Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мисля си, че Пайнера може нарочно да разкарва старите, за да изпъкнат новите. Макар че на концерта не вярвам и 500 човека да присъстват.

  • Thanks 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мисля си, че Пайнера може нарочно да разкарва старите, за да изпъкнат новите. Макар че на концерта не вярвам и 500 човека да присъстват.

И аз същото си помислих. Но къде ли точно ги гласи да изпъкват след като концерта дори няма да бъде излъчен по телевизията или в Тубата? В лайф чатовете на случайни хора във Фейс и Инста ли?:wacko:

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Накрая ще стане самостоятелен концерт на "най-вярната" служителка на Пайнера - Деси Слава, с подгряващи от Алфа Мюзик.:roll1:

Е, да не забравяме и Глория. И тя ще й е подгряваща. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мисля си, че Пайнера може нарочно да разкарва старите, за да изпъкнат новите. Макар че на концерта не вярвам и 500 човека да присъстват.

Де да беше заради това...😶

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Накрая ще стане самостоятелен концерт на "най-вярната" служителка на Пайнера - Деси Слава, с подгряващи от Алфа Мюзик.:roll1:

Тримата и останали фенове ще сме доволни. И без това не си отбеляза 20 годишнината на сцена!  

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И аз същото си помислих. Но къде ли точно ги гласи да изпъкват след като концерта дори няма да бъде излъчен по телевизията или в Тубата? В лайф чатовете на случайни хора във Фейс и Инста ли?:wacko:

Е, да не забравяме и Глория. И тя ще й е подгряваща. :D

Е Глория няма да пее. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Тримата и останали фенове ще сме доволни. И без това не се отбеляза 20 годишнината на сцена!  

Ще се постарая да уредя да дойде и четвърти. И един пети, който е фен на всички и може да й се кефи. Страшен бис ще получи!

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Е Глория няма да пее. :D

Това било ли е обявявано или тук се е говорило, но явно съм го изпуснал? :D

Може да е бенефис на Дес значи. Осъзнала е какви непоправими щети си нанесе на кариерата и е поканила актуалните тийнейджъри да отбележат с нея оттеглянето й.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Чакай, че ме заболя мъдрец от тая новина!😐 По-късно ще ти пиша. :D

Ама вземи разкажи или поне загатни нещо и на нас простосмъртните. Никоя квачка не конкретизира причината за отсъствието си. Лични причини, айде бе. По лични причини само Преслава си е отменяла няколко участия в началото на лятото, ама тогава и беше болен носа. 

  • Haha 5

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се съберат само топ имената и да направят един концерт мисля ,че ще е по успешен!

Преслава , Галена , Анелия , Джена , Галин , Фики , Емилия, Деси Слава , Емануела , Цветелина Янева , Денис Теофиков , Яница мисля ,че ще са достатъчни за един хубав концерт с висока посещаемост! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ШОК! Гергана пропуска концерта, не може да излезе от тъмната стая. :o 

(преди години беше споделила, че е боядисала спалнята си в черно за по-комфортно спане през деня :D )

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Kriminal каза:

На majkata ti Пламене!

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-94478415.jpeg

Абе болна е и то бая. Тя и баба са най арогантните. И докато онаа е име, таа е неква посредствена працалуша! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pinkprincess каза:

Сигурно нищо не са продали и ги е срам да си признаят. По-малко срамно е да ги бойкотират певачките.🤥

Постнах схемата преди няколко дни в темата на концерта. Положението е депресиращо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...