Jump to content


Крум и Андреа - Мен ми стига 2019


Препоръчани коментари

Това е по-скоро Крум ft. Андреа! Нищо особено, по-добре да спира с мъките! На времето правеше по-готини неща! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частите на Андреа са топ откъм изпяване. Крум е меко казано излишен, защо все с него правят дуети залязващите звезди, не знам... и Андреа докато не се вземе на сериозно да снима един клип, да не очаква сериозно отношение към проектите ѝ.

Но като цяло песента не е лоша, голямо чакане...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва песента,много ми напомня на Кости ритмите,на Андреа куплетите са супер нежни.Много красива песен и клипът е приятен.Разочарован съм от оправданието и да се махне от клипът,интересното е че обработката на нейните кадри щеше да е трудна,но на един бял фон нямаше да си личи,ако се обработи тя

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа реално си го казва - в депресия някаква е, от там и надебеля и проблемите им с Кубрат явно са доста преди сушито...явно си е изневерявал, което така или иначе се очакваше, предвид, че с месеци всяка година беше в Германия. 

Нека и влезем в положение. Десетилетие с един човек , а и в една музикална компания...такава промяна в живота не е лесна. Успех и пожелавам, вярвам , че ще завърне брутално. Все пак и тя е човек и има право да изживее нещата.

Плюс това рядко като говорим за Андреа говорим за изпяване на песен. В тоя случай наистина е пяла. Не знам има ли намесена обработка и до каква степен, но пеенето и е на звяр тоя път. Евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.11.2019 г. от 11:55, Kriminal каза:

Андрю я няма в клипа, не го гледайте, никой няма да ви върне 4те минути

Аз затва си го пуснах, а то кво се оказа. Ма не съм изненадан - все пак аниматорите, грижещи се за анимационната визия на Дора предполагам са заети с някой от нейните бъдещи клипове. 

Мале, някой ден като и омръзне да е анимационен герой може да отворят хората студио и да конкурират Дисни. С тоя опит покрай Дорините клипове ше надминат няколко Фроузъна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е песента. Щеше да е хит, ако беше изпята от изпълнители, от които някой се интересува. 
Отделно тя беше казала, че чака режисьора да се върне, за да снимат и затова бавели песента. Накрая не се е снимала. Нормално да загуби всичките си фенове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самото звучене е актуално в момента.

Тая песен почна да ме зарибява. Крум винаги си ме е кефел, но не очаквах от Андреа...глас. Мани, че я няма в клипа - циците сме и ги виждали стотици пъти, кой знае с какво няма да ме изненада, но с глас ме изненада....нетипично за Андреа. Ако продължи да пее така и отслабне, та вземе и някой клип да направи (а тя знае да прави клипове) ще е топ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но просто не въздейства заради изпяването, въпреки всичко Андреа е надскочила себе си там. Иначе е тъпо да я няма във видеото, не е в позиция да се обезличава още повече. Интересно е как и Магда, която също беше име, е издала песен, та да, вече и двете са в същия кюп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , alisali1234 каза:

но пеенето и е на звяр тоя път. 

Егати преувеличението. Звучи си както винаги.

Частта ѝ си е откровено копие на Анна - Една любов си е отива (което е гръцки кавър).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.11.2019 г. от 12:55, Kriminal каза:

Андрю я няма в клипа, не го гледайте, никой няма да ви върне 4те минути

Не й се е давало пари за обработката :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва, но е слаба за Андреа. Не мога да повярвам, че преди време тя беше една от топ изпълнителките, а сега е в трета глуха. Не смятам, че някога ще си възвърне предишните позиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...