Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не си съвсем прав. Някъде в периода 2004-2007 топ 5 го изграждаха Ивана, Анелия, Преслава, Камелия ... и още 1-2 имена като Райна, Гергана, Малина и др. периодично влизаха до тях. В този период Камелия имаше хитове като "Стрелките спират", "В сърцето си ми ти", "Някой ден", "Целувай ме", "Забранена зона". Сега не знам до колко са били мегахитове, но не е била изпаднала от топа в никакъв случай.

Целувай ме и Някой ден изглеждаха на турнето като големи хитове, но години по късно към тези песни интереса е нулев и по ретро партита  не вървят. А и тогава не се пускаха с изкл на Целувай ме. 

Освен това през 2005 и Фен тръгна много добре в лицето на Софка, Ася, Бонка и Теодора имаха тотални хитове. Така че нито Кама, нито Гери, нито Райна са били реално в топ 5 на чалгата. В Пайнер може би да, но не и цялостно. Поне по мои впечатления и спомени. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Целувай ме и Някой ден изглеждаха на турнето като големи хитове, но години по късно към тези песни интереса е нулев и по ретро партита  не вървят. А и тогава не се пускаха с изкл на Целувай ме. 

Освен това си Фен тръгна много добре в лицето на Софка, Ася, Бонка и Теодора имаха тотални хитове. Така че нито Кама, нито Гери, нито Райна са били реално в топ 5 на чалгата. В Пайнер може би да, но не и цялостно. Поне по мои впечатления и спомени. 

Аз израснах основно с Планета и не съм имал много наблюдения върху имената извън Пайнер :D А и изпълнителите от други компании в онези години нямаха толкова големи трибуни за изява като турнетата на Пайнер.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Топ 3 го формираха Ивана, Преслава и Анелия в онзи период. Оттам нататък ми е трудно да ги подредя, но да кажем че Кама се е класирала в топ 5 през 2004, 2005 и 2006.

То и нямаше кой друг - Деса беше в безтегловност, Глория тръгна надолу ... силни бяха Гергана, Емилия, Райна, Малина, Вероника и др., ама те бяха в топ 10, нямаше как да се наредят по-напред.

2004 абсурд. 2004 в топ 3 се класираха Ивана (1), Глория (2) и Деси Слава (3)/Анелия(3). Просто от 2004 имаме "Присъда", "Не сме безгрешни", "Изповед" и "намери си майстора". При Ивана имаме "шампанско и сълзи", "нещо нетипично", "ти и той", " освободете дансинга".

Недейте сега съвсем така. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Топ 3 го формираха Ивана, Преслава и Анелия в онзи период. Оттам нататък ми е трудно да ги подредя, но да кажем че Кама се е класирала в топ 5 през 2004, 2005 и 2006.

То и нямаше кой друг - Деса беше в безтегловност, Глория тръгна надолу ... силни бяха Гергана, Емилия, Райна, Малина, Вероника и др., ама те бяха в топ 10, нямаше как да се наредят по-напред.

Според мен си бил прекалено Планетино настроен в онези години. Деса не е била в никаква безтегловност. След 2008 стана трудно за нея. Беше номинирана за певица и през 2004 и през 2007.супер силни години за нея и с огромни хитове. Софка с дуетите с Устата мачкаше целия Пайнер. Бонка с Шевчет също. Коцето през 2004 беше сила с Да те усещам и Ти си само 8 клас. Азо и Стораро също си бяха сила...

Деса беше с Просто забрави, Лъжа, Добро момпе, Жадувам и Истински щастливи. С 2 албума... Всичко това през 2004.

Чалгата далеч тогава не беше само Пайнер и турнетата 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че е имало съществено преподреждане на топа от изпълнители, които не бяха на Пайнер. 

Можем да кажем, че Софи, Бони, Азис, Десислава, Алисия, Константин, Стораро, Емануела са имали спорадични успехи, но не бих казал, че са били в Топ 5 на чалгата. Не са имали турнета, нито много продажби, нито по-добра ротация. Планета беше в топ 10 по рейтинг, а ФЕНТВ в Топ 30. База за сравнение няма.

Единствената година, когато ФенТВ бяха над Пайнер е 2011. Тогава Алисия, Стораро и Емануела бяха топ, а Пайнер бяха с отслабени позиции. За първи път без турне. Нещо, което направиха Касъмови, но не след дълго почти фалираха. За тях проблемът се наричаше Оцко. Подписаха с него през 2007, ако не и по-рано и му отчитаха мизерни пари за песните, които прави. После се опитаха пак да го тормозят, но той скочи при Планета. Така ФЕНТВ имаше добри 2011 и 2012 и след това Пайнер възстановиха пропуснатите моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не бих казал, че е имало съществено преподреждане на топа от изпълнители, които не бяха на Пайнер. 

Можем да кажем, че Софи, Бони, Азис, Десислава, Алисия, Константин, Стораро, Емануела са имали спорадични успехи, но не бих казал, че са били в Топ 5 на чалгата. Не са имали турнета, нито много продажби, нито по-добра ротация. Планета беше в топ 10 по рейтинг, а ФЕНТВ в Топ 30. База за сравнение няма.

Единствената година, когато ФенТВ бяха над Пайнер е 2011. Тогава Алисия, Стораро и Емануела бяха топ, а Пайнер бяха с отслабени позиции. За първи път без турне. Нещо, което направиха Касъмови, но не след дълго почти фалираха. За тях проблемът се наричаше Оцко. Подписаха с него през 2007, ако не и по-рано и му отчитаха мизерни пари за песните, които прави. После се опитаха пак да го тормозят, но той скочи при Планета. Така ФЕНТВ имаше добри 2011 и 2012 и след това Пайнер възстановиха пропуснатите моменти.

През 2005 по голям хит от Бурята нямаше. Продажбите извън Пайнер не ги знаем. Азис винаги си е бил в топ 3. Деса 2004 и 2006или07 си беше категорично в топ 5. Бонката и тя ваше в период на 3-4 години мегахит до мегахит. Сега песните и от онзи период са с милиони гледания за разлика от пайнерските от същия, които и милион нямат. 

Пайнерките бяха далеч по лъснати като имидж, но дори и в онези години Фен имаха огромни хитове. 

Разбира се всеки има право в собствената си правота. Не съм съгласен с повечето от написаното. 

2011 далеч не е единствената в която Фен бяха по силни. Знам, че обичаш да се изказваш като последна инстанция, но в повечето случаи си далеч от истината. Придържай се към програмирането, моля🤗

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитът на годината пръска всичко живо! Налага я повече от Да гори, за което много се радвам, защото е безброй пъти по–добра. 

Нека запазим 3 минути и 49 секунди мълчание, наслаждавайки се на този космически сингъл 

  

  • Like 1
  • Love 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Хитът на годината пръска всичко живо! Налага я повече от Да гори, за което много се радвам, защото е безброй пъти по–добра. 

Нека запазим 3 минути и 49 секунди мълчание, наслаждавайки се на този космически сингъл 

  

Не мисля, че я налага повече, но определено си поддържа хитовете в репертоара.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не мисля, че я налага повече, но определено си поддържа хитовете в репертоара.

Много бързо се адаптира към дигиталния свят, качвайки изпълнения, прави giveaway и какво ли още не - изненадите не спират! Огромно браво, имайки предвид, че това е жена, която преди години не знаеше откъде се пуска компютъра.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Остана да ни кажеш коя песен беше точно Няма изход? Щот няям спомен за такава :laughing:

Камелоткеее, феновете ти не помнят песните ти! :roll1:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното яко турне в чалгата. Планета Лято беше трагедия. Сега ако се съберат пак почти същите + Андреа, Камелия, Константин, няма да сбъркат.

Някъде да има микса на Емануела?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , petya1 каза:

“Ламборгини” за пореден ден е най-гледаната песен в БГ според popnable, а и на месец и нещо - 91k. Хита на зимата се очертава пак да е при Галена. 

На мен ми прави впечатление, че "Излъжи ме", която излезе 1-2 дни след дуета и правеше повече гледания е паднала сега доста под него. Иначе и тя не е лоша песен, но омръзва бързо. Мисля си, че утре "Ламбото" ще е най-гледаната песен на НГ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Камелоткеее, феновете ти не помнят песните ти! :roll1:

 

Абе като я намерих в тубата, се присетих коя е, ама като цяло не е случайно как не я помня като заглавие :D 

И понеже явно ще е вечер с песните на Камелия, личен фаворит 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Starboy каза:

Много бързо се адаптира към дигиталния свят, качвайки изпълнения, прави giveaway и какво ли още не - изненадите не спират! Огромно браво, имайки предвид, че това е жена, която преди години не знаеше откъде се пуска компютъра.

Giveaway на памперси е скучно и не виждам нищо изненадващо и интересно в това. Виж, ако пусне си носа ще я призная и аз. Дори може да се включа в  giveaway-я. :g2:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

На мен ми прави впечатление, че "Излъжи ме", която излезе 1-2 дни след дуета и правеше повече гледания е паднала сега доста под него. Иначе и тя не е лоша песен, но омръзва бързо. Мисля си, че утре "Ламбото" ще е най-гледаната песен на НГ. 

Скъпа, ламбото прави по 25к и от едно фен клипче. Ако не беше това клипче може би още щеше да е над 100 официалното.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Скъпа, ламбото прави по 25к и от едно фен клипче. Ако не беше това клипче може би още щеше да е над 100 официалното.

Знам го клипчето. С тия фен клипове ме е яд, защото разпиляват гледанията. Така е и с "Паника" и "Добре ли си", а и не само. 

Другото клипче на "Ламбото" съм го добавила в нейбъла за да го засичаме. @meleto, приеми го... и без това вече са добавени много фен клипове. Този си прави гледания и ще влезе в топ 100. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Абе като я намерих в тубата, се присетих коя е, ама като цяло не е случайно как не я помня като заглавие :D 

И понеже явно ще е вечер с песните на Камелия, личен фаворит 

 

 

Тази аз я бях забравила, а се сещам, че ми харесваше. На Камелия на забравяне й е тръгнало нещо. 😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Giveaway на памперси е скучно и не виждам нищо изненадващо и интересно в това. Виж, ако пусне си носа ще я призная и аз. Дори може да се включа в  giveaway-я. :g2:

Късно е ... Твърде късно е. Тоя гивауей го спечели Рашия отдавна, даже се кичи с въпросния нос :D И е голяма ГЪЗАРКА с него 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Късно е ... Твърде късно е. Тоя гивауей го спечели Рашия отдавна, даже се кичи с въпросния нос :D И е голяма ГЪЗАРКА с него 

 

Два шамара, носа пада и аз си го взимам и отнасям. Хич не я мисля Рашка. Тя е заета да мисли кой мъж от чалгата да хване през новата година. Май не е била с Емрах... :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...