Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ами не е съвсем така. Теофиков го знаят и 25 годишни хора, а те отдавна не са тийн. Лидия също. По принцип в дискотеките на големите градове трудно допускат непълнолетни, ходят предимно хора до 30 годишна възраст.

Ела да видиш в Порте във Варна дали ще намериш някой над 18. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Сега въпроса е дали е отишла в Тайланд да си сменя носа отново, или просто най-накрая ще сменя цялото дюшеме, след като чак толкова не се харесва? 

Аз нищо интересно не видях в това видео, абсолютна простотия. Писала 5 минути описание към 10 секудно клипче на гущер. 🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Ела да видиш в Порте във Варна дали ще намериш някой над 18. :D

Покани ме и ще дойда.

Не общувам с под 18-годишни, но забелязвам хора по на 23-26, дето ги знаят и Теофиков, и Лидия. Деска-Cartoon Network-а за там вече не знам. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Освен това Галена продължава да е с 6 клипа (на 4 песни) в класацията. Уж провалът "Паника" от двете клипчета има гледания точно колкото "хита на годината" "Пиян". "Феноменален" е с 14к година и 2 месеца след премиерата си. "Добре ли си" е с близо 20 к след 9 месеца. 

Преса е с 2 клипа в класацията. Уж големите хитове "Изтрезняваш ли" и "Да гори в любов" не са я помирисвали от няколко месеца.  Песните от албума минаха и заминаха. Дуетът с Галин след по-малко от 3 месеца едва се крепи около 25-30к. 

А някои хора си бленуват как Преслава смачкала Галена. Сори, пичове, ама сте много заблудени. 

Топ описание на реалността. Радвам се, че нито вече ми се налага да правя муски, нито да ги следя тези цифри - прекрасен обзор си направил. :az:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

Като видя пост със сметки и директно прескачам. Не съм в час по математика!

 

Хаха, да, прескачаш ти. И не си в час по математика, ама челните места на Ариана Гранде ги знаеш. Айде стига лицемерие!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Като видя пост със сметки и директно прескачам. Не съм в час по математика!

 

Така е,крайно време е Счетоводителката да се регне тук и да се занимава с тези неща.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че в най-силната си година от изминалото десетилетие пак е на кантар с Галена. На ирония, в доста по-силните години на Галена, пак Преслава и взимаше наградата. 

Емануела им е посветила песен!

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Жалко че в най-силната си година от изминалото десетилетие пак е на кантар с Галена. На ирония, в доста по-силните години на Галена, пак Преслава и взимаше наградата. 

 

Що да е жалко? На теб ти е кеф. :lol: За пред кого се правиш?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Имаше от 31.12, пееше Ледена кралица с още една. Бяха на купон, но ги е изтрила

Какво е Ледена кралица? Знам само

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, VulkoIsTheBest каза:

Що да е жалко? На теб ти е кеф. :lol: За пред кого се правиш?

Аз вече съм я признал Прес за едноличен #1 за 2019. Това че развиването на Ламбо променя нещата не означава че не може да броим успеха и за 2020.🥴

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Жалко че в най-силната си година от изминалото десетилетие пак е на кантар с Галена. На ирония, в доста по-силните години на Галена, пак Преслава и взимаше наградата. 

Емануела им е посветила песен!

 

Най-яката песен в момента, достойна конкуренция на Гъзарка! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Аз вече съм я признал Прес за едноличен #1 за 2019. Това че развиването на Ламбо променя нещата не означава че не може да броим успеха и за 2020.🥴

 

преди 44 минути, Willy каза:

Жалко че в най-силната си година от изминалото десетилетие пак е на кантар с Галена. На ирония, в доста по-силните години на Галена, пак Преслава и взимаше наградата. 

 

Не намирам логика в тези две взаимоизключващи се твърдения. На кантар била, пък после била едноличен.

Имаш нужда от моите вълшебни билки за облагородяване на мисълта и духа. :1000(29):

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

 

Не намирам логика в тези две взаимоизключващи се твърдения. На кантар била, пък после била едноличен.

Имаш нужда от моите вълшебни билки за облагородяване на мисълта и духа. :1000(29):

 

Господин интересен wannabe, когато годината свърши теглихме чертата и Преслава е #1. Две седмици по-късно Ламбото продължава с бясна скорост да се развива в мегахит и ги прави на кантар. Кое не разбрахме.🥴 

То и Анелия към края на 2016 никой не я имаше за най-силната, щото Дай ми още беше още нова, но погледнем ли днес си е ясен лидер. Ще видим по-натам к'во ще стане. Песните на Галена от 2019 се оказаха с по-голямо задържане от тези на Преслава, с изкл. на Пиян.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Господин интересен wannabe, когато годината свърши теглихме чертата и Преслава е #1. Две седмици по-късно Ламбото продължава с бясна скорост да се развива в мегахит и ги прави на кантар. Кое не разбрахме.🥴 

То и Анелия към края на 2016 никой не я имаше за най-силната, щото Дай ми още беше още нова, но погледнем ли днес си е ясен лидер. Ще видим по-натам к'во ще стане. Песните на Галена от 2019 се оказаха с по-голямо задържане от тези на Преслава, с изкл. на Пиян.

Хаха, нещо май се жегна, че си хем двуличен, хем глупав ли? Ми просто приеми реалността без да се опитваш да обидиш човека, който ти я посочва.

Първо двуличничиш, че било жалко, че Преса в най-силната си година била на кантар с Галена. После пък била едноличен лидер. Две седмици по-късно пък били на кантар. Омота се нещо и почнахме да се нареждаме на "wannabe". Ясен си. Сега пусни една песен, в която певицата нарежда някой. Довиждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

Качете всяка като стори, за да ги репостват.

Тагнах Преслава и Теофиков, след това започна да ме блокира. Само по двама ли могат да са тагват на час?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...