Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 34 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Стела пак се е побъркала на тема Преслава. Това момиче толкова комплекси има ... 

Никой тук не е твърдял, че "Така ни се пада" е или ще бъде някакъв космически хит. Но тя само чака някакъв по-слаб момент при Преслава, за да търси да я уязви. Пълна комплексарщина я тресе, същата каквато владее и любимката й.

По принцип дуетите на Преслава винаги са били за отбиване на номера и са правени колкото да угоди на дуетната си половинка, от която в повечето случаи е идвала поканата за дуета. Винаги е разчитала на самостоятелни песни и винаги те са й били най-силни за съответната година. Не можем да кажем същото за Смядовската, обаче ... втори дует за последните 7 месеца се задава ;) 

Като цяло за 15 години кариера единствения Пресов дует който наистина беше мегахит и на който е разчитала да си закрепи годината (нарочно стопирана от Пайнер за да изпъкне Галена) беше "Пия за тебе".

И все пак - 5,7 млн. гледания за 1 месец - нека им е зле.

Браво! Получаваш награда "нобел" за тази реч. Целувки😘

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Браво! Получаваш награда "нобел" за тази реч. Целувки😘

И аз те обичам! Излизам на разходка из гората. Може да не открия маргарити, но кал и жълти листа - със сигурност.

 

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И аз те обичам! Излизам на разходка из гората. Може да не открия маргарити, но кал и жълти листа - със сигурност.

 

Пази се от мечки!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Пази се от мечки!

Кво правиш ма ? И ти като Борис, правиш се на важна политическа фигура в предизборна кампания. Ай поздрав с Кама и някой дрн!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Стела пак се е побъркала на тема Преслава. Това момиче толкова комплекси има ... 

Никой тук не е твърдял, че "Така ни се пада" е или ще бъде някакъв космически хит. Но тя само чака някакъв по-слаб момент при Преслава, за да търси да я уязви. Пълна комплексарщина я тресе, същата каквато владее и любимката й.

По принцип дуетите на Преслава винаги са били за отбиване на номера и са правени колкото да угоди на дуетната си половинка, от която в повечето случаи е идвала поканата за дуета. Винаги е разчитала на самостоятелни песни и винаги те са й били най-силни за съответната година. Не можем да кажем същото за Смядовската, обаче ... втори дует за последните 7 месеца се задава ;) 

Като цяло за 15 години кариера единствения Пресов дует който наистина беше мегахит и на който е разчитала да си закрепи годината (нарочно стопирана от Пайнер за да изпъкне Галена) беше "Пия за тебе".

И все пак - 5,7 млн. гледания за 1 месец - нека им е зле.

Друже, гледанията предполагат да е не просто космически хит, а дори в още няколко паралелни вселени. Ти сега ми казваш, да не съм гледал брояча, а че просто отбивала номера и реалната хитовост на песента или липсата на такава не се определяла от някви цифрички в ютуб? Само кимни дали правилн осъм те разбрал, друго не искам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледах някакви сторита и искам да кажа,че Джен е наистина жестока. Колежките й на всяко участие са с различни дрехи,а Джена още си ходи на участия със сивата рокля от откриването на Премиер в Пловдив. Уникална!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, -A. каза:

Когато Джена се слушаше дори и на Луната.

Коментирай, че дори Райна прави повече гледания от Джани вече! 
Чакаме ли новия хит от кралица Райнуша, скъпа? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Сега гледах някакви сторита и искам да кажа,че Джен е наистина жестока. Колежките й на всяко участие са с различни дрехи,а Джена още си ходи на участия със сивата рокля от откриването на Премиер в Пловдив. Уникална!

Ти да не би всеки ден да си позволяваш нови дрехи? 🤣 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Само на мен ли този Меди ми е страшно противен?  Бях си пуснал 1-2 пъти една негова песен "Само да те питам" или каквото беше там . Отвратителен глас

Еее, жесток е! 

Когато песента на Джулия и Кристиян е по-яка от тази на Галена и Фики - кеф!😂

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Еее, жесток е! 

Когато песента на Джулия и Кристиян е по-яка от тази на Галена и Фики - кеф!😂

Не си падаш по мазните май а😂

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Джена щеше да мачка и се беше надъхала и песента уж беше “яка”, а то... трънки

От сега започвате с коментарите и явно нямате търпение да дойде утре и да си пуснете предварително подготвените хейт-коментари

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не си падаш по мазните май а😂

Е, то е ясно, че в дискотека ще съм на черешата на тая песен, но иначе не. :D Падам си по дуети като предишните им. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, pechenko каза:

И сам не вярваш на това, което написа

Оглави класациите на Apple Music и Spotify, а клипът е най-гледания в страната за последните месеци. Да се изкарва флоп е чист хейт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...