Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Fast каза:

В плейлистата на Емилия има песен на... Преслава, "Не те забравям" .

На Пепа ли е станала счетоводителка?

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kriminal, какво ще кажеш за новата кралица Ракел? Там, където съм, гърми отвсякъде! На ден я чувам по 4-5 пъти ден навън, по тв я въртят през 30 мин! 

@фашрфашрррррр

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, asylum каза:

@Kriminal, какво ще кажеш за новата кралица Ракел? Там, където съм, гърми отвсякъде! На ден я чувам по 4-5 пъти ден навън, по тв я въртят през 30 мин! 

@фашрфашрррррр

На Андреа много й отива да пее на арабски!

Ти в Дубай ли си? Ако си, и ако не си, поздрави се с любимия ми летен хит на 2019:

 

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

На Андреа много й отива да пее на арабски!

Ти в Дубай ли си? Ако си, и ако не си, поздрави се с любимия ми летен хит на 2019:

 

Само там няма да съм близката седмица, но ще я направя хит в три държави! Заради теб!

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Beat. каза:

Яко я прецакват вече.

Това става автоматично, защото по-малко от минута след качването вече беше блокирано. Няма как от "Пайнер" толкова бързо да го блокират нарочно. 

Беше се случило и при кратката версия на един от дуетите, но и той вече е активен. Би трябвало и тук да се изчистят нещата и да си тръгне видеото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Достойната" > цялата дискография на Счетоводителката

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Cally-Pressyfan' каза:

@Born to Die @Gerganafen @Kitty @GSA Вие като фенове на меланхоличния ретро поп-фолк, какво смятате за този трак?

 

Баладите на Терзийска са абсолютен мехлем за душата и ме карат да разкрия всичките си най-изтънчени сетива! 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Достойната тръгва и това е
за твоя най-добър приятел, тва е
тръгнах си, дано да е доволен
сега като те гледа болен.

Благодаря ти скъпа @Djena ,че възпя и приятели като мен! Рамания те обича и не спираме да слушаме "Достойната"! Поздрави!!

 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е добра Андреа, искам да и бъда приятел, а може и роб DM ME

 

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле Галена се оака мащабно с това ламбо-ламбо, ма то не може все късметът и силите да са на твоя страна. Ламбо-ламбо, Ламбото взе, че умря.

Най-доброто излизало от много време насам е Джена. А гледанията са отчайващо слаби като за толкова яка песен през декември месец. "Яко ми е" миналата година не нажули ли над 300К за първия ден? 

Като цяло, ако не започнат отново да купуват гледания, целият жанр ще изглежда смешно като цифри, сравнени с това, което уж правеха преди 2-3 години. И откъм разнообразно звучене са много зле нещата, това също допринася за слабите резултати.

 

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Колко е добра Андреа, искам да и бъда приятел, а може и роб DM ME

 

Ще имаш възможността да докосваш тази напращяла гръд.❤

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

Оле Галена се оака мащабно с това ламбо-ламбо, ма то не може все късметът и силите да са на твоя страна. Ламбо-ламбо, Ламбото взе, че умря.

 

Мила, вчера не каза ли че много ти харесва?🙄

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена песен ли е издавала? Не знаех

  • Haha 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Stela каза:

Оле Галена се оака мащабно с това ламбо-ламбо, ма то не може все късметът и силите да са на твоя страна. Ламбо-ламбо, Ламбото взе, че умря.

Най-доброто излизало от много време насам е Джена. А гледанията са отчайващо слаби като за толкова яка песен през декември месец. "Яко ми е" миналата година не нажули ли над 300К за първия ден? 

Като цяло, ако не започнат отново да купуват гледания, целият жанр ще изглежда смешно като цифри, сравнени с това, което уж правеха преди 2-3 години. И откъм разнообразно звучене са много зле нещата, това също допринася за слабите резултати.

 

Да не те пука мило, сички са боклуци, но си имаме старите песни да си слушаме. Аз така правя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...