Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Slavi каза:

Страхотен ден. Мазния кючек се очертава флоп, а Галенините пак са унижени и ги очаква заточение от срам:laughing:

На мазния кючек ще си въртиш мазния задник в следващите месеци ама хайде от мен да мине ...

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Не разкъсвайте Галена така. Неконтролируемото общуване с изпълнители като Деси Слава може да се отрази на нивото на кариерата на всеки.

На Галош й е в кръвта да е мангасарка и кючекчиня. Не мисля, че Деса има общо.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Галена ако не е подготвила нещо с което да се реваншира нямаше да го пуска това, миналата година беше същото заради “Феноменален” и бързо след това дойде “Сърце”, така ще е и сега, даже ще ме учуди ако дочака и новата година. 
За мен разнообразие е точно това - от баладична, стойностна песен в началото на годината до кючек в края, а не 9 песни с текст за напиване и незабравяне. 
Не поощрявам този “проект”, не казвам, че такова ниво трябва да се поддържа, казвам само, че и за такива песни има аудитория при това немалка и не смятам, че автоматично предишните проекти и успехи на изпълнителя се затриват щом пусне такава песен. 
Хейтърите на Гален казват, че на нея циганията й отива, а защо тогава всички в коментарите са разочаровани и казват, че не са очаквали такава песен от нея? 
Това си е чалга противоречие. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На Галош й е в кръвта да е мангасарка и кючекчиня. Не мисля, че Деса има общо.

Аз по-скоро се шегувах. Но е факт, че Десислава е показвала неведнъж, че умее да съсипва прогреса си с неподходящи песни. Именно миналата година по това време пусна кючек-кавър с Фики, за да си осигури хит. Направо не мога да повярвам, че този път Галс направи същото след нея, обикновено е обратното.😄

ПП: Wtf даже сега гледам, че и на същата дата е бил пуснат кючека на ДС и Фики.😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Извинявай, но пусна 5 супер различни песни в албума и нито една не е кючек. Със сигурност са един милион пъти по-качествени.

Аз се радвам, че Преслава не избяга от нейния стил и не пя рап, мазнотии,гъзарки и пр. простотии.

Аз пък точно затова и повече ценя Галена, жената се опитва да движи нещата, рискува достатъчно и този мазен флоп може да и' се прости. Хубаво че пусна албум, но когато погледнеш нищо  не постигна с него освен  да се каже че след толкова години има албум и песните не са чак толкова различни. Има много какво да се иска от нея. В последните три години харесвам Не се изтриваш (най-вече) и Да гори в любов (в началото не ми харесваше). Двата и' хита от тази година ги вади текста, како звучение са вече чувани неща. Как можеше да пусне МСМ и да стане мега-хит... след флопа с "Без теб" нещо хич не и' се рисква... 

„На тебе не отказвам" ми е No1 фаворит от репертоара на Преса за това десетилетие.:ba:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галка смъкна нивото с тази песен, но да не се правим наистина, че продукцията на Преслава е на много по-високо. Тя самата започна годината с мазен пиянски комерс и после продължи с друг пиянски комерс (и двете много любими мои песни, все пак :D). BFFката й просто опря до дивата чалга чак в края на годината, и то след няколко доста по-стойностни парчета, затова контраста е по-гаден.

И двете са втръснали вече с опитите си да са на върха на пирамидата на всяка цена. Стига вече с тях, да заложим най-накрая на младото.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ивета симпатяга. Има нещо мило-провинциално в нея, което е приятно, а не дразни. Има и добро излъчване, дано се развие добре, пее и доста добре

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Тая Ивета симпатяга. Има нещо мило-провинциално в нея, което е приятно, а не дразни. Има и добро излъчване, дано се развие добре, пее и доста добре

И е от нашата секта, която дори ние на моменти искаме да изоставим- най-важното. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Кака Ванче ако мисли пак да прави едногодишни паузи и да ни пуска приспивни бози ... да ни го спести. Искаме я по сутиен с песен-чекия.

Кака ще провокира с глас, пеене, музика, текст и хубост! При нея е било достатъчно винаги! 

преди 3 часа , Vancho каза:

Издай поне дали тая година ще излезе песента?

Да! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради нея предавах, купувах, продавах
всичко ти давах, не я заслужавах
сега не плачи, не моли да остана
спя в прегръдките ти, но отвътре ме няма.
 

Тая част от песента е нещо страшно.

  • Like 1
  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Cally-Pressyfan' каза:

За 1 ден дуета на Галена и Фики ще събере повече дислайквания от този на Галин и Преслава за над 1 месец .. :lol:

Фаст е купил дислайкове 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2009-та се питахме - Коя ли ще детронира Преслава? След като тя издуха тогавашните чалга икони - Глория, Ивана, Емилия, Гергана, Райна, Мара Шулевна и др...

10 години по-късно... 

През 2019-та се питаме - Коя ли ще детронира Велика Преслава? След като конкуренцията й издиша - Джени флопва безславно, Емануела и Анелия са зациклили яко, а Галена се задъхва...

Време е май цяло ново поколение да се опита да пребори тази чалга терминаторка - Преслава.  

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Vancho каза:

През 2009-та се питахме - Коя ли ще детронира Преслава? След като тя издуха тогавашните чалга икони - Глория, Ивана, Емилия, Гергана, Райна, Мара Шулевна и др...

10 години по-късно... 

През 2019-та се питаме - Коя ли ще детронира Велика Преслава? След като конкуренцията й издиша - Джени флопва безславно, Емануела и Анелия са зациклили яко, а Галена се задъхва...

Време е май цяло ново поколение да се опита да пребори тази чалга терминаторка - Преслава.  

Ние още сме конкуренция. Можех да я смачкам, но и аз като Цуцка си намерих Гуцко. Моят обаче е с мускули и един по голям. Иначе Преслава е отгоре факт, ама 2009 Преслава и 2020 Преслава нямат нищо общо душка. 2009 се слушаше от голяма част, сега от контингент в клубовете основно. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

@mitak_94 Диона да не би да е подписала с "Пайнер" ?

Не, но пък има друг трансфер от Пайнер към Алфа. Скоро ще се разбере.😂

Джени ще пръсне с микс на концерта. Май тя единствена ще включи по-стара песен. Добре че снощи и образувах диалог.😂

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Не, но пък има друг трансфер от Пайнер към Алфа. Скоро ще се разбере.😂

Джени ще пръсне с микс на концерта. Май тя единствена ще включи по-стара песен. Добре че снощи и образувах диалог.😂

Нова надежда или утвърден изпълнител?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Дай нещо на Траяна! 

https://www.vbox7.com/play:d7c68cde3b?p=playlist&id=1897161

Любимо представяне и любима визия. Повече от това не е лъхала на травестит.

  • Haha 4
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...