Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, -A. каза:

Тук е момента да призная, че това е една guilty pleasure. Поздрави и прегръдки за Ария.

Поздрав и с този скандален хит....

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Меди ми беше от приятните изпълнители, но случайно попаднах на един негов лайв където се държеше супер неадекватно и надуто и ми падна в очите. Обаче песните му са топ!

Кога ли ще дойде деня, когато ще отлюбиш и Ариа. 

Кво е тва клипче. Дай да го видими

преди 17 минути, Амброжка. каза:

Ама каква емоция, какво чудо. Напомня ми на Лияна с тази игра с микрофона. Имам чувството, че всеки един момент ще го налапа...

 

Не е зле, но ми звучи като предварително записано. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоката Ариа толкова се вживя в изпълнението, че чак сигурно огразъм е получила

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Starboy каза:

Поздрав и с този скандален хит....

 

Много е сладка и позитивничка Лияна. Доста и забиваха ножа на нея през годините.

Какво мислиш за този текст ? Мира признава, че ако не я лашкат добре дано поне пари да имат.

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Ей това е ТОПА, почна ми случайно и не съм го спирал от 40 минути вече!

 

Бъдещата лидерка! Държи много високо ниво като за дебютатка

От къде има толкова пари? Богат тъпкач ли има

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Много е сладка и позитивничка Лияна. Доста и забиваха ножа на нея през годините.

Какво мислиш за този текст ? Мира признава, че ако не я лашкат добре дано поне пари да имат.

Мира е един ходещ скандал, винаги е намирала начини да провокира публиката и да не я остави безгласна! На нея съм убеден, че здраво са и забивали ножа също през годините, а и продължават да го правят.

Сега си припомних някои тракове на скандалната Антонина, къде ли изчезна тази кралица? Този АЛЕКО КОНСТАНТИНОВ на попфолка!

 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Не е зле, но ми звучи като предварително записано. 

Презастраховала се е ханъмата. Трябва скоро да скандализира, че никой не и обърна внимание на лиричните песни. Иска ми се отново да пусне нещо подобно:

 

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля уважаемите гражданки, стига са облизвали по теб усти! Гледката е провокация и не е за ваша консумация!

Ех, какви текстове са се правили!!! Ивена – кралицата на провокацията ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Ивена е Б Р У ТА Л Н А!!

 

Ивена е Джен на миналото десетилетие! 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Ивена е Джен на миналото десетилетие! 

Напълно съм съгласен,но дори Джен няма толкова скандални фрази като "Гледката е само провокация и не е за ваша консумация";"Мила,виж ме в гръб сега,сигурно ми растат крила" и "Номер две в живота на твоя мъж ми е на езика"!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Напълно съм съгласен,но дори Джен няма толкова скандални фрази като "Гледката е само провокация и не е за ваша консумация";"Мила,виж ме в гръб сега,сигурно ми растат крила" и "Номер две в живота на твоя мъж ми е на езика"!

Но пък Джен има: "Аз за себе си какво да ви говоря? Аз съм си добре, но хората.", "Само лъже или е у тях.", "Луната му е в Лъв, а душата - хулиган!", "И охраната не ни тараши, що? Щот и те са наши!" ❤️ 

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Но пък Джен има: "Аз за себе си какво да ви говоря? Аз съм си добре, но хората.", "Само лъже или е у тях.", "Луната му е в Лъв, а душата - хулиган!", "И охраната не ни тараши, що? Щот и те са наши!" ❤️ 

Да не забравяме и жестокия текст на "Да ти се доказвам"

Здраво мачкай да те уважават,
здраво мачкай цял живот.
Тази ли е твоята представа,
за голямата любов?!
Да ме убиеш знам че можеш,
даже без оръжие.
Стига ми само да ме гледаш,
с пълно безразличие.
За какво на нищо ме правиш,
и от мен какво искаш ти?!
С какво кажи заслужаваш,
да преглъщам грешките ти.
Беше друг с мен като тръгна,
за това и аз друга бях.
Вместо от любов да настръхна,
аз настръхвам само от яд.
Знаеш ли до гуша ми дойде,
да ти се доказвам на теб?!
Боря се за твоята любов,
все едно за моя живот.
Знаеш ли до гуша ми дойде,
да си тръгна искаш ли от теб.
Ще се сетиш, че на мен държиш,
чак когато всичко разрушиш.
Вечно гледаш да не одраскаш,
твоята безценна кола.
А сърцето ми че го мачкаш,
колко те вълнува това?!
Да си друг от време на време,
на това ли казваш любов?!
Само още грешка от тебе,
и блокиран си до живот.
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли когато тук беше заявено, че приемът от едно събитие на "Добре ли си" е бил слаб, защото Галена не е била там? Мисля, че това изпълнение разби това твърдение на пух и прах и го метна в коша директно:

 

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Пожелавам такава "излагация" и "провал" на всеки изпълнител за напред! ❤

*27ми ден

Screenshot-20191221-235854-Chrome.jpg

А аз не пожелавам на никой подобни излагации и помии. Такива като Галоша за малко успех са готови на всичко. То и Пара бидже и Шефката имат успех, Милионерче и Помпа кючек също, но това не ги прави стойностни. 

Много си занижил нивото покрай арии и ламбота. Дръж се сериозно.... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...