Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Beat. каза:

Сега видях, че са го променили. Странно.

 

Няма нищо странно в това Сторарови да прецакват други в деня на тяхна премиера.След като опита им за "Кажи ми като мъж" 2 се провали сега ще се опитат да направят "Кой 2" съдейки по заглавието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Очакваме ли новите визии на Емрах❤️

Тъкмо това щях да ти пиша. Много внимавай с неговите снимки за да няма 1в1 пред входа.😉

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Какво да правя, Рашка ме уцели право в целта с този избор!

Е,то някой надали се интересува от нея. Просто някои хора са жадни за реакции и Рашия им е единствения източник на такива.🤭 Пускай си "Чукай,чукай" и си оправи музикалния вкус!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Няма нищо странно в това Сторарови да прецакват други в деня на тяхна премиера.След като опита им за "Кажи ми като мъж" 2 се провали сега ще се опитат да направят "Кой 2" съдейки по заглавието.

Качили са стори и казват, че няма да излезе поради "независещи от нас причини", а не "технически проблем" или друго нещо, както по принцип се оправдават. Личи, че нещо са ги прецакали.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

Качили са стори и казват, че няма да излезе поради "независещи от нас причини", а не "технически проблем" или друго нещо, както по принцип се оправдават. Личи, че нещо са ги прецакали.

Кои са те, че да бъдат прецакани? 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел на Преслава за пореден път се доказа като простак. Дразни ме. Не спря да псува през целия лайф заради някакъв смотан мач. А някой я беше попитал дали харесва Тейлър Суифт, отговори да и той се заяде "Като я харесваш, кажи някоя нейна песен и не рови в Гугъл" . Предния път беше показал неуважение към феновете й, сега към неин приятел, докато той самия гледаше, "Не го включвай тоя, пак ще се лигави" . Някои неща не трябва да се изричат на глас, особено пред толкова много гледащи.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Павел на Преслава за пореден път се доказа като простак. Дразни ме. Не спря да псува през целия лайф заради някакъв смотан мач. А някой я беше попитал дали харесва Тейлър Суифт, отговори да и той се заяде "Като я харесваш, кажи някоя нейна песен и не рови в Гугъл" . Предния път беше показал неуважение към феновете й, сега към неин приятел, докато той самия гледаше, "Не го включвай тоя, пак ще се лигави" . Някои неща не трябва да се изричат на глас, особено пред толкова много гледащи.

За съжаление, това го имат за вървежно и готино. И Преса, и масата й фенове. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано изобщо не ми пука кога излиза Джулия и Кристиян. Нямам очаквания, а може и този път да ни изненадат точно заради това. :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Честно казано изобщо не ми пука кога излиза Джулия и Кристиян. Нямам очаквания, а може и този път да ни изненадат точно заради това. :D 

изобщо на няКОЙ пука ли му? 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

изобщо на няКОЙ пука ли му? 

Хубав въпрос. Ами щом го коментират и това вече тука..... учудващо ми е. :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линковете към личния профил и страниците й във социалните мрежи на Мая Нурѝ

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Камелия също няма да участва на концерта поради лични причини!

😀😀😀

Радвам се че напусна Пайнер , преди да потъне кораба. Би било много под нейното ниво да участва на вечеринка на Планета ТВ. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Willy каза:

@mitak_94 имаш ли идея защо от пайнер се забави качването на Ламбо в спотифай? Точно Галена е терминаторката им там и щеше да има много първоначални стриймове ако я бяха качили същия ден.

Качих я още в същия ден, както качвам 99% от песните. Друг е въпросът кога ще ни ги одобрят (това не се прави в България, oще по-малко от Пайнер) - в най-добрия случай може в същия ден или на следващия, а в най-лошия може и след 1 седмица както се случи с песните на Магда и Таня, защото им се беше изпочупила системата. :D

Иначе вече може да се насладите на тракове на Мария и Кали. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, mitak_94 каза:

Качих я още в същия ден, както качвам 99% от песните. Друг е въпросът кога ще ни ги одобрят (това не се прави в България, oще по-малко от Пайнер) - в най-добрия случай може в същия ден или на следващия, а в най-лошия може и след 1 седмица както се случи с песните на Магда и Таня, защото им се беше изпочупила системата. :D

Иначе вече може да се насладите на тракове на Мария и Кали. :D

Ти ли ги качваш ма ? Да не бачкаш там ?????? То половината форум отиде у Планета Пайнер, майкооооооо. Поне да ви дават добри мангизки. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, mitak_94 каза:

Качих я още в същия ден, както качвам 99% от песните. Друг е въпросът кога ще ни ги одобрят (това не се прави в България, oще по-малко от Пайнер) - в най-добрия случай може в същия ден или на следващия, а в най-лошия може и след 1 седмица както се случи с песните на Магда и Таня, защото им се беше изпочупила системата. :D

Иначе вече може да се насладите на тракове на Мария и Кали. :D

Бих препоръчал да ги качваш няколко дни предварително, и да задаваш дата и час на международна премиера, съответстваща на тази в YouTube, ако системата им го позволява.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Бих препоръчал да ги качваш няколко дни предварително, и да задаваш дата и час на международна премиера, съответстваща на тази в YouTube, ако системата им го позволява.

Нали видя днес к'во стана. Уж Джулия и Кристиан, накрая Емрах и Алисия. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...