Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, foxy_vd каза:

United Media придоби изцяло лейбъла на Лепа Брена

30 милиона евра за Grand? Интересно ми е за колко би се продал Пайнер?

Горе-долу 200 лв

  • Like 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

United Media придоби изцяло лейбъла на Лепа Брена

30 милиона евра за Grand? Интересно ми е за колко би се продал Пайнер?

Имайки предвид каква грамадна продукция имат - формати, предавания, платформи, млади надежди, Пайнер не знам дали дори някой би го искал.

Ми, Брена и Саша добре ще се пенсионират. Митьо да пести от баламите засега. Че както му биха шута за последния концерт, сигурно е на хапчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Откакто не прави маанета ми е скучна и без това. Липсва ми бясната кючекчийка Малинаж

 

 

Пусна тя няколко добри проекта като “При теб ми е сърцето” и “Не те забравям”, ама наистина в кючеците и беше силата. Пък и аз обичам да ми е по-мазничко.. Нещо като това:

преди 2 часа , Willy каза:

Малина ли? 😁

Същата реликва. ♥️

  • Like 1
  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Горе-долу 200 лв

Американците са купили "Гранд продакшънс"? Лоша работа, сега фирмата ще се превърне в сръбския вариант на днешния "Пайнер".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

Пусна тя няколко добри проекта като “При теб ми е сърцето” и “Не те забравям”, ама наистина в кючеците и беше силата. Пък и аз обичам да ми е по-мазничко.. Нещо като това:

Същата реликва. ♥️

Извинявай, но Малина е на години и не си отива да се чекне. На мен са ми неприятни 50+ годишни жени, които се държат като 20 + годишни, излагат се!  Мадона, откакто стана на 50, ми стана мега противна с еротичните си изпълнения.

Нормалните жени на тази възраст стягат сватби и се готвят за внучета, развиват интереси, пътуват и се забавляват, но нормално, с мярка.

Не знам кой нормален мъж харесва чекнещи се 50 + годишни жени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Беше си популярна песен, но тя тогава се беше юрнала да пуска песни през месец, за да се доказва на Коцьо.

Квоооооооооооооо? Да му се доказва на тоя простак и наркоман с педофилски наклонности? Самоуважение няма ли?

Да се доказваш точно на пропаднал човек - това и аз не бих го направила.

Райнуши няма нужда да доказва колко повече е от тъпото Наде. Дискографията, успехите и и феновете говорят сами за нея!

Мислех, че е искала с работа да го забрави, а тя пък му се доказвала............. На такива като Коцьо им показваш вратата и ей такова нещо:

http://store.picbg.net/pubpic/18/0E/a0aaefef61fb180e.jpg

и после просто си продължаваш напред.

Не разбрах защо толкова много време и трябваше да го прати на майната му, тази песен ми е от любимите и:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kitty каза:

Американците са купили "Гранд продакшънс"? Лоша работа, сега фирмата ще се превърне в сръбския вариант на днешния "Пайнер".

Еми че той отдавна се превърна в такъв. В гранд все някви неизвестни в последно време пеят

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kriminal каза:

Еми че той отдавна се превърна в такъв. В гранд все някви неизвестни в последно време пеят

Така ли? Не съм разбрала, аз сръбска музика не слушам, а "Пинк" нямаме отдавна. Само канал на Драгана Миркович, който ми е ужасно ретро, тип 90 - те.

Мислех, че като сърбите не са в скапаните ЕС и НАТО и там нямат НПО - та и си помнят историята, си пазят качественото.

Явно влиянието на пропадналата западна младеж и завладяла и тамошните деца, ужас.

Светът така и не ще да разбере, че американската култура не става за нищо и не дава нищо. Тя е посредствена.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момиче, какви ги дрънкаш? Ти виждала ли си сръбски певици от преди 20 години? Ако има някакъв модел на подражание в съседните страни, това са гърците. Останалите са дъно на дъната.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Момиче, какви ги дрънкаш? Ти виждала ли си сръбски певици от преди 20 години? Ако има някакъв модел на подражание в съседните страни, това са гърците. Останалите са дъно на дъната.

Не слушам балканска музика, само българска.

Така съм, откакто бях дете, когато беше голямата мания по англоезичната музика през 90 - те. Веднъж попитах сестра ми, как се казва една песен, която слушаше и отговорът беше "Коя по дяволите е Алис?". Аз английски не учех еи не знаех какво слушам, след тази случка се отказах да слушам англоезична музика, не исках да съм празноглав папагал като масовката в България.

По  - късно открих поп- фолка и това се оказа моята музика.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 8 часа , Kitty каза:

Извинявай, но Малина е на години и не си отива да се чекне. На мен са ми неприятни 50+ годишни жени, които се държат като 20 + годишни, излагат се!  Мадона, откакто стана на 50, ми стана мега противна с еротичните си изпълнения.

Нормалните жени на тази възраст стягат сватби и се готвят за внучета, развиват интереси, пътуват и се забавляват, но нормално, с мярка.

Не знам кой нормален мъж харесва чекнещи се 50 + годишни жени.

Че Малина има син и внучка, и това не й пречи да се поддържа във форма. Ако има какво да показва, защо да не го прави?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

 

Че Малина има син и внучка, и това не й пречи да се поддържа във форма. Ако има какво да показва, защо да не го прави?

Че кога е станала баба?:blink:

На 50+ колко и поддържана жена да си, си е гнусно възрастна жена да танцува еротични танци.

Наскоро гледах в "60 години БНТ" гостуването на Стоянка Мутафова, там показаха кадри от концерт на Кичка, която пееше една песен и възрастната Стоянка танцуваше.................. еми, срамно, не и отива на годините..............

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да напиша “Качва” в разговор по вайбър, но автокорекцията написа “Клеа”. 
Нямаше как мигом да не мина тук да се похваля колко добре ме познава телефона ми! Обичам ви! Имайте прекрасен ден! 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

Исках да напиша “Качва” в разговор по вайбър, но автокорекцията написа “Клеа”. 
Нямаше как мигом да не мина тук да се похваля колко добре ме познава телефона ми! Обичам ви! Имайте прекрасен ден! 

И на мен ми се е случвало, на приятели - също! :D

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kitty На Мала това й е работата, с танците е известна, а не с извънземен глас - като е на половин век да ляга да умира ли? Иначе внучка й е кръстена на нея, вика й "малката Малина" :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разпиляна съм на пода - давам ти още, казвай колко. Ще претърся вътре в сърцето си колко ... Само моля те болката спри за малко! ❤️

Много пауър носи гласът на П.

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая - не стига че е хомофобка, женомразка, расиска, а сега гледам е почнала да дискриминира и на възрастова основа. Ма иначе реве, да сме и сме и влезели в положението, била инвалид. Отдавна мина границата да не е забавно. Стоянка Мутафова не и отивало на годините да си денси на песен на Кица Будурова. Алооо, дреме и на жената за твойто мнение, и я остави на мира да си гледа старините както си иска. 

Я земи се поздрави с припева от тая песен, да не пускам Магда. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...