Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, dan!el каза:

Купувам си албуми или песни онлайн, когато харесвам някого! Времето на mp3-ките е безвъзвратно изтекло и вече никой не си ги тегли, така че примера ти е неуместен. Още повече, че след това не печеля пари на гърба на тази mp3-ка, върху която нямам никакви права.

Примерът ми е напълно удачен. Ако някога си теглил мп3-ка, значи си ограбвал артисти и издатели! Крадецът вика дръжте крадеца. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Примерът ми е напълно удачен. Ако някога си теглил мп3-ка, значи си ограбвал артисти и издатели! Крадецът вика дръжте крадеца. 

Не съм теглил mp3-ка никога. Така че и клишето ти за крадеца отново е неуместно!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че Лайнер-а може да лъже. В смисъл той и за Деса, и за Кама правеше опити. Не се съмнявам, че и на Андреа прави мръсно. Галинка се опитала да й помогне, тая швестеруга и спинозка. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, pacho каза:

Сега за габарите ѝ ли я погнаха! Това е дискриминация! Като няма място да намери места!

Така де, все ще имат 2 стола и за нея.:D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , dan!el каза:

И смяташ ли, че е правилно да качваш нещо, върху което нямаш права и да печелиш от него (макра и за да си оправил дисплея)?

Не смятам, че е правилно, но не смятам и че е грешно. Искренно, бях на 15 и грам не ми пукаше дали е правилно, ако фалшивите премиери все още бяха събирали много гледания, мисля че бих продължил да го правя. Но, сега само циганите се връзват на някакви фейк премиери на Фики и Софи Маринова😂

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , dan!el каза:

Купувам си албуми или песни онлайн, когато харесвам някого! 

Мда, сигурно слушаше Счетоводителката от грамофон преди да започнат да качват в спотифай и дийзър. И ние тука във форума като харесваме даден изпълнител не сваляме мастера на новата му песен😂

  • Like 3
  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

Мда, сигурно слушаше Счетоводителката от грамофон преди да започнат да качват в спотифай и дийзър. И ние тука във форума като харесваме даден изпълнител не сваляме мастера на новата му песен😂

Няма нужда от ирония в случая. Ще си запазя едно наум, че през живота си не е теглил mp3, но като цяло този тип мислене е редно да се поощрява. В момента например Spotify имат промоция - 5 евро за 3 месеца и вярвам, че тези пари не са кой знае какъв проблем за никого от вас. Най-малкото като някакъв символичен жест към изпълнителите, които харесваш, е хубаво да се ползваш от тези услуги.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Примерът ми е напълно удачен. Ако някога си теглил мп3-ка, значи си ограбвал артисти и издатели! Крадецът вика дръжте крадеца. 

Oфффф, тука само моралисти. Не бил тегли, не бил правил тва онова. Самите "артисти" в България не си плащат правата на песните за да ги поощряваме, а имайки предвид, че това са откраднати наши пари съвсем не ми е съвестно, че пиратствам. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа им разказа играта на всички много и се кефя , каза също ,че Пайнера е правил интрига между Ивана и Преслава , сега ми идва нещо на ума дали именно Пайнера не е в основата на отношенията между Преса и Галя

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Oфффф, тука само моралисти. Не бил тегли, не бил правил тва онова. Самите "артисти" в България не си плащат правата на песните за да ги поощряваме, а имайки предвид, че това са откраднати наши пари съвсем не ми е съвестно, че пиратствам. 

Те самите "артисти" си пускат песните в нета, тия ми ги жалят 🤣🤣🤣 след днешните изповеди на Андреа, насърчавам всички клипове да се качват в хиляди фенски канали, а Пенсионера да яде уй!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...