Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Senhor каза:

Не разбирам защо някои хора не вземат насериозно и малкото опити да се направи нещо интересно тук. Не съм отделил от така или иначе малкото си свободно време, за да отчитам гласове за Клеа и Мая Нури, баси...

Само че Клеа и Мая Нури показват какво щяха да са всички останали без пари, а това си е доста сериозно, мен ако питаш. Чалгата някога беше и саркастична музика.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая аз искам да кажа, че и двете изпълнителки са достатъчно добри в своите си води и среди, но това, че на вас Глория точно не ви харесва, не означава, че всички споделят вашето мнение и че трябва да я подценявате и принизявате толкова много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Мисля, че Глора повече лъха на нафталин от Ванча. :1000(15):

Факт е, че и двете са на срамно позорно ниво в последните 10 години, спрямо пиковите им години. Не знам за какво спорим въобще.

Не ме разбра скъпа, проблема е, че Глора не само лъха на нафталин, но хората не я харесват защото е дръпната и арогантна. Ивана си е по - скоро нафталинена мумия само. Няма я на такова голямо ниво негативната нотка. Иначе дай да си говорим наистина за нещо по - смислено. Татяна прави повече от тях. Всъщност те двете комбинирани с песните им по 2 милиона правят мамасита. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.12.2019 г. от 6:20, VulkoIsTheBest каза:

Хора, "Само мене нямаш" излезна с клип (демек като сингъл) в началото на 2003. И стана толкова голям хит, да не кажа и по-голям от "Погледни ме в очите". Която от своя страна продължи да се развива и през 2003. Цялата първа половина на 2003 та чак до август с "Обичай ме" мина под знака на Анелия.

"Къв си ти бе" излезна пролетта, малко преди да свърши учебната година, защото си спомням, че вече се бяхме пуснали по къси ръкави в кафенетата до даскало и от различните маси се чуваше рефрена на песента. "Шампанското" имам спомен, че се появи края на август или ранен септември, но не се превърна веднага в мегахит. Тя нямаше и нормален клип, нещо като ТВ версия беше. За около 2 месеца вече беше превзела държавата и стана някакво чудо.

Вероятно Деси Слава щеше да е фаворита, ако не беше напуснала. Инерцията й от 2002 беше безумна, "Думи две" много се наложи в ранната пролет, обаче знаем как се развиха нещата после. Помня, че имаше нещо като тъга и депресия сред феновете на фолка, че Деси Слава вече няма да е в Пайнер. Дойде като гръм от ясно небе новината.

Глория просто за поредна година изкара супер силен албум с доста хитове като разликата този път беше в лачените за нея и времето клипове. Но пак казвам - на нея това й беше 10-та година на голяма сцена. Моментът на втръсване го имаше, докато Анелия беше чисто ново явление, а Ивана тъкмо започваше да се разгръща.

 

Къф си ти бе доколкото помня излезе след края на май, щото докат завършвах единствено въртяха още Убиец на любов, ама вяло. Анелия гърмеше от всякъде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.12.2019 г. от 9:06, Cally-Pressyfan' каза:

Това, че ти не можеш да се сетиш за нито една песен на Ивана от 2003 не означава че и с останалите е така. "Шампанско и сълзи" беше обявена за златния хит на Пайнер или нещо от този род, но дори и да не беше взимала подобно "отличие", си е един от топ шлагерите на чалгата. Отделно, че от тази година се помнят още "Къв си ти бе" и "Стара история".

"Шампанско и сълзи" излиза в края на лятото на 2003 (може би август или септември). Баш от тази година си е.

Тя пуска през юни 2003 "Къв си ти бе" и "Мирише на любов" като пилотни към албума "Мирише на любов". През юли участва на Тракия Фолк с "Безумна цена". По-късно с клипове излизат "Да се излъжем" и след нея "Шампанско и сълзи", а през есента - "Стара история". Това ориентировъчно, не знам точните дати .. бил съм още в началното училище. :lol: Но Кондома може да потвърди, че са излизали така.

Виж кво, Шампанско и сълзи може и да е излязла 2003, по тоя въпрос не споря, ама не стана хит тази година. Беше хит (и песен на годината на Планета според класацията им) за 2004. Ивана до Къф си ти бе 2003, демек юни месец, имаше Убиец на любов, което може да поспекулираме колко по-голям хит можеше да стане, ако и беше уредила правата и снимала клип, ама квот такова. Реално единствения повод да вземе Певица са новия договор с по-големия процент за Митьо, другито са си чесане на езиците и кой най-малко го е хванал Алцхаймера от рано рано. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Не ме разбра скъпа, проблема е, че Глора не само лъха на нафталин, но хората не я харесват защото е дръпната и арогантна. Ивана си е по - скоро нафталинена мумия само. Няма я на такова голямо ниво негативната нотка. Иначе дай да си говорим наистина за нещо по - смислено. Татяна прави повече от тях. Всъщност те двете комбинирани с песните им по 2 милиона правят мамасита. 

Хората не я харесват от поне 15 години. Освен че е дръпната и арогантна, и заради слуховете че е мутреса и че си е оперирала ребрата и удължавала краката. Това й повлия много негативно на имиджа след 2004/2005. А в същото време Ванча настъпваше към върха в образа на дебела лелка от народа, на която не й бяха чужди скарите, кебапчетата и разврата, но същевременно проповядваше морал и пееше тежки текстове. Беше по-близо до народа някак.

Но Преса например е мутреса, гаднярка, интригантка с пластични операции и незаслужени награди, но хората още не са я намразили масово - съдба! Даже при нея има някакъв чар във всички мръсотии, които притежава.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Само че Клеа и Мая Нури показват какво щяха да са всички останали без пари, а това си е доста сериозно, мен ако питаш. Чалгата някога беше и саркастична музика.

Можеш ли с ръка на сърцето да кажеш, че това са то двете най-любими песни за 2019? Не можеш. Значи говорим за тролене.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Но Преса например е мутреса, гаднярка, интригантка с пластични операции и незаслужени награди, но хората още не са я намразили масово - съдба! Даже при нея има някакъв чар във всички мръсотии, които притежава.

За мен Преслава е най - умната поп - фолк певица. Виж като почнаха да я мразят как обърна всичко използвайки бебето. Много е долна, но знае как стават работите. Тя просто знае как да си комуникира посланията. Виж колко томболи, срещи в инста направи. Г О Л Я М А е скъпа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

За мен Преслава е най - умната поп - фолк певица. Виж като почнаха да я мразят как обърна всичко използвайки бебето. Много е долна, но знае как стават работите. Тя просто знае как да си комуникира посланията. Виж колко томболи, срещи в инста направи. Г О Л Я М А е скъпа. 

Ама скъпа, аз бях убеден че като си оперира носа ще събере хейта на цялата страна и ще я намразят и това ще е краят, а тя взе че пусна хита на годината. Думи нямам с нея!

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ама скъпа, аз бях убеден че като си оперира носа ще събере хейта на цялата страна и ще я намразят и това ще е краят, а тя взе че пусна хита на годината. Думи нямам с нея!

E тя тогава използва бебето и намали хейта, дори го насочи в обич към малката. Царица си е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Можеш ли с ръка на сърцето да кажеш, че това са то двете най-любими песни за 2019? Не можеш. Значи говорим за тролене.

Аз като цяло не бях сигурен дали да посочвам най-любими песни или най-хитови, затова направих някаква смесица между двете. Така или иначе не всички от посочените парчета са ми толкова любими. Но да, конкретно за тази на Клеа мога да потвърдя, че ми е една от най-любимите за годината, защото ми напомня за забавната страна на старата чалга, когато всичките ни любимки идваха директно от село и се надяваха, че ще станат звезди. Тези втръснали вече лидерки, които толкова прехвалваме в този форум и някои от които ще завършат на първите места бяха Клеа.

На Мая също не мога да й се нарадвам, но песента излезе по-късно и още не се е доразвила, затова второ място. :D

Ясно е защо слагам тези песни на първите две места, но ако не ти е приятно да ги броиш ги махни от вота ми, все ми е тая. Не искам някой да се чувства длъжен да си разваля класацията.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не може да се отрече,че пиар екипа на Преслава е много добър. Не знам дали покрай познанството си с Азис е намерила такъв или сама,но е факт,че си движи кариерата и профила в инстаграм много добре.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля да не се коментира в скандалите повече -станската музика, тъй като вече отворих тема за нея:

@asylum 

 

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Дуетите, албума и концерта на Азис с Десислава....

.......

Не знам как успя само в един пост да събереш толкова невежество и лоша памет.

 

Това какво е вашето усещане за нещата е абсолютно без значение, когато фактите са такива каквито съм ги изложил по-горе.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повтаряте като мантра едни комунистически лозунги и когато ви се припомнят някои неща, гледате да си подкрепяте един на друг абсурдните тези. Това не е дискусия.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От дни говорите за певици, чиито кариери умряха преди аз да се родя. Слушайте нещо качествено!

 

  • Haha 1
  • Love 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Ако Глория и Ивана имат към 100 милиона гледания, значи Райна трябва са има към 200? Не е зле за бита карта, каквато я изкарвате тука. 
 

Райна не е бита карта разбира се. Тя също си има ТОП песни, които са останали в историята и се слушат все още, може да няма популярността на най-актуалните в момента Галена, Преслава и т.н., но не е и нужно. Иначе да не те разочаровам, но Райна няма повече гледания от Глория общо сумарно ;) Лесно може да се сметне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, omline каза:

Не знам как успя само в един пост да събереш толкова невежество и лоша памет.

 

Това какво е вашето усещане за нещата е абсолютно без значение, когато фактите са такива каквито съм ги изложил по-горе.

Всъщност Не сме бегрешни излезе март 2004,а проекта на Деса и Азис ноември 2004, но това е без значение, защото дуета Азислава се очакваше още от наградите на НФ през 2003,но за 2002,когато Деса пя Обичам те, а Азо Две сърца.

Че Глория е направила услуга Азо да има Не сме безгрешни и Ледена кралица през 2003 е така, но двете песни днес са с емблема вечни само и единствено заради Азис. Всякакви други спекулации и извъртания са плод на нечии фантазии. Глория може само да завижда на Азис към днешна дата за статута и тежестта на името му и да му целува краката, че има песен с 30 милиона. Ако беше изпяла Не сме безгрешни сама, щеше да трупа прах до Жените са цвета, Илюзия и други популярни песни от пика на Глория. 

Като цяло за Глория си е голямо постижение, че изобщо я обсъждаме в скандалите редовно последните месеци, впредвид, че не вълнува никой. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Като цяло за Глория си е голямо постижение, че изобщо я обсъждаме в скандалите редовно последните месеци, впредвид, че не вълнува никой. 

Всъщност тук може да сложиш всяко име от поп - фолка, дори Азис. Поп - фолка не вълнува абсолютно никого в държавата. Единственото място дето открито се слуша тази музика е по чалготеките. Виж, че дори водещата партия не ги кани вече в предизборните си концерти, защото просто не носят никаква стойност. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...