Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , xroflx9 каза:

@Starboy @Blueberry @retr0 @mitak_94 купуваме ли си динозавърчета?❤

 

За съжаление, не! Нямам времето на Наки да гледам за Прасето ПепПа и да опозная героите. Дори в момента творя обложката на "Достойната". 😂

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме следващия мач, който белким и ние гледаме, а именно Кубрат - Пеевки!

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Beat. каза:

Представям си унищожителното мнение на Кити, още преди да е излязла.

Това дете трябва да учи, а не да се занимава с глупости! Но явно не иска да учи!

Беше се регнала във форума на "Калдата" (имам профил там от 2006 година) и дребсито пльоснало тема с молба да и помогнат за домашното по химия! Предствяте ли си?

А с племенницата ми, макар и с половин година разлика, са в един клас (10), не в един и същи.

Та, милата десетокласничка как е стигнала дотам, не знам, но не може домашни да си напише, а вири нос и сачочувствие на звезда, само защото има известни родители! Сигурно и скитори по моловете в междучасията...............

Направо съм разочарована от Анелия, това дребси е много разглезено.

Сигурно песента ще е на английски. За съжаление, вече не чувам и няма да мога да чуя песента, но си представям каква ще е. Нещо подобно на Дара, Тита, Антилопи и всякакви там неориентирани простачки, станали звезди още на 16!

Постоянно повтарям на племенницата ми да не взима пример от тези момичета и да не е посмяла да изглежда като тях. Да си гледа ученето и развитието и да остави тъпите дребсита да се излагат.

Ужас, а какво чаровно момиченце беше............. И Симона ми падна в очите с последната си визия. А я давах за пример за добре възпитано дете на фолк певица.

Ако пак спипам Ивон да търси помощ за домашни в нета, вместо да седне да учи и да се напъне да мисли, понеже Анелия явно няма да и чете конско, ще го направя аз! Просто не и мърда! А родителите и, и двамата са за бой!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Росица Иванова я знам още от Русе преди да замине да става "модел". На един лагер от тъпотия объркала опаковките и си намазала лицето с паста за зъби.

От такива кухавелки какво да очакваш............Тъпи като амеби и със самочувствие до небесата.

Направо се чудя как са завършили гимназия тия двете.

Имах подобна съученичка в гимназията. Идваше наконтена, но без тетрадки, не искаше да учи, да чете и да пие, само клюкареше с другите и мислеше за дискотеки. Натрупа една камара неизвинени отсъствия и накрая на класната и писна да я извинява и я изключиха от училище в 11 клас.

И по - добре, беше непоносима и със самочувствие до небесата, много си виреше носа.

Такива са тъпи като галоши и сами се излагат, после реват, че хората им се присмиват.

Ама сами са си виновни.

Я да поканят Андреа в "Стани богат". Сигурно смях ще пада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Starboy каза:

Жестока е, но толкова е прекалила с обработката на лице, че изглежда като 3D холограма

То лицето да и е проблема. Най-смешното е как си е обработила сичко останало, ма е оставила настоящите цици, щедро разтекли се във всички посоки, нищо как не пасват на новосъздадената реалност. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно ритуалите за успех имат полза. Деса задържа засега гледанията си и дори е над Емануела, която влезе в тренда. 

Давай, Мецано. С теб сме ❤️

 

Реално е 5ти ден, но 2 дни попнейбъла се беше бъгнал и много от песните ги нямаше в класацията. 

Screenshot_20191208_105229_com.android.chrome.jpg

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petya1 каза:

Емануела пак ли е с флоп? 😂

Песента обаче е жестока. Отдавна не ме беше кефила толкова песен на Ема. И ''Виновна'' тръгна слабо и виж накрая как добре се разви.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Желая да отбележа, че днеска с едни приятелки въртим цялата дискография на Андреа от първата до последната песен! #TeamAndrea днес, #TeamAndrea утре, #TeamAndrea ЗАВИНАГИ!!! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бг Тренда отново е абсолютно неадекватен. Когато Емануела заслужаваше мястото си там през първото денонощие, оставиха Алисия и Емрах. Сега, когато те са с двойно по-добри показатели от нея, изведнъж тя е трендинг. Никой не може да ме убеди, че тук става въпрос за алгоритъм, а не за решения на Пайнер. Дано и Дес да е подала заявка.🤪

Тези трите обаче мачкат най-безскрупулно. Оформя се голям хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.0d6d987997ddcee913137f0c13d8e75f.png

Феновете на Цървула ще коментират ли? Пак са се скрили по дупките си, а бяха много силни.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Cally-Pressyfan' каза:

image.png.0d6d987997ddcee913137f0c13d8e75f.png

Феновете на Цървула ще коментират ли? Пак са се скрили по дупките си, а бяха много силни.

Флопна к'во да коментираме😂😂

Може би няма да е на нивото на Да ти олекне или Дай ми любов, но няма и да е мегахит. 

Хита е при алфите.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То това на Алфите даже се опитва да се доближи до нивото на скандалните проекти на Гери-Никол (разбира се, не е чак толкова нашумяло). Две тийнейджърки в садо-мазо костюми пеят див кючек, а много хора се възмущават.:D И като допълнение това, че Диона проби в чалгата.

И броя коментари под клипа е показателен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, retr0 каза:

От ясно по-ясно е, Ламборгини е флоп. Може и да я пускат тук-там за месец и това ще е. 
Единствената ни надежда е, че след флоп Гален се завръща брутално. 

Е, ще има поне сезон живот. На нивото на Паника може би, но със сигурност под Добре ли си

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...