Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Във вечерта на Ку-Ку Бенд Цветан Недялков каза, че "Само мен" е била създадена по поръчка на Люси Иларионов, но той така и не се обадил да чуе какво е създадено и така са я изпели Слави и Нели. През 2006 нали той даде на Андреа старта, предполагам е била за нея.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, omline каза:

Във вечерта на Ку-Ку Бенд Цветан Недялков каза, че "Само мен" е била създадена по поръчка на Люси Иларионов, но той така и не се обадил да чуе какво е създадено и така са я изпели Слави и Нели. През 2006 нали той даде на Андреа старта, предполагам е била за нея.

Добре че са си я оставили за тях си. Обожавам я в изпълнение на Нели и Слави. Много любима песен! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ice_hot_sm каза:

Добре че са си я оставили за тях си. Обожавам я в изпълнение на Нели и Слави. Много любима песен! :)

Принципно да, но аз се чудя какъв кретен трябва да си Цветан Недялков да ти се върже на акъла и ти да не го потърсиш после. Голям шашмак е тоя Люси. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Принципно да, но аз се чудя какъв кретен трябва да си Цветан Недялков да ти се върже на акъла и ти да не го потърсиш после. Голям шашмак е тоя Люси. 

Не точно. Многи често те ( певиците ) ти казват, искам песен и после на демото ти казват, не ми харесва, аз затова пари не давам. Така един човек от чалгата гръмна с 10 бона в евро заради певица. Тя искаше от чужд композитор и ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Деса отново над Емануела в Попнейбъл и въпреки това в тренда е мръсния куросмук... 

Screenshot_20191209_123253_com.android.chrome.jpg

Песента засега се развива сходно с Вторник беше. Един Трендинг би й дошъл добре.

В Spotify и двете с Емануела имат добри стриймове и не мога да си обясня защо не са в класацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да сме честни и Деса, и Емануела не вървят добре.

Нищо общо с 2016, когато бяха в топ 3 заедно с Галена.

Все си мисля, че тогава уцелиха късмет и просто им се случи да направят няколко последователни хита. След това са флоп след флоп или в най-добрия случай сезонен хит.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ангелът" заедно с изтритият милион има 3М за 20 дни, което е екстра за Цура и слабия сезон. 

Емануела и Анелия пълен ужас. Тази година пуснаха и двете по 5-6 песни и нямат по-голям хит даже и от най-слабата по успех на Галена в последните 2 години - "Дай ми любов".

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела просто е една и съща, затова хората не я слушат вече. Нещо като Глория, но в комерсиален вариант.

Десислава и тя върви натам. През 2016 не е било късмет, просто правеше правилните ходове. Започна годината с ударна засилка с Галин, после изненада с брутален клип на балада, открояваща се от масовката. Отби лятото и със сезонно комерс хитче, а есента представи друг един от най-добрите клипове в чалгата, и то със свежа комерсиална песен в нейн стил. И за финал не се отказа и заби всички с още една разтърсваща балада. Някъде измежду всички тях имаше и неизвестна английска поп песен, която удовлетвори жаждата на копнеещите по Dess.

След това е тотал щета просто- прави само комерс парчета, колкото да има за дискотеките. Дори и Ангелите плачат не е нещо в нейното звучене, а си е правена с цел успехи по кръчмите. Обезличи се и е нормално хората да не я искат вече дори и с по-хубави песни като тазгодишните.

Радвам се все пак, че Вторник беше се оказа не точно провал. Ще можем да й го водим бейби хитчето за 22-рата поредна година, за жалост чрез изсмукване от пръстите като през 2010. Сама си е виновна, че пак се докара дотук.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, presi_fen! каза:

 

Една жена ,която изглежда страхотно и до ден днешен без никаква корекция по себе си!

Поздрав за всички!

Силикон няма ли?

Иначе това описание можеше все още да важи и за Преси, но... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - доброто пеене в това шоу:

https://www.vbox7.com/play:405691e9f2

Как пък веднъж не спечели чалга изпълнителка  ? Все напускат, все се изпускат, все ги схрускат ? Не броим Деси, щото там беше след 1000 загуби и с бати клизмите. Нека спечели най - кадърният и най - продкрепян. Дали това е Преслава, Емануела, Деси Слава, Глория, Алисия или всичките, ми нека. Стараят се, правят шоу, актуални са и заслужават да спечелят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

 

Изглежда невероятно... и снима видео на зелен фон, с ефекти? 😮 Да не се е амбицирало Ивито след като най-актуалните бяха аут от концерта, а шефа я покани да седи до него- каква чест... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Песента засега се развива сходно с Вторник беше. Един Трендинг би й дошъл добре.

В Spotify и двете с Емануела имат добри стриймове и не мога да си обясня защо не са в класацията.

Не мисля, че се развива сходно с Вторник беше. Тогава гледанията не бяха все още така паднали. Освен това Вторник беше дори не помириса клубовете. Тази съм убеден, че щр я въртят поне колкото Много съм добра. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Най - доброто пеене в това шоу:

https://www.vbox7.com/play:405691e9f2

Как пък веднъж не спечели чалга изпълнителка  ? Все напускат, все се изпускат, все ги схрускат ? Не броим Деси, щото там беше след 1000 загуби и с бати клизмите. Нека спечели най - кадърният и най - продкрепян. Дали това е Преслава, Емануела, Деси Слава, Глория, Алисия или всичките, ми нека. Стараят се, правят шоу, актуални са и заслужават да спечелят. 

Деса трябваше да си спечели сезона в Капките, но пак я унижиха. Иначе поне има 1 място я Биг Брадър Алстарс и в Гласът на Бг. И второ място във Вип Брадър и Капките. И трето в Пей с мен. Някои и в топ 3 не успяха да се класират. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

Не мисля, че се развива сходно с Вторник беше. Тогава гледанията не бяха все още така паднали. Освен това Вторник беше дори не помириса клубовете. Тази съм убеден, че щр я въртят поне колкото Много съм добра. 

Гледанията са доста странни тази година, като цяло. Но общо взето с едно темпо вървят двете песни, като новата може и да е малко по-добре, да. Тепърва ще видим дали и След 1000 жени ще се срине бързо под 50k.

За клубовете и аз си мисля, че новата може да е по-успешна. Дано, една малко по-достойно представила се песен да й бутнем за рекорда хихи.

преди 11 минути, Slavi каза:

Деса трябваше да си спечели сезона в Капките, но пак я унижиха. Иначе поне има 1 място я Биг Брадър Алстарс и в Гласът на Бг. И второ място във Вип Брадър и Капките. И трето в Пей с мен. Някои и в топ 3 не успяха да се класират. 

Факт е, че е единствената от чалгата, участвала в поне 3-4 риалити предавания и винаги завършвала в Топ 3. Само в Евровизия я прецакаха, но това не е точно риалити, а и там натежа вота на журито.

С тази подкрепа от народа можеше да е най-златното име от поколенията изпълнители на демокрацията... Пустия й акъл не спира да я дърпа назад вече толкова години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Деса трябваше да си спечели сезона в Капките, но пак я унижиха. Иначе поне има 1 място я Биг Брадър Алстарс и в Гласът на Бг. И второ място във Вип Брадър и Капките. И трето в Пей с мен. Някои и в топ 3 не успяха да се класират. 

Да, тя е най - добре от всички, ама и най - преебвана от всички. Ама то всеки от чалгата е преебван, те са там за шоуто, рейтинга и между другото повечето се представят и супер добре. И точно преди финала - аут. Защо Михаела отново ? Както и да, минало, заминало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...