Jump to content


Фермата 5: Нов свят


Препоръчани коментари

Как може в този форум да няма предаване за риалитито с най-красивите мъже?!?

Та: гледате ли, ако не - днес или утре почвате? Кой е вашият фаворит и защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година за първи път хвърлям по едно око на Фермата. Никога преди не съм го гледал това предаване. Интересно е. 

Харесвах Мариана и Саня, които за съжаление отпаднаха. Фаворити са ми големия Митко и Елизабет.

Страшно противни са ми Красимира и Силвия. Втората е мега селска и супер дразнеща. Искрено ме забавляваше как Сами си игра с нея, а тя милата такива чувства вложи. 100% се обзалагам, че се е почувствала страшно специална, че такъв бог като Сами въобще я е забелязал... А то на човека просто му се еб*ше...нормално толкова време без секс... коя друга да опъне? Тая си беше най-лесна и без усилия си я опъна.

Краси и Паулина бяха яка двойка. Мн си подхождат. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Как може в този форум да няма предаване за риалитито с най-красивите мъже?!?

Та: гледате ли, ако не - днес или утре почвате? Кой е вашият фаворит и защо?

Само Сами е сладур. 

Станислав прилича на завършен психопат, а зъбите му няма и да коментирам... 

Караиванов също нямаше да е зле ако не прилича на бъчва. 

 

Като цяло от мъжете бих се радвал ако победи Станислав, защото Караиванов има успешен бизнес и няма нужда оt тези пари. 

Жените са голями разочарование обаче. И как се плющят като невидели. Харесвах Красимира, но много ми падна в очите откакто се сближи с Маргарита. Най силна е Вили. Тя и мъжете ще бие. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Vancho каза:

Тази година за първи път хвърлям по едно око на Фермата. Никога преди не съм го гледал това предаване. Интересно е. 

Харесвах Мариана и Саня, които за съжаление отпаднаха. Фаворити са ми големия Митко и Елизабет.

Страшно противни са ми Красимира и Силвия. Втората е мега селска и супер дразнеща. Искрено ме забавляваше как Сами си игра с нея, а тя милата такива чувства вложи. 100% се обзалагам, че се е почувствала страшно специална, че такъв бог като Сами въобще я е забелязал... А то на човека просто му се еб*ше...нормално толкова време без секс... коя друга да опъне? Тая си беше най-лесна и без усилия си я опъна.

Краси и Паулина бяха яка двойка. Мн си подхождат. 

Смешното беше, че Силвия малко по рано обясняваше как не би се джаскала съв формата. Не била влязла заради това, а още същата вечер яде паламарката. Той Сами първо си пробва късмета с Бети, но не успя. Бето ме радва с интерес на истината. Доста атрактивна излезе. Красимира я чака същото, което и Силвия. Митко ще я поебе месец два и ще бие шута. Голям боклук излезе. Вкара и 2 лафа и чак остави мъжа си. Освен всичко предаде Веселка и Силвия. Взе се на сериозно... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предишните няколко епизода още не съм ги наваксала, но Силвия много лигаво подходи вчера и с право отпадна...

Велислава и Дана са ми супер противни, само Милин, Ивайло Шопски и Венцислав са ми били по-неприятни от тях. Та затова бях за Силвия снощи. Но като цяло за краен победител съм за който и да е от мъжете БЕЗ кухия Станислав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 1 час, Brian каза:

Досега само мъже печелят фермата а на Веселка парите ще и дойдат най добре предвид че има три малки деца

За това и според мен хората ще гладуват за нея на финал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...