Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, SG каза:

Гледанията са доста странни тази година, като цяло. Но общо взето с едно темпо вървят двете песни, като новата може и да е малко по-добре, да. Тепърва ще видим дали и След 1000 жени ще се срине бързо под 50k.

За клубовете и аз си мисля, че новата може да е по-успешна. Дано, една малко по-достойно представила се песен да й бутнем за рекорда хихи.

Факт е, че е единствената от чалгата, участвала в поне 3-4 риалити предавания и винаги завършвала в Топ 3. Само в Евровизия я прецакаха, но това не е точно риалити, а и там натежа вота на журито.

С тази подкрепа от народа можеше да е най-златното име от поколенията изпълнители на демокрацията... Пустия й акъл не спира да я дърпа назад вече толкова години.

Тази година ще и е първа откакто е в Пайнер без песен с над 10 милиона. 

Иначе тази вечер ще я видя в Плаза. Бях и подготвял един албум преди 2 години, но го заебах и така и не видя бял свят. Много работа иска за всяка страница... Дано някой ден ми дойде музата. Много ще му се израдва. 

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, тя е най - добре от всички, ама и най - преебвана от всички. Ама то всеки от чалгата е преебван, те са там за шоуто, рейтинга и между другото повечето се представят и супер добре. И точно преди финала - аут. Защо Михаела отново ? Както и да, минало, заминало. 

Да, яко ги използват. Накрая пибедители са техните протежета, които добре, че са тия риалитита, че да имат някой друг ангажимент. Иначе гладуват... 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Ако трябва да сме честни и Деса, и Емануела не вървят добре.

Нищо общо с 2016, когато бяха в топ 3 заедно с Галена.

Все си мисля, че тогава уцелиха късмет и просто им се случи да направят няколко последователни хита. След това са флоп след флоп или в най-добрия случай сезонен хит.

Деса на дали ще види друга 2016. Но поне проектите и са на високо ниво. Иначе освен Вторник беше, друг флоп Деса няма. Имайки впредвид, че издава по 2 песни годишно, а не драпа като Емануела и Анелия, далеч не изглежда толкова жалка като тях. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Защото не си чел темата за Деса последните дни:D

 

Много алкохолно ми беше тези дни както пее Преси.:( Вчера както никога ми се отвори глътка. С някоя принцеса ли ще ходиш?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Много алкохолно ми беше тези дни както пее Преси.:( Вчера както никога ми се отвори глътка. С някоя принцеса ли ще ходиш?

 

Коеледно парти за измамниците от Солеос Виа за добре завършения сезон

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

Тази година ще и е първа откакто е в Пайнер без песен с над 10 милиона. 

Иначе тази вечер ще я видя в Плаза. Бях и подготвял един албум преди 2 години, но го заебах и така и не видя бял свят. Много работа иска за всяка страница... Дано някой ден ми дойде музата. Много ще му се израдва. 

Да, яко ги използват. Накрая пибедители са техните протежета, които добре, че са тия риалитита, че да имат някой друг ангажимент. Иначе гладуват... 

Друг албум трябва да й подготвим- с комерсите, които издава за дискотеките, откакто е в Пайнер. Току-виж е чула какви биха били съвременните й албуми и да се стресне като си спомни Сладки сънища и сие. :D

преди 27 минути, Slavi каза:

Деса на дали ще види друга 2016. Но поне проектите и са на високо ниво. Иначе освен Вторник беше, друг флоп Деса няма. Имайки впредвид, че издава по 2 песни годишно, а не драпа като Емануела и Анелия, далеч не изглежда толкова жалка като тях. 

Нищо не се знае, да ти кажа. И преди 2016 не се знаеше дали отново ще има такава година. Тогава най-успешната й самостоятелна беше с нивото на популярност на Вторник беше. А накрая разби безпощадно.

За гласът й трябва да се притесняваме по-скоро. Силни години имат и изпълнителки без талант, но за нея е жизнено важно да не изгуби своя. Да изкажеш впечатления от участието, аз изобщо нямам желание да ходя скоро на нейно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг сега видях че Анелия за по-малко от 2 години има:

Вярвай

Тук ли си

Копакабана

Обичам те

Просяци

Подлудяваш ме

Сърцето ми 

Заради теб

Боли, боли

Шампиони

Гъзарка

Ти си?

12 песни, част от тях самостоятелни, част дуетни които сигурно не са предложени от нея, но се е съгласила да я пишат първа в заглавията и да участва в клиповете...така че кой е виновен?! 12 песни от които нито един огромен хит. Добре че между тях се намират и двата хита Зоопарк и Бръмм, иначе положението е ужасно!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите две са пълнежи от албум, каквито и Преса пусна. Шампион е хит, и Гъзарката се знае. Прави жестове и помага на колеги. Забавлява се. Завиждайте.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче и Анелия успя да си продължи нейната линия от последователни години с поне един малък/голям хит (18). Шампион и Гъзарка са сред най-слабо успешните й песни евър, но са си успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Омг сега видях че Анелия за по-малко от 2 години има:

Вярвай

Тук ли си

Копакабана

Обичам те

Просяци

Подлудяваш ме

Сърцето ми 

Заради теб

Боли, боли

Шампиони

Гъзарка

Ти си?

12 песни, част от тях самостоятелни, част дуетни които сигурно не са предложени от нея, но се е съгласила да я пишат първа в заглавията и да участва в клиповете...така че кой е виновен?! 12 песни от които нито един огромен хит. Добре че между тях се намират и двата хита Зоопарк и Бръмм, иначе положението е ужасно!

От всички се сещам само за Гъзарка! Копакабана е с Дамян, не беше лоша. Обичам те от 2003та или тази с Крум :D Като цяло - толкова е спамила, че нищо не се е отличило. Аз освен Гъзарка, дори не виждам и една песен от изброените като хит, дори сезонен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз й давам макс още 1-2 години, в които ако не влезе в някакви релси... я чака забвение послучай 20 години на сцена.

Някои изпълнители като нея и Дес така и не се научиха... А някога във форума на Планета феновете им истерясвахме да ги изкарваме най-открояващите се и дори се борихме един с друг коя да е Най в това отношение. Падение тотално от тогава...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

От всички се сещам само за Гъзарка! Копакабана е с Дамян, не беше лоша. Обичам те от 2003та или тази с Крум :D Като цяло - толкова е спамила, че нищо не се е отличило. Аз освен Гъзарка, дори не виждам и една песен от изброените като хит, дори сезонен.

Да ама очевидно не се прави разлика от среден сезонен хит като Гъзарка и огромен хит като Зоопарк. Тя е топ име, не може да я кара само на сезонни хитове. Ако не се беше оляла с това бълване в последните години, можеше като нищо да е топ 3 на десетилетието от жените, след Галена и Преслава. Сега да се чудиш тя ли е, Емилия ли е, Джена ли е...and so on

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си е на трето. Въпреки радикалния спад в нивото на продукцията си беше сила през това десетилетие. Винаги си поддържаше някаква актуалност и имаше хитове през цялото време, доста от които самостоятелни. Да не забравяме, че и единствена освен Преслава и Галена стана Певица. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

 

НиЛо след дълъг престой в микровълновата.

преди 5 часа , SG каза:

ти предавания и винаги завършвала в Топ 3. Само в Евровизия я прецакаха, но това не е точно риалити, а и там натежа вота на журито.

И там беше трета накрая. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...