Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Аз предлагам да се допитаме до маг Вили да чуем нейното мнение по въпроса @retr0 ти как мислиш, дали Вили е готова да сподели своето виждане по върпоса за патинения албум на Пепа? 

Маг Вили да види колко копия са продадени, защото така само говорим празни приказки. Искам бройка....

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Мисля, че подценява този диамант в дискографията на тази певица, минимум 5 пъти мултиплатинен е! 

А на теб коя врачка ти потвърди че е диамантено рубинен тоя албум на Пепа-лава? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Маг Вили да види колко копия са продадени, защото така само говорим празни приказки. Искам бройка....

 

Нз маг Вили колко ще каже ама маг Уили вика че има достатъчно за мумифициран албум.🧙‍♂️

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Нз маг Вили колко ще каже ама маг Уили вика че има достатъчно за мумифициран албум.🧙‍♂️

Представяш ли си след 2000 - 3000 години някакви хора да открият копие от албума? Тогава наистина ще е мумифициран. Ще го изложат в някой музей като реликва. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Маг Вили да види колко копия са продадени, защото така само говорим празни приказки. Искам бройка....

 

Чакаме! Тия дни обявиха да гледаме за 10тата планета или коят се падаша там поред, че им забравих номерацията, да като влезе в обхват, вероятно може и да получим сигнал за продадените бройки. 

Дотогава, игра с награди - който познае точната бройка, печели същия диск, ама с по високо  продуктово качество - записан от мен да цеде у назе - специално мисля да инвестирам в записвачка по тоя повод - с разпечатано на офисния принтер черно - бяла обложка на най-обикновена хартия за принтер. Залепена за картонче. Като на картинката вместо снимка на Пепа, ще има такава или на Рашия, или на Галена - според това дали предпочитате стария или новия нос :) Цедето ще е презаписваемо, мога да го изпратя и съвсем празно разбира се, надписано с най-обикновен черен маркер. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Представяш ли си след 2000 - 3000 години някакви хора да открият копие от албума? Тогава наистина ще е мумифициран. Ще го изложат в някой музей като реликва. 

Те и сега да го открият си е за музея - с тоя общ тираж от предполагаемо близки до нулата бройки и липсата на доказателства, че наистина са отпечатали някакви копия, различни от едното за рекламата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Чакаме! Тия дни обявиха да гледаме за 10тата планета или коят се падаша там поред, че им забравих номерацията, да като влезе в обхват, вероятно може и да получим сигнал за продадените бройки. 

Дотогава, игра с награди - който познае точната бройка, печели същия диск, ама с по високо  продуктово качество - записан от мен да цеде у назе - специално мисля да инвестирам в записвачка по тоя повод - с разпечатано на офисния принтер черно - бяла обложка на най-обикновена хартия за принтер. Залепена за картонче. Като на картинката вместо снимка на Пепа, ще има такава или на Рашия, или на Галена - според това дали предпочитате стария или новия нос :) Цедето ще е презаписваемо, мога да го изпратя и съвсем празно разбира се, надписано с най-обикновен черен маркер. 

Ти пък ще инвестираш в записвачка... Диска на Преслава струва много по-малко. Купи една бройка, подкрепи платинената кауза. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ти пък ще инвестираш в записвачка... Диска на Преслава струва много по-малко. Купи една бройка, подкрепи платинената кауза. 😂

Записвачка ще ми излезе по ефтино отколкото да викам после поп да осветява апартамента. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Защо продължавате с иронията? Ако живот и здраве вашата постигне сходен успех, няма да можете да му се порадвате.

Която и наша да постигне сходен успех, първо ще чакаме да видим ти как ще го признаеш, и тогава ще можем и ние да се зарадваме. 

А ако не ти харесва иронията, що не си вземеш една дълга почивка от форума? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Защо продължавате с иронията? Ако живот и здраве вашата постигне сходен успех, няма да можете да му се порадвате.

Ти ако си убеден в успеха нямаше да се дразниш на закачките ни. Пък и не е като да не си омаловажавал успехи на Галена, така че и пак да го направиш няма да е нищо ново. Няма как да призная нещо за което няма официална информация за продадените бройки. Това, че ти го слагаш в платинен не значи абсолютно нищо. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Ти ако си убеден в успеха нямаше да се дразниш на закачките ни. Пък и не е като да не си омаловажавал успехи на Галена, така че и пак да го направиш няма да е нищо ново. Няма как да призная нещо за което няма официална информация за продадените бройки. Това, че ти го слагаш в платинен не значи абсолютно нищо. :1000(29):

2000 бройки са официалните за платинен албум, определени от страната, а в стрийминга ги покрива. Не ги измислям аз тези неща. Макар и неформално е платинен - факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

2000 бройки са официалните за платинен албум, определени от страната, а в стрийминга ги покрива. Не ги измислям аз тези неща.

Тогава покажи къде е ОФИЦИАЛНО обявен албума за платинен. ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Кога да очакваме първия самостоятелен хит на Емрах?

Никога

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...