Jump to content


Лидия или Десита?


Коя предпочитате?  

36 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

И двете ме кефят. Може би малко повече Десита. Обаче на нея въобще не й подхождат песните, които Галин й прави. Иначе е страшно талантлива. 
Гласът й звучи супер в такъв тип песни ❤️

 Иначе Лидия стана по-голяма звезда от нея. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита има приятен глас и талант. Лидия ги има и двете неща също. Давам гласа си за Лидия обаче. Стимулирам по-добрата и здравословна визия. Десита с тия бузи на 18, на 30 ще е я пуснат в океана да увеличи популацията на застрашените моржове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Стимулирам по-добрата и здравословна визия. Десита с тия бузи на 18, на 30 ще е я пуснат в океана да увеличи популацията на застрашените моржове.

Какво й има на визията на Десита? Голяма работа, че има бузи. Хората сме с различни видове форми на лицето. Не може всички да са с изпити лица и ясно изразени скули. 

Една Селена Гомес, колкото и да отслабне, все си има бузи. Това нито я прави дебела, нито с "нездравословна" визия. 

Гласувах за Десита. По-симпатична ми е. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Vancho каза:

Какво й има на визията на Десита? Голяма работа, че има бузи. Хората сме с различни видове форми на лицето. Не може всички да са с изпити лица и ясно изразени скули. 

Една Селена Гомес, колкото и да отслабне, все си има бузи. Това нито я прави дебела, нито с "нездравословна" визия. 

Гласувах за Десита. По-симпатична ми е. 

Ванчоу, земеш да та няма, брат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита естествено. Едно, че е пи талантлива, второ, че ми е по симпатична и непринудена. 

Прицечовката Лидия трябва да си оправи бързо носа, защоти е като пуйка във фейс. 

Не съм съгласен, че Лидия е по успешна от Дессита. Предните им сингли вървят съвсем близко като гледания. Единствено Няма да ми мине е пи успешна от синглите на Дессита засега. А и какво значи, че имала бузи. Да ви напомня ли Преслава и Галена какви чучела бяха първите 5 години. Десита и Лидия още с първите си сингли са мега обиграните и с топ визии. Най хубавото ново нещо в чалгата последните години. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И межу другото това, че сте глупаци, не ви дава правото да са правете на много знаещи, кво като имала бузи? Не била дебела. Но не е и слаба.... А нещата са свързани и това е белег на хормонални истории. Казах, че ако не се вземат мерки, Десита ще повтори съдбата на Деси Слава - бюрека. А вие продължавайте да каканижете, лаици.

И Селена Гомез имала бузи. Тя, щото Селена, пращи от здраве и няма 160 болести.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изборът е труден, защото и двете са доста добри. Все пак везните при мен може би накланят към Лидия. С тази уговорка, че ми се иска да пусне нещо не толкова чалгарско вече, а и да е самостоятелно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...