Jump to content



Малката и Денис Теофиков - Полудяваш


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Olay каза:

Някой да направи версия без Шмъркалката моля. Благодаря.

И после да я дооправи като разкара и другия келеш. Изобщо, тоя клип и песен нека бъде изтрити от интернеда вовеки веков, Амин! След това групово посещение на най-близката църква да ни четат Киприянова молитва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този проект не струва и 10 ст.

Малката няма никакви отличаващи характеристики, напротив - силикон и монотонен глас. Човек от първо слушане ще разпознае Ариа, Денис, Лидия, Десита и другите нови имена, но коя е Малката? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, lucellent каза:

Този проект не струва и 10 ст.

Малката няма никакви отличаващи характеристики, напротив - силикон и монотонен глас. Човек от първо слушане ще разпознае Ариа, Денис, Лидия, Десита и другите нови имена, но коя е Малката? 

Еми .. Джулия беше Коя? №34, Малката вероятно е 41? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никаква музика това нещо, само тъп ритъм - звучи като демо. Много слабо, крачка назад и за двамата. "Малката" естествено пак е гола, явно сериозно си мисли, че впечатлява някого след като 25 години вече гледаме певачки по силикон. И как така се споменава името Ванеса и не са го цензурирали?:lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нищо отличаваща се песен. Пак реклама на Diamond (Пашев) от Теофиков, но за кой ли път и докога? Изобщо май няма дует в който той да не го споменава. На мен също ми е интересно Ванеса как не е цензурирано? Много добре ако успее да си върне псевдонима, че ми се драйфа от това "малката". Това, че имаш песен с такова заглавие...... докога ще си малката, гониш 30 години, но това вече съм го коментирал и ми омръзва. Иначе самата песен не е зле, но наистина първата й песен за Пайнер си остава най-добрата. Тя самата по-скоро вече се сля с масата и няма нищо отличаващо се. А тези кръстове и простотии вече са гледани, по-добре да ги сложи на смешния си псевдоним или кариерка ако възнамерява да стои като малката още сто години. Наистина сериозно започва да дразни този инфантилизъм. Аре, порасни малко, магистралката. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, всички само ги питаха кога ще пуснат дует в социалните мрежи и беше очаквано да угодят, всъщност тук Денис изглежда недолюбван при положение, че навсякъде другаде е спряган за новата голяма звезда и интересът е скандален. Не схващам кое не му харесвате и изобщо харесвате ли някой и нещо в жанра в последно време? Има какво. Песента не е най-силната, Денис вече има три мегахита тази година. Това за Ванеса обаче е най-силното откакто е в Пайнер и спрямо коментарите ще се превърне в хит. Самата тя и мен ме дразни с визиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Born to Die каза:

Харесва ми, всички само ги питаха кога ще пуснат дует в социалните мрежи и беше очаквано да угодят, всъщност тук Денис изглежда недолюбван при положение, че навсякъде другаде е спряган за новата голяма звезда и интересът е скандален. Не схващам кое не му харесвате и изобщо харесвате ли някой и нещо в жанра в последно време? Има какво. Песента не е най-силната, Денис вече има три мегахита тази година. Това за Ванеса обаче е най-силното откакто е в Пайнер и спрямо коментарите ще се превърне в хит. Самата тя и мен ме дразни с визиите.

Ако това и е най-силното на No41 няма смисъл да си търси правата над старото заглавие, напрао да развява белия байрак, да се отказва и да ходи да се покайва в манастир за греховете си, че сигурно са много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и текста на моменти са нещо свежо от втръсналите ритъм и рими с които ни заливат, а клипа е най-малкото интересен с тия зомбита. Иначе забележки към самото звучене и аз имам, май не е мастерирана добре, баса се чува в повечко, а гласовете им са заглушени сякаш. Но е добра песента...

Призовавам аурите ви да се настроят положително над този хит, чуйте го още веднъж, моля ви! Бъдете съпричастни към мен и единствената чалга песен, която ми харесва истински от месеци насам. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се абстрахирам от клипа, песента бива. И то отново главно заради Денис. А тая малката, толкова да ми е противна и вулгарна, че няма накъде повече. Такава гротеска все с тея цици правеща се на 20годишна, че не е истина. Но явно си търси спонсор жената. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето е приятен сезонен хит, но това момче разписа брутална година... определено той е по-успешен от Преслава в най-успешната за нея година това десетилетие и категорично няма никой над него. Може да пусне още една песен преди Нова година, защото очевидно не му се задушават една с друга, а е добре да трупа репертоар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Иларионов със закон трябва да му забранят да снима клипове! Това тук е без никакъв смисъл на песен с потенциал за стабилен хит :1000(34): Денис им разказва играта на мъжката част от Пайнер, луди ги прави .. но нека :laughing: Колкото до Малката - ако някой я светне, че времето на пошлите визии отмина мисля че ще влезе в релси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...