,типичните балкански ритми и страхотните текстове пълни с метафори. Това й беше най-добрата ниша.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се прекалява с тези Преслава и Галена. Факт е, че първата успя да докопа някакъв връх тази година, но също така е факт, че втората е плътно зад нея. Даже в първата половина на годината Галена си беше по-силната, преди Преслава по традиция за се активизира във втората. Но най-важният факт е, че и двете не са толкова силни, колкото са били някога, а тук се пренадуват все едно цялата държава им отразява хитовете/флоповете.

Поп-фолкът се посъвзема, но има още доста да се мъчат всички, за да се върнат онези времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Е,дори и по някакво чудо да флопне няма да е за първи път на Джен да нареди няколко провала. Важното е,че тя е музикант и отново ще намери някоя успешна линия,въпросът е само КОГА ще се случи това. Не знам дали е започнала да слуша хората или нещо друго,но беше огромна грешка да бяга от кича,виенето,типичните балкански ритми и страхотните текстове пълни с метафори. Това й беше най-добрата ниша.

Дано 2019 не се окаже новата 2016 за нея. :D След "Яко ми е" трябваше да престане с този тип песни. Според мен сега нещата щяха да са по друг начин, ама кво да правиш... Както ми каза Прес наскоро (няма да казвам по каква причина) "Животът учи!".😅

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, xroflx9 каза:

Призовавам за по-голяма активност в номинациите за Рама наградите! Скандално е да има награди само с моите и на @Kriminal номинациите.

 

Накрая Ванчо да стане модератор на годината дето въобще не е модератор😂

Знам, че е абсурдно...

Сега като влезнах в скандалите разбрах, че съм пропуснал половина хора които иначе бих подкрепил, ама айде дано никой не ми се сърди, нали виждате че съм неадекватен😂

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Дано 2019 не се окаже новата 2016 за нея. :D След "Яко ми е" трябваше да престане с този тип песни. Според мен сега нещата щяха да са по друг начин, ама кво да правиш... Както ми каза Прес наскоро (няма да казвам по каква причина) "Животът учи!".😅

Ти няма да казваш причината, но ние знаем! Казала ти го е във връзка с това, че си е оперирала носа, а е можело просто да ползва Фотошоп, както прави и сега, но ... “Животът учи”.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, xroflx9 каза:

Призовавам за по-голяма активност в номинациите за Рама наградите! Скандално е да има награди само с моите и на @Kriminal номинациите.

 

Ще гласувам, обещавам!😁

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Ти няма да казваш причината, но ние знаем! Казала ти го е във връзка с това, че си е оперирала носа, а е можело просто да ползва Фотошоп, както прави и сега, но ... “Животът учи”.

Малко ме интересува носът и!😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mitak_94 каза:

Дано 2019 не се окаже новата 2016 за нея. :D След "Яко ми е" трябваше да престане с този тип песни. Според мен сега нещата щяха да са по друг начин, ама кво да правиш... Както ми каза Прес наскоро (няма да казвам по каква причина) "Животът учи!".😅

Паметен хит и клип!

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...