Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Знаех си аз, че от Фен ТВ са орязали новия клип на Коце. Когато ги питах ми отговориха, че уважават Коце и екипа му и тъй като клипа имал интересна история са оставили да я гледаме колкото си искаме в канала на Коце. Ама е гадно тъй орязан. 

Иначе няма такъв готин като Коцеееее. :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, adorable каза:

Не знам - все вярвам, че усеща нещата рано или късно и си дава сметка, но няма как да разбереш какво точно е премислила, защото не дава вид. Глория не е лош човек, просто странно изразява нещата и дава объркани сигнали. Аз не мисля, че и тия мазници ги има за мъже на място или приятели висша степен - просто си знае кой за какво става и че трябва да се поддържат фиктивни отношения, за да върви работата. Мисля, че в семейството си е себе си обаче и се раздава, книгата до голяма степен ми хареса, макар че повечето неща ги знаех, де.

Но ето това, за което говориш, е причината мен да ме гледа подозрително - аз, дето винаги съм бил първи, като е трябвало да бъде защитена, но проблемът е, че съм критичен. Не знам тя колко не е разбрана, ама и тя самата често не си дава зор да разбере правилно хората, които ѝ мислят доброто. Затова лятото ѝ написах това за басейна и песните, беше ми и кеф - е така малко да се отпусне и да види, че не съм лош. Недай си Боже критика да напиша обаче, кой съм аз да си го позволя... А това за Янакиев просто... от всички, дето са се изказали в книгата, ето това е най-хлъзгавият човек. Който работи в Планета, знае какъв е реално.

Нищо интересно няма в книгата, нищо. Поредното посредствено нещо, виж на баба ти Стоянка каква е книгата. Винаги пропуска възможностите, не само тя де. Албума й също не е нещо особено. Общо взето имаше предпоставки да завърши годината като топ, а си изпраща поредната посредствена година. Прави си ги нещата ей така, колкото за кеф. Но като й писне ги зареже и се заеме с нещо друго. Затова и резултатите са посредствени. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса тая песен, жестокичка и готинка. Слуша се само тя и Милко § Анелия 

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се накефя на изпълнението на Анелия, а уж тук беше отписана тотално.... ❤️ 

 

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не коментирате, че Галин дори избира червилцата, сенките и ружа на Лидия и Десита по клипове.. опасен е, има познания по всевъзможни тематики!

  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате интротата на двете песни? Малко май си приличат? 

Edit: Музика/Music: Claptomanik  - един и същи автор, с разликата че интрото е основа в цялата песен на Били. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Starboy каза:

Защо не коментирате, че Галин дори избира червилцата, сенките и ружа на Лидия и Десита по клипове.. опасен е, има познания по всевъзможни тематики!

Да коментираме по-добре как Десита си търси превоз из групите за споделени пътувания из фейса? 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Donatella каза:

Ариа кефи!това ще гърми яко

но самата тя е бездарна няма глас,не може да пее

Има курвенско излъчване

 

Май не ви поняся, нася, нася ... ми аморс 

Ей направи един дует с Алисия и вече е трън в очите на целия форум. Или щото след Анелия е единствената откроила се от концерта? 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Защо не коментирате, че Галин дори избира червилцата, сенките и ружа на Лидия и Десита по клипове.. опасен е, има познания по всевъзможни тематики!

Който и каквото да избира за Лидия, евтиното не може да се скрие.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Амброжка. каза:

Моля?

 

Мооооляяяя???? И ся какво, Андреа се връща в Пайнер? Или да очакваме да преустановят излъчването на песните и по Планета? Чудно ми е какво следва да се случи 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно Андреа е била отрязана и от последните клубове, в които пееше по поръчка на Пеевски и сега се опитва бързо бързо да изглади нещата. Страхотен Пр преди новия и клип:laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petya1 каза:

Топ реклама 😂 😂 

 

89C6CE9A-FB21-413F-80B1-B5BB56DB999B.jpeg

И на мен на няколко пъти ми се появи измежду сторитата! Просто Фатмишка никне като гъба отвсякъде. 

Интересна ще е развръзката на Дорето с чичака. Като гледам май му е клекнала. Това се очакваше да се случи рано или късно след като само за една година потъна в нечувано забвение. В това отношение може да и патентоваме наименованието Ванча номер 2 - най-скорострелния залез, забелязван на Планетата земя, подкрепен с неугледната визия и творческото безсилие, тегнещо над нея. Имам чувството, че маман Пепа Янева има пръст в цялата работа. И без това винаги ми е приличала на онея дърти циганки, които обикалят по цял ден кафетата и търсят от кого да си изпросят пет лева за гледане на ръка. Може дъщеря и да я е помолила да направи някоя муска на бедното Дори, та затова да и се случват само несполуки след напускането на кошера.

  • Haha 6

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...