Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Да не те пука мило, сички са боклуци, но си имаме старите песни да си слушаме. Аз така правя. 

Ко да ми пука бе, ко да ми пука. Пука ми само да има пари и да съм знатна. Галена-малена. Галена, като ги раждаше нейните в Плевенското АГ, крещеше "Оле Боже, Оле Боже боли". Веднъж не извика "Пука ми за Стела".

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ice_hot_sm каза:

Някой да ми обясни защо Десислава не може да помирише Трендинга на YouTube? Аз не си спомням нейна самостоятелна песен да е била в "Набиращи...".

С В друг живот е била. 

С Вторник беше не успя да се вреди заради силна конкуренция, но този път не доумявам какво прави Емануелата там като върви по зле... 

 

Толкова да си личи, че не пише Стела... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

Ко да ми пука бе, ко да ми пука. Пука ми само да има пари и да съм знатна. Галена-малена. Галена, като ги раждаше нейните в Плевенското АГ, крещеше "Оле Боже, Оле Боже боли". Веднъж не извика "Пука ми за Стела".

кой си ти не е Стела която познавам

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Рама действа като аналгин, никотин, кокаин...напълно разбираемо е.😁

Доколкото знам писането от други/чужди профили докато си баннат е забранено и се наказва с бан,така че очаквам адекватни и най-вече ДОСТОЙНИ действия от ваша страна.:3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

35:40 😂🔥

 

 

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Доколкото знам писането от други/чужди профили докато си баннат е забранено и се наказва с бан,така че очаквам адекватни и най-вече ДОСТОЙНИ действия от ваша страна.:3fdb8960598fa63e:

 

Аз и другите модове нямаме възможностите да докажем с факти че зад профила стои .... иначе с удоволствие.🙄

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

35:40 😂🔥

 

 

Аз и другите модове нямаме възможностите да докажем с факти че зад профила стои .... иначе с удоволствие.🙄

😘😘😘

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Gerganafen Тук пее много яко на живо. И ми се струва, че това е една от най-запомнените нейни песни към днешна дата, нищо че към момента на излизането си не беше повече от сезонен хит.

 

  • Like 2
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да има спад в гледанията в тубата. Всички мобилни оператори имат договори със стрийминг платформи - Deezer, A1 Explore, Tidal. Отделно Spotify и Apple Music стават все по-повсеместни. В автобуса примерно като се заглеждам, много рядко виждам някой да слуша музика от ютуб.

А иначе чалгата не я мислим - вижте все пак дневните класации. В топ 20 има 3-4 песни, които не са чалга. Такава доминация не е имало от години.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Cally-Pressyfan' каза:

@Gerganafen Тук пее много яко на живо. И ми се струва, че това е една от най-запомнените нейни песни към днешна дата, нищо че към момента на излизането си не беше повече от сезонен хит.

 

Да, "Сини очи" и според мен остана като един от най-големите й хитове. Жалко, че не я наложи повече през годините, на Турне 2007 вместо "Сини очи" включи пак "Последна вечер", която никога не изпълняваше на живо. Това даже й е най-първото лайв изпълнение, когато през 2006 Пайнера ги накара всички да почнат да си включват микрофоните по концерти. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Ко да ми пука бе, ко да ми пука. Пука ми само да има пари и да съм знатна. Галена-малена. Галена, като ги раждаше нейните в Плевенското АГ, крещеше "Оле Боже, Оле Боже боли". Веднъж не извика "Пука ми за Стела".

Права си, има три неща:

1. Важно е, пичето да е влажно
2. Мангизките да са топ
3. Да става готинко и парти

Галена, ще й кажа другия път да извика! негодница! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Да, "Сини очи" и според мен остана като един от най-големите й хитове. Жалко, че не я наложи повече през годините, на Турне 2007 вместо "Сини очи" включи пак "Последна вечер", която никога не изпълняваше на живо. Това даже й е най-първото лайв изпълнение, когато през 2006 Пайнера ги накара всички да почнат да си включват микрофоните по концерти. :D 

В последните 10 години не е имала много възможности да си налага старите песни. Или не участваше на Пайнерските концерти, или ако участваше е пяла най-новата си песен, в краен случай - "Губя те бавно". Аз останах изумен като видях колко гледания прави "Сини очи" в Ютуб към днешна дата. Директно се нарежда след "Губя те бавно".

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Slavi каза:

С В друг живот е била. 

С Вторник беше не успя да се вреди заради силна конкуренция, но този път не доумявам какво прави Емануелата там като върви по зле...

 

Десислава- И след 1000 жени - 9 дена- 890 739

Емануела-  Вечно свързани- 10дена- 1 050 067

@Slavi

Къде видя че ДС е по добре от Емануела!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, THE IIconic каза:

Десислава- И след 1000 жени - 9 дена- 890 739

Емануела-  Вечно свързани- 10дена- 1 050 067

@Slavi

Къде видя че ДС е по добре от Емануела!

Виж дневните в попнейбъл за последните 5 дни. Всеки ден Деса е преди Емануела. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

35:40 😂🔥

 

 

Диона е отврат. Не спря да дрънка, да прекъсва и да прави няк'ви тъпи затапки на Десита. Селяндурка проста. Очаквам момента, в който тези трите ще се изколят.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, THE IIconic каза:

Десислава- И след 1000 жени - 9 дена- 890 739

Емануела-  Вечно свързани- 10дена- 1 050 067

@Slavi

Къде видя че ДС е по добре от Емануела!

И двете песни са гола вода, нито 1 няма да е хит. + шита на Джена! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

@Stela

• Блокирана за 7 дни

Ще може да влезе в сайта на 19 декември

Към натрупаните 5 точки, се добавиха 2 за:

Даване достъп до профила си, на потребител който е с бан или писане от името му.

Решението беше взето единодушно от целия модераторски екип!

 

IMG_20191205_004200.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Senhor каза:

Нормално е да има спад в гледанията в тубата. Всички мобилни оператори имат договори със стрийминг платформи - Deezer, A1 Explore, Tidal. Отделно Spotify и Apple Music стават все по-повсеместни. В автобуса примерно като се заглеждам, много рядко виждам някой да слуша музика от ютуб.

Съгласен. Все повече музика се слуша от платформите. А тук един вечно "много знаещ" индивид беше казал, че видиш ли стрийминг платформите не се слушат от никой. Личи си колко е запознат и въобще какъв поглед има.

Apple music 

#2 Излъжи ме, #6 Полудяваш, #7 Ламборгини, #9 Ангелът, #13 Душо моя, #17 След 1000 жени, #18 Не ме наричай скъпа, #19 Така ни се пада, #22 Вечно свързани, #32 Катастрофа, #38 Пиян

Deezer 

#3 Полудяваш, #4 Душо моя, #5 Излъжи ме, #6 Ламборгини, #7 След 1000 жени, #11 Така ни се пада, #13 Не ме наричай скъпа, #18 Катастрофа, #20 Вечно свързани, #21 Ангелът, #26 Тръгвай си, #27 Пиян, #29 Паника, #41 Време е, #44 Добре ли си, #49 Не те забравям

Spotify 

#24 Излъжи ме, #30 Полудяваш, #33 Ламборгини, #40 Така ни се пада, #44 Пиян

Емануела пак с флоп. Предлагам нея, Джени и Анелия вече да ги пенсионираме. 

  • Like 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Vancho каза:

 

Емануела пак с флоп. Предлагам нея, Джени и Анелия вече да ги пенсионираме. 

И Фики от мъжете. Мина им времето!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...