Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз вече съм зарибен от Алфа триото. Може би най-любимата ми песен от клонящите към зимния сезон. От есенния ми е трудно да преценя в крайна сметка, има няколко доста силни предложения.

2019 като цяло е първата от известно време насам, в която в поп-фолка си разпределиха хитовете сравнително равномерно през цялата година. Опитаха се да влязат в дупка през август и по-скоро през септември, но бързо наваксаха. Изобщо още от миналата есен се вижда, че когато има силна активност и нови имена, жанрът може да живне и отново да доминира.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Теда, пак ще е хит, както винаги! Но ми е много тъпо да пеят нови песни на концерти. Добре, че не посещавам подобни вечеринки. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Чери. Вчера го купихме. Между 2 и 3 месеца е. Уникална животинка. Кръстоска между померан и мини шпиц. 

Коя и Кой! 

 

Женско ли е? Това първото куче ли ти е?

Коя съвсем се забива с тия дуети с Кой. 

  • Like 1
  • Haha 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Donatella каза:

 

Казал е доста неща в лайфа, освен че "Така ни се пада" първо я предложил на Гери-Никол. Ето по-същественото, за да ви спестя 25 мин.

Alpha Music стават съпродуценти на DANNA. Т.е. ще едновременно към тях и Пайнер.
Десита, Лидия и Диона ще пеят триото на концерта, а Галин ще пее Така ни се пада и Няма да ми мине.
Диона ще има нова самостоятелна песен съвсем скоро, която Галин описва като "много лирична и любовна"
Ще пуска нова песен февруари догодина, когато също ще си вземе почивка от клубните участия. Била дискотечна.
Знаел за фен клиповете на "Така ни се пада", и е казал на Пайнер да ги изтрие, но те не реагирали.
Коментарът му за "Ламборгини" (точните му думи): "Последната им песен, Ламборгини ако трябва да бъда честен не е моят тип като песен. Клипът им е много як, но пък предните им дуети са много яки, и може би хората затова са очаквали да направят някаква песен с може би по-смислен текст. Но иначе клипът им е много як, нямам забележки."
Харесва Теофиков повече от Емрах и каза че пее по-добре от него.

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Ибасимоси и фъфлещото чудовище е тоя Джукин. 

Ако го кръстим Патока Доналд дали Дисни ще ни търсят да им плащаме авторско право или може да минем метър? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

И аз вече съм зарибен от Алфа триото. Може би най-любимата ми песен от клонящите към зимния сезон. От есенния ми е трудно да преценя в крайна сметка, има няколко доста силни предложения.

2019 като цяло е първата от известно време насам, в която в поп-фолка си разпределиха хитовете сравнително равномерно през цялата година. Опитаха се да влязат в дупка през август и по-скоро през септември, но бързо наваксаха. Изобщо още от миналата есен се вижда, че когато има силна активност и нови имена, жанрът може да живне и отново да доминира.

Съвсем нормално добре развъртяна песен от три изпълнителки вече да се радва на добър прием. Поради липсата на Пепа и Галя, им препоръчвам да направият един микс със Зоопарк, така с една песен отметваме 4 кокошки от програмата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Ама тази била мегабездарна, че и противна.

 

 

Чак бездарна - не е, но не може да изпълнява всякакви песни, особено пък Ариана Гранде. 

https://talant.btv.bg/video/videos/season-2/edno-10-godishno-momiche-s-golyam-glas-lidiya-stamatova-ot-burgas.html

Чалгата й лепна супер според мен.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

5-ти ден на "Така ни се пада" и "Ламборгини".

@Stela Не очаквам да коментираш. Скрили сте се в миша дупка.

image.png.babe6874eb0586676839ace7a8f1cafb.png

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

5-ти ден на "Така ни се пада" и "Ламборгини".

@Stela Не очаквам да коментираш. Скрили сте се в миша дупка.

image.png.babe6874eb0586676839ace7a8f1cafb.png

За да е още по голямо унижението: 

5 ден Пиян - 285 000

5 ден Изтрезняваш ли 293 000

А да не говорим, че Така ни се пада правеше по над 70 ка от фен клипове първите 10 дни. 

Screenshot_20191130_095908_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191130_100125_com.android.chrome.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Казал е доста неща в лайфа, освен че "Така ни се пада" първо я предложил на Гери-Никол. Ето по-същественото, за да ви спестя 25 мин.

Alpha Music стават съпродуценти на DANNA. Т.е. ще едновременно към тях и Пайнер.
Десита, Лидия и Диона ще пеят триото на концерта, а Галин ще пее Така ни се пада и Няма да ми мине.
Диона ще има нова самостоятелна песен съвсем скоро, която Галин описва като "много лирична и любовна"
Ще пуска нова песен февруари догодина, когато също ще си вземе почивка от клубните участия. Била дискотечна.
Знаел за фен клиповете на "Така ни се пада", и е казал на Пайнер да ги изтрие, но те не реагирали.
Коментарът му за "Ламборгини" (точните му думи): "Последната им песен, Ламборгини ако трябва да бъда честен не е моят тип като песен. Клипът им е много як, но пък предните им дуети са много яки, и може би хората затова са очаквали да направят някаква песен с може би по-смислен текст. Но иначе клипът им е много як, нямам забележки."
Харесва Теофиков повече от Емрах и каза че пее по-добре от него.

Не каза, че я е предложил на Гери Никол, а че я е правил за дует между тях, но като я завършил е прецднил, че е по подходяща за Преслава, тоест вероятно не я е предложил на Гери Никол въобще. Тя си е попфолк. Не виждам Гери Никол в нея. 

преди 11 часа , Vancho каза:

Женско ли е? Това първото куче ли ти е?

Коя съвсем се забива с тия дуети с Кой. 

Ами първото мое, да. Имам сиамска котка на 7 годинки. Много ревнува сега. Женско е. И кучето и котката. 

  • Like 2
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

5-ти ден на "Така ни се пада" и "Ламборгини".

@Stela Не очаквам да коментираш. Скрили сте се в миша дупка.

image.png.babe6874eb0586676839ace7a8f1cafb.png

Слави спри се достатъчно ги унижи , накара ги да се скрият в хралупите си. Фактите са си факти ,че пак сте унижени Галенови.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Alpha Music стават съпродуценти на DANNA. Т.е. ще едновременно към тях и Пайнер.

Тоест този път е потвърдено съдружието в стил Про мюзик. Чудя се дали и с Десита, Лидия и Диона е подобно. 

Радвам се, че Данна все пак ще получи подкрепа за кариерата, точно което й трябва. Само дано да я качват в канала на Планета. Можем само да си представяме как щяха да мачкат другите три ако ги промотираха там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Тоест този път е потвърдено съдружието в стил Про мюзик. Чудя се дали и с Десита, Лидия и Диона е подобно. 

Радвам се, че Данна все пак ще получи подкрепа за кариерата, точно което й трябва. Само дано да я качват в канала на Планета. Можем само да си представяме как щяха да мачкат другите три ако ги промотираха там.

Да бе, изпотрябвал им е канала на кокошарника, като гледам че са се първи у трендинг, са си повече от добре даже, нищо че още не съм се впечатлил да ги различавам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Да бе, изпотрябвал им е канала на кокошарника, като гледам че са се първи у трендинг, са си повече от добре даже, нищо че още не съм се впечатлил да ги различавам. 

А представи си ако рекламата им пред 75K абоната може да ги докара дотам, колко би им помогала тази пред 1.83 милиона. Лидия и Десита щяха да са направили тотален рекорд още с предната си песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

А представи си ако рекламата им пред 75K абоната може да ги докара дотам, колко би им помогала тази пред 1.83 милиона. Лидия и Десита щяха да са направили тотален рекорд още с предната си песен.

Да, голяма реклама определено. С гледания колкото Юнона, колкото и кралица да е. Или по малко - и в цифри

Таня Маринова - 300хиляди, Мария и Магдалена - 97, Радко - 200, Ивета Костова - 330, Лия 107, Експоуз - 62, Кралица Юнона - 263. 
И да не говорим как в кокошарския канал щяха да си мечтаят да влязат в трендинг. 
Изобщо ква е файдата от 1.83 милиона абоната, след като всички, освен 5 изпълнителя, нямат и наполовина гледания от общия брой абонати ми обясни, че нещо поредна петилетка не я виждам? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Да, голяма реклама определено. С гледания колкото Юнона, колкото и кралица да е. Или по малко - и в цифри

Таня Маринова - 300хиляди, Мария и Магдалена - 97, Радко - 200, Ивета Костова - 330, Лия 107, Експоуз - 62, Кралица Юнона - 263. 
И да не говорим как в кокошарския канал щяха да си мечтаят да влязат в трендинг. 
Изобщо ква е файдата от 1.83 милиона абоната, след като всички, освен 5 изпълнителя, нямат и наполовина гледания от общия брой абонати ми обясни, че нещо поредна петилетка не я виждам? 

Е друго би било с онези, които вече се заформят като големи имена, като Лидия и Десита, за които говорим в случая. Много повече от 5 са. Да не отричаме единствената останала причина изпълнител да стои в Пайнер. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Тоест този път е потвърдено съдружието в стил Про мюзик. Чудя се дали и с Десита, Лидия и Диона е подобно. 

Радвам се, че Данна все пак ще получи подкрепа за кариерата, точно което й трябва. Само дано да я качват в канала на Планета. Можем само да си представяме как щяха да мачкат другите три ако ги промотираха там.

Не, другите 3 са в компания Алфа, а на Данна Алфа е само ко продуцент и ще се грижи за творчество и стратегия. Пайнера вижда, че на Галин са по успешни и му кляка. 

  • Like 1
  • Thanks 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Е друго би било с онези, които вече се заформят като големи имена, като Лидия и Десита, за които говорим в случая. Много повече от 5 са. Да не отричаме единствената останала причина изпълнител да стои в Пайнер. :D

Eдинствената останала причина изпълнител да стои в Пайнер не е канала :) А че предполагам евентуално чат пат още има звънящи на Женя какибешетамзаглавието за участия. Ма като гледаме как се редят на опашка на изхода, и тая функция е затихваща.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...