Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тези приказки за новото поколение звезди ми е малко химера, публиката изобщо не ги разпознава все още с икзлючение на малките, ще минат поне още 2-3 години и то, ако Преслава и Галена решат да се откажат. Никога не е било въпрос просто на един концерт да те забравят, Митко трябва да е луд, ако си го мисли, тази амбиция и хъс на всяка цена да са на върха, които тези двете имат, ще ги държи в играта докато публиката не реши обратното. Концертът беше изключително зле отразен, оставете форума, никой не се трогна като цяло. Едно време прохождащите с 2-3 мегагита пълнеха зали, новичките има още да подгряват докато стигнат и то разчитайки само на тийнове и добрата воля на Митко. Има няколко поколения, които си чакат сериозната голяма звезда, която не е инфантилна, но такава не се появява. Всъщност тук има разминаване, защото много изпуснаха положението и минаха над десет години с доминиращи Преслава и Галена, от време на време Джена и Анелия. През това време трябваше да се развият много повече изпълнители от новите, но те изпаднаха зад борда. Тези поколения, за които говоря трудно ще се впечатлят от Алфите, Денис, въпреки че няма как оспорят хитовете им. Просто зее дупка в едно цяло десетилетие и Митко сам си е виновен, че с политиката си натири много обещаващи момичета и момчета. Защото ако не са Алфа и Даймъндс сега, положението пак щеше да е плачевно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Моралната забрави колко зърна показа и как се чекнеше и ни провали като поколение! Благодарение на нея сме такива мърши сега! Нали ма, @Kitty

То и аз се чудя защо съм такова минди,а то от Андреа било...🤯

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа да престане да се прави на Лили Иванова, защото заради нейните снимки с обърнати микрофони, постоянен плейбек и зърна върна мнението за чалгата на ниво Сашка Васева и Радка Пиратка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа разцепва, дори Райна не е била толкова луда в ибухванията си в социалните мрежи. Какво иска да каже, разбирам да е аут от Планета и концерта, но нея я няма от години, какво се присети сега... Надявам се да е някаква жалка PR стратегия, че иначе си е плашещо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Амброжка. каза:

Горкия Митко ама ако не беше Митко, нямаше да знаем коя е. Въпреки това ме кефи психичното и разстройство, перфектен кукумицин за някоя социална услуга. 

Виж тук не съм съгласен. Андреа беше яко амбицирана сама си намери Кости, сама си плати всички песни и клипове. И без Пайнер пак щеше да стане известна, може би не толкова, защото нямаше да има трибуната на турнетата и концертите, които се излъчва на на живо, но със сигурност щяхме да знаем коя е. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Виж тук не съм съгласен. Андреа беше яко амбицирана сама си намери Кости, сама си плати всички песни и клипове. И без Пайнер пак щеше да стане известна, може би не толкова, защото нямаше да има трибуната на турнетата и концертите, които се излъчва на на живо, но със сигурност щяхме да знаем коя е. 

Когато Андреа стартира, знаеш ли какво беше мнението на сериозните поп - фолк фенове от форума на "Планета"?

"Тая какво търси във сериозна фирма като "Пайнер"?",  "Господин Димитров защо я е довлякъл във фирмата?" , "На никой не му се слуша тъпа музиа отпреди десетилетие".

"Като непознат" и "Не съм такава" не бяха обсъждани изобщо, нула внимание имаше и към първата и новогодишна поява, че и после на първите концерти през 2007. Никой не я искаше, всички и се подиграваха и и се присмиваха "Тя в кое време живее, толкова са демоде песните и клиповете и, и толкова обикновени"................

Докато Анелия, Емилия, Преслава, Глория, Ивана и Райна бяха най - обсъждани.

Андреа я харесваха само разлигавените момчета в тийн възраст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

 

Че Митака остави всички на произвола на съдбата за тези години-факт. Изпусна доста потенциални големи имена, някои от тях даже ги познавам и знам колко им е тъпо. Но не виждам проблем, че след толкова години може евентуално да се е сетил, че е време за промяна. И да е оставил на този-онзи да се занимае с това.

А Галена и Преслава съвсем не са толкова неразрушими, колкото ги изкарваме тук. И двете са си имали слаби периоди, в които като нищо някоя млада можеше да им заеме мястото ако през годините имаше налагана такава. А днес вече са на такъв етап, в който честно казано няма значение дали ще са на върха или не, стига да поддържат някакво средно ниво на популярност, като Анелия, Емилия и Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа какво се вживява сякаш е в някакъв конфликт тип Taylor Swift vs. Scooter? Не разбирам кой и е искал мнението, нито пък причината, поради която е решила да постне тия сторита... Ако се беше задържала след "Най-добрата" сега и тя можеше да бъде там да прави "шоуто" за което говори. Тия излишни коментари още повече и опетняват вече опетнетата кариера.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Глория утре пуска новия албум! А ремикса на "Скъпи, купи ми нещо" звучи доста обещаващо от рекламата! 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, от рекламата и аз съм в очакване на ремикса. “Скъпи купи ми нещо” ми е любима песен, много често до ден днешен я надуваме уж за майтапа, ама на мен си ми харесва for real. Ремикса звучи бомбастично! 

Дано го качат в Apple Music. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички са били унижавани за сметка на нови и жадни за слава моми. Глория беше срината от продуцента заради Кама и Деса например, а по-късно и заради Ивана. Заради Преса пък помним, че Ванча се сгромоляса, а за сметка на последните две сума ти имена бяха ощетявани през годините като Анелия, Емилия, Камелия, Райна, Джена, Есил, Дачева, Нелина. После всичко се насочи към Галена и видяхме как Петя отиде в девета глуха през 2010 без подкрепата на Пайнера. 
От високо се пада най-лошо, защото виждаме едни Анелия и Емилия, които никога не са били еднолично на върха, че и до ден днешен държат ниво. Нека видим болните за слава и влияние как ще се справят, след като продуцента им спре помпането. 
Всичко е до време, не може заради някои персони да се съсипе цял един жанр и сега да ми циврят. Колелото се завъртя, да видим сега с жалките комерси до къде ще я докарат. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,Галин тотално се е самозабравил. Кога ли ще му излезе клипчето където смуче пишка и да замълчи завинаги. Забрави май, когато се молеше на всички за фийтчъринг, а сега ги подминава, нещастник. 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Wow 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...