Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази вечер, мили мои, ще призная, че за мен свят без Андреа и Джен би бил свят на празнота, скука и чесън. Денят ми е изпълнен и усмихнат само като влезна тук и видя, че пишете за повелителките! 

Вие > Работа, семейство, приятели. 

  • Like 1
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Тази вечер, мили мои, ще призная, че за мен свят без Андреа и Джен би бил свят на празнота, скука и чесън. Денят ми е изпълнен и усмихнат само като влезна тук и видя, че пишете за повелителките! 

Вие > Работа, семейство, приятели. 

Наслаждавай се още 2 седмици преди Потребителят Х да се завърне и отново тук да се пише само за Галена,Шефката и носа на Преслава.🤯

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи фрагмент: "Не исках да го правя, но ти не ми остави никакъв избор...."

 

 

Вярвам, че и без да подчертавам за кого се отнася и в какви обстоятелства – сами ще се досетите, милички. 

  • Haha 5
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Наслаждавай се още 2 седмици преди Потребителят Х да се завърне и отново тук да се пише само за Галена,Шефката и носа на Преслава.🤯

Мемендреа и Пайнера отвръща на Андреа няма кой да ни ги отнеме, освен Цветелина Янева, но на нея й е позволено! И нея я обичаме, нали? Потвърдете!
Все пак не искаме да ни намерят по канафките изкормени! 

  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Kriminal каза:

Помним ли когато Мария откри нов вид хормони - ТЕСТЕРОНИ?

После казват, че чалгарките са тъпи...

А Глория, когато направи откритие, че има влак до Смолян (и при това НОЩЕН ВЛАК) и го подчерта няколко пъти.

Патка! Бутафорна "прима".

12:36

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милички,имам нужда от едно меме на Том където чете вестник и освен неговото лице има още едно негово само че по-дълго. Надявам се да ме разберете и ако някой го има да ми го прати! За да не е спам:

 

Screenshot_20191206-223150_Instagram.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Милички,имам нужда от едно меме на Том където чете вестник и освен неговото лице има още едно негово само че по-дълго. Надявам се да ме разберете и ако някой го има да ми го прати! За да не е спам:

 

Screenshot_20191206-223150_Instagram.jpg

 

FCE2E10F-7F68-4D29-A71B-B5833B9A728E.jpeg
 

за да не е спам: спам е, ама то пък сефте. 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е, но толкова е прекалила с обработката на лице, че изглежда като 3D холограма

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

Аз и @retr0 докато Мелето диктува новите правила на форума ...

 

Росица Иванова я знам още от Русе преди да замине да става "модел". На един лагер от тъпотия объркала опаковките и си намазала лицето с паста за зъби.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Росица Иванова я знам още от Русе преди да замине да става "модел". На един лагер от тъпотия объркала опаковките и си намазала лицето с паста за зъби.

Жестока, обичаме я!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...